Програма "Дошкільна підготовка" у Центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ добре розвиває логічне мислення, перспективне та просторове бачення. Багато уваги приділяється розвитку дрібної моторики рук, а також розвитку зв’язного мовлення Вашої дитини. Крім цього, група дошкільної підготовки готує дитину до шкільного життя, справжніх парт, уроків та чіткого виконання поставлених перед майбутнім учнем завдань. Одне з головних завдань програми - закласти дитині розуміння формату подальшого навчання у школі, виховати позитивне ставлення до навчально-виховного процесу, бажання вчитися, вміння сприймати, оцінювати та відтворювати інформацію, яка подається вчителем. Необхідно дати дитині можливість навчитися вільно розвиватися з одночасним частковим обмеженням свободи (у свободі пересування протягом уроку, певних схемах поведінки на занятті, форматі висловлювання і т.д.), яке настане з першого вересня і може стати великим неприємним подразником для маленької дитинки.

Програма дошкільної підготовки рекомендована дітям 5-7 років.

Дисципліни, обов’язкові до вивчення:

Читання

На уроках читання дітки вивчають букви, звуки, складають їх у склади, слова та речення. Крім того, вихованці проходять навчання з читання за методикою розвивального навчання.

Застосування комп’ютерних програм, презентацій та яскравих малюнків допомагає урізноманітнити процес навчання та зробити його цікавим і захоплюючим.

Письмо

Одним з найважливіших аспектів у підготовці дитини до навчання в школі є розвиток дрібної моторики руки. Якщо простіше, то – вміння впевнено тримати ручку і малювати прямі (криві, ламані, пунктирні та ін.) лінії. Тому на заняттях з письма багато уваги приділяється саме розвитку моторики руки. Заштриховування, з’єднування та інші подібні вправи є і цікавими, і, щонайголовніше, корисними для майбутніх школярів.

Математика

Вивчення цифр, найпростіші дії з ними, розуміння природи математики, необхідності цієї науки та присутності її у повсякденному житті – це і є пріоритетом у заняттях з математики. Окремо слід зауважити, що математичні дії проводяться не лише у формі гри, а й у «сухих» математичних виразах, що сприяє плавному переходу від «практичної» арифметики до більш абстрактної, записаної на папері у вигляді цифр та дії з ними.

Природознавство (навколишнє середовище)

Предмет об’єднує в собі основи природознавства, географії, біології, ботаніки, зоології, медицини, хімії та фізики. Це, в основному, розширення кругозору, знання про довколишній світ. Все підкріплене картинками, мультфільмами та практичними дослідами.

Англійська мова* (пропонується як окремий курс за бажанням)

Програма дошкільної підготовки у Центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ

  • забезпечує вільну адаптацію у першому класі, орієнтування у просторі, середовищі,
  • надає вміння отримувати, опрацьовувати та відтворювати інформацію,
  • тренує пам’ять,
  • розвиває дрібну моторику рук,
  • вчить працювати з цифрами в межах простих дій,
  • а також створює атмосферу позитивного сприйняття школи в цілому.

 

ОБИРАЙТЕ СВОЮ ПРОГРАМУ І НАВЧАЙТЕСЯ З РЕЗУЛЬТАТОМ !

Телефонуйте прямо зараз та запишіться на безкоштовне тестування, консультацію та співбесіду з досвідченим методистом/адміністратором, який допоможе підібрати Вам найкращий варіант навчання (форму, інтенсивність, програму):

099-501-74-76

Або заповнюйте форму і ми з Вами обов’язково зв’яжемося   

Записатися на курси

 

Записатися на курси

 

Як нас знайти

м. Полтава,

вул. Небесної Сотні (Леніна), 4

 

тел.: (0532) 657-157

099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт
з 10:00 до 19:00

 

 Email: rezultat-center@ukr.net 

ПPИЄДНУЙСЯ ДО НАС

youtube

 

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ – ЗВЯ’ЖІТЬСЯ З НАМИ


Наша адреса:

м. Полтава, вул. Небесної Сотні (Леніна), 4  

2 поверх (направо), каб. 22

 
 

Тел.: (0532) 657-157

МТС: 099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт

з 10:00 до 19:00

ВГОРУ