Де не глянеш - всюди числа,

В магазині і на ринку,

Навіть в школі, як навмисне,

Виділяють їм годинку.

Усім відомо, що математика - дуже важлива наука, яка застосовується в багатьох сферах нашого життя: починаючи від побутових завдань і закінчуючи різноманітними справами, які потрібно вирішувати на роботі. Завдяки математичним навичкам ми вирішуємо не тільки арифметичні задачі. Ця наука дозволяє розвивати гнучкість розуму, що потрібно для прийняття об'єктивного рішення.

Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ пропонує ряд програм для учнів 1-11 класів різного напрямку для вивчення такої цікавої і необхідної в житті науки, як математика:

- загальні курси (вивчення теоретичної частини та закріплення її на практиці);

- тренінги (загальні, інтенсивні, тренінги вихідного дня), де більша увага приділяється практичним навичкам та застосуванню вже наявних, але не систематизованих, знань;

- навчання у стандартних групах (5-8 студентів), у VIP-групах (2-4 особи) на замовлення, індивідуально.

Програма підготовчих курсів з математики має ступеневу структуру і повністю відповідає шкільній програмі. Кожен навчальний етап розрахований на певний рівень знань учнів. Заняття загального курсу/тренінгу у стандартних групах учні відвідують двічі на тиждень, кожен урок триває 60-90 хвилин. Тривалість одного рівня – 10 модулів. Кожен із циклів занять завершується перевірочними роботами та заліками, що дозволяє вчителю оцінити прогрес учнів, швидкість засвоєння нового матеріалу, а учням закріпити отримані знання на досить тривалий період. Дані про успіхи учнів заносяться в спеціальний заліковий журнал по закінченню кожного навчального етапу. Це дає можливість батькам бути у курсі успішності своєї дитини та отримувати індивідуальні рекомендації викладача. Максимальна кількість учнів на занятті – 8 дітей.

 

ОБИРАЙТЕ СВОЮ ПРОГРАМУ І НАВЧАЙТЕСЯ З РЕЗУЛЬТАТОМ !

Телефонуйте прямо зараз та запишіться на безкоштовне тестування, консультацію та співбесіду з досвідченим методистом/адміністратором, який допоможе підібрати Вам найкращий варіант навчання (форму, інтенсивність, програму):

099-501-74-76

Або заповнюйте форму і ми з Вами обов’язково зв’яжемося  

Записатися на курси

 

Записатися на курси

 

Як нас знайти

м. Полтава,

вул. Небесної Сотні (Леніна), 4

 

тел.: (0