Не багато хто знає, що така іноземна мова, як французька, поширена не лише на території Франції, але і в багатьох інших країнах Європи: Бельгії, Люксембурзі, Швейцарії, а також у Канаді та деяких африканських країнах. Багатьма дослідниками доведено, що французька – найчарівніша мова у світі. І якщо Ви прагнете правильно спілкуватися, грамотно та вільно, найромантичнішою із відомих мов, – ласкаво просимо вивчати французьку у Центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ!

Методисти центру освіти Результат розробили для Вас та Ваших дітей найкращі програми навчання. Висококваліфіковані та творчі викладачі володіють мовою на високому рівні, налагоджують контакт із кожним студентом, проводять заняття цікаво та захоплююче. Вивчення французької у центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ дає Вам переваги перед іншими студентами – навчання, що проводять наші спеціалісти, розширює світогляд, допомагає подолати мовний бар’єр, а також є гарною вправою для інтелектуального розвитку.

Курси вивчення розроблені з урахуванням усіх можливих нюансів, психологічних особливостей студентів кожної вікової категорії, віку та рівня наявних знань. Така система є гарантом правильного підходу до кожного студента, результатом якої є глибоке знання мови.

Навчання здійснюється за допомогою комунікативної методики, до кожної групи та студента викладачі підбирають індивідуальний підхід, що сприяє створенню позитивної та дружньої атмосфери у процесі вивчення.

Мета навчання – розвиток навичок мовлення, письма, читання та аудіювання.

Курси французької мови у центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ – це ефективно, цікаво та престижно!

Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ пропонує декілька напрямків вивчення французької мови: загальні/інтенсивні курси розмовної мови, підготовка до іспитів, у стандартних групах (5-9 студентів), у VIP-групах (2-4 особи) на замовлення, індивідуально.

Ми пропонуємо вивчення французької на таких рівнях:

А Елементраний користувач

A1 (Відкриття). Ви зможете розуміти і вживати побутові повсякденні вирази, а також елементарні речення, необхідні для задоволення конкретних потреб. Зможете відрекомендуватися або представити когось та запитувати і відповідати на запитання про деталі особистого життя (наприклад, де він/ вона живе ; про людей, яких він/вона знає ; про речі, які він/вона має). Ви зможете взаємодіяти на простому рівні, якщо співрозмовник говорить чітко і повільно та готовий прийти на допомогу. Тестування : підготовка до іспитів DELF A1 і до TEF

А2 (Середній). Ви зможете розуміти ізольовані фрази та широко вживати вирази, необхідні для повсякденного спілкування у сферах особистого побуту, сімейного життя, здійснення покупок, місцевої географії, роботи. Ви навчитесь спілкуватись у простих і звичайних ситуаціях, де необхідний простий і прямий обмін інформацією на знайомі та звичні теми. Ви зможете описати простими мовними засобами вигляд Вашого оточення, найближче середовище і все, що пов’язане зі сферою безпосередніх потреб. Тестування : підготовка до іспитів DELF A2 і до TEF

В Незалежний користувач

B1 (Рубіжний). Ви зможете розуміти основний зміст чіткого нормативного мовлення на теми, близькі і часто вживані на роботі, при навчанні, під час дозвілля тощо. Ви зумієте вирішити більшість питань під час перебування або подорожі у франкомовні країни. Ви будете просто і зв’язно висловлюватись на знайомі теми або теми особистих інтересів, зможете описати досвід, події, сподівання, мрії та амбіції, навести стислі пояснення і докази щодо своїх точок зору та планів. Тестування : підготовка до іспитів DELF B1 і до TEF

В2 (Просунутий). Ви зможете розуміти основні ідеї тексту як на конкретну, так і на абстрактну тему, у тому числі й технічні (спеціалізовані) дискусії за своїм фахом. Зможете нормально спілкуватися з носіями мови з таким ступенем швидкості та спонтанності, який не завдає труднощів жодній із сторін. Ви будете чітко, детально висловлюватись на широке коло тем, виражати свою думку з певної проблеми, наводячи різноманітні аргументи за і проти. Тестування : підготовка до іспитів DELF B2 і до TEF

C Досвідчений користувач

C1 (Автономний). Ви будете розуміти широкий спектр досить складних та об’ємних текстів і розпізнавати підтекст. Ви зможете висловлюватися швидко і спонтанно без помітних утруднень, пов’язаних з пошуком засобів вираження. Ви зумієте ефективно і гнучко користуватись мовою у суспільному житті, навчанні та з професійними цілями. Ви будете у змозі чітко, логічно, детально висловлюватись на складні теми, демонструючи свідоме володіння граматичними структурами, конкретними та зв’язними програмами висловлювання. Тестування : підготовка до іспитів DALF C1 і до TEF

C2 (Компетентний). Ви зможете без утруднень розуміти практично все, що чуєте або читаєте. Ви будете у змозі вилучити інформацію з різних усних чи письмових джерел, узагальнити її і зробити аргументований виклад у зв’язній формі. Ви будете висловлюватись спонтанно, дуже швидко і точно, диференціюючи найтонші відтінки смислу у досить складних ситуаціях. Тестування : підготовка до іспитів DALF C2 і до TEF

Оберіть правильну програму, яка задовольнить ваші цілі на 100%:

Загальні курси французької мови для дітей (від 7 років) та дорослих

Вивчення французької мови на даному курсі включає вивчення лексики, граматики, різноманітних нюансів мови, охоплює такі теми, як: знайомство, хобі, професійна діяльність, сім’я тощо. Заняття включають не лише загальні теми, але й додаткові історичні, культурні та літературні матеріали, що розширюють Ваш світогляд. Кожен рівень (А1-С2) має на меті використання відповідних навчально-методичних комплексів. На заняттях наші студенти виконують вправи на розвиток різних навичок володіння іноземною мовою, прослуховують аудіоматеріали, переглядають відео, беруть участь в іграх та дискусіях, що викликають цікавість до навчання.

Інтенсивні курси французької мови

Програма цих курсів розрахована на всі рівні володіння мовою (А1-С2). Курс одного рівня триває – 3 – 5 місяців. Заняття проходять 3-5 разів на тиждень по 60-90 хвилин. Програма інтенсивних курсів повністю відповідає програмі загальних курсів. Вас не будуть обмежувати у розмовній практиці, іграх (граматичних, лексичних, мовленнєвих, рольових, комп’ютерних), перегляді фільмів, передач, кліпів чи у прослуховуванні улюблених пісень.

Курси розмовної французької мови

Такі курси передбачені для студентів з рівнем володіння мови не нижче А2.2. На заняттях викладачі використовують спеціальні методичні, аудіо- та відеоматеріали. Більша частина навчання проходиться у формі дискусій. Ви розширюєте свій лексичний запас, вчитесь грамотно та легко висловлюватись, долаєте мовний бар’єр. Граматичний матеріал на даному курсі не є важливим аспектом.

Курси підготовки до міжнародних іспитів

Якщо Вам потрібен всесвітньо визнаний сертифікат, що підтверджує рівень Ваших знань, то ласкаво просимо на курси підготовки до міжнародних іспитів. У процесі навчання Ви пізнаєте всі аспекти завдань на іспиті, заняття проводять професійні викладачі у форматі відповідного екзамену.

DELF (Диплом про вивчення французької мови) та DALF (Диплом про поглиблене вивчення французької мови) були запроваджені Міністерством національної освіти Франції у 1985 році і є на сьогодні базовими дипломами, що підтверджують знання з французької мови, коли це необхідно для досягнення особистих або професійних цілей, навчання у середніх або вищих навчальних закладах.

Для чого вони потрібні?

Дипломи DELF або DALF дозволяють Вам чітко визначити свій рівень володіння французькою мовою. Вони є дійсними в усьому світі і протягом усього Вашого життя!

Крім морального задоволення від письмового підтвердження своїх знань, DELF & DALF дають офіційну гарантію того, що рівень Ваших знань з французької мови є достатнім для можливих роботодавців, а також для будь-яких інших установ, наприклад університетів з французькою мовою викладання. У 2005 році ці державні дипломи були приведені у відповідність до європейських норм Ради Європи. Новий DELF/DALF містить 6 окремих дипломів (від A1 до C2), доступних без будь-яких попередніх умов, і відповідає усім шести рівням, визначеним Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти (CECR).

Кожний диплом складається з завдань, які дозволяють в рівні мірі оцінити чотири аспекти знань: аудіювання та усне мовлення, читання та письмо.

DELF A1

Це найелементарніший, так званий «ознайомчий», рівень володіння мовою. На цьому етапі здобувач здатен відтворювати прості фрази: розповісти про себе та про своє найближче оточення. Для підготовки до цього іспиту потрібно 60-80 годин навчання.

DELF A2

DELF A2 все ще підтверджує мовні навички елементарного користувача. Здобувач здатен виконувати прості завдання з повсякденної діяльності. Може використовувати форми ввічливого звертання та найпоширеніші фрази діалогів. Для підготовки до цього іспиту потрібно 160-240 годин навчання.

DELF B1

На даному рівні користувач стає самостійним. Здобувач здатен вести бесіду: він може зрозуміти зміст та підтримати дискусію, висловити власну думку, власну точку зору. Він здатен також знайти вихід з непередбачуваних ситуацій повсякденного життя. Для підготовки до цього іспиту потрібно 210-420 годин навчання.

DELF B2

Користувач набув рівня самостійності, що дозволяє йому аргументувати свою думку, розвинути свою точку зору, взяти участь в обговоренні. На даному рівні здобувач демонструє вільне володіння навичками спілкування та вміє сам виправляти свої помилки. Для підготовки до цього іспиту потрібно 390-670 годин навчання.

DALF C1

Користувач є цілком самостійним і здатен на спонтанне та невимушене висловлювання. Здобувач володіє широким лексичним запасом і може підібрати адекватне вираження для своїх коментарів. У нього чітка та правильна вимова, без запинок, яка демонструє уміле володіння мовними структурами. Для підготовки до цього іспиту потрібно 590-920 годин навчання.

DALF C2

Володіння мовою характеризується високою чіткістю, адекватністю та легкістю висловлювання. Здобувач диплому C2 здатен виконувати завдання, що відповідають рівню вищої школи або просунутому рівню. Для підготовки до цього іспиту потрібно 920 і більше годин навчання.

Іспити на здобуття даних дипломів, які є сьогодні логічним завершенням будь-якого курсу навчання французькій мові, проводяться в 154 країнах, у майже 900 екзаменаційних центрах.

Вирізняють іспити "DELF для всіх категорій користувачів" та іспити "DELF Юніор" для школярів. Структура останніх подібна до структури іспитів "DELF для всіх категорій", водночас теми та матеріали адаптовані до потреб підліткової публіки.

TEF

Надзвичайно зручний засіб для оцінки рівня володіння французькою мовою кандидатів, рідна мова яких — не французька. TEF надає змогу іноземним студентам підтвердити цей рівень для навчання у франкомовних країнах (вищих навчальних закладах, університетах тощо) або для професійних потреб. Він надає можливість підприємствам використовувати результати тесту при прийомі на роботу іноземного персоналу.

TEF не є ні дипломом, ні сертифікатом — це посвідчення. Посвідчення, що відповідає певним результатам і є дійсним протягом року з дня складання тесту. В посвідчені вказуються бали, отримані за кожне завдання, а також детальний коментар кожної оцінюваної мовної навички (при загальній майже однаковій оцінці два кандидати можуть виявити різні мовної навички).

Жоден диплом не вимагається для запису на TEF. Ви маєте змогу складати TEF багато разів. Створений та розроблений Паризькою торгово-промисловою палатою TEF надає вам можливість перевірити ваші знання з французької мови (розуміння та висловлювання).

Визнаний у всьому світі, він може бути корисним вам при проходженні процедури прийому на роботу, при бажанні продовжити навчання у навчальних закладах Франції або намірів жити та працювати за кордоном :

— для навчання у Франції: вам необхідно дізнатись в навчальному закладі, до якого ви бажаєте вступити, про іспити, котрі вам необхідно скласти: обов'язкові ТА/АБО додаткові;

— для еміграції до Канади: Федеральний уряд Канади може вимагати складання всього загалу іспитів TEF — обов'язкових ТА додаткових.

TEFaQ

Тест оцінки знань французької мови для Квебеку — TEFaQ — це різновид тесту TEF (Тест оцінки знань французької мови), який видається Міністерством імміграції та культурних спільнот Квебеку для отримання візи для в'їзду до Квебеку.

 

ОБИРАЙТЕ СВОЮ ПРОГРАМУ І НАВЧАЙТЕСЯ З РЕЗУЛЬТАТОМ !

Телефонуйте прямо зараз та запишіться на безкоштовне тестування, консультацію та співбесіду з досвідченим методистом/адміністратором, який допоможе підібрати Вам найкращий варіант навчання (форму, інтенсивність, програму):

099-501-74-76

Або заповнюйте форму і ми з Вами обов’язково зв’яжемося   

Записатися на курси

 

Записатися на курси

 

Як нас знайти

м. Полтава,

вул. Небесної Сотні (Леніна), 4

 

тел.: (0532) 657-157

099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт
з 10:00 до 19:00

 

 Email: rezultat-center@ukr.net 

ПPИЄДНУЙСЯ ДО НАС

youtube

 

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ – ЗВЯ’ЖІТЬСЯ З НАМИ


Наша адреса:

м. Полтава, вул. Небесної Сотні (Леніна), 4  

2 поверх (направо), каб. 22

 
 

Тел.: (0532) 657-157

МТС: 099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт

з 10:00 до 19:00

ВГОРУ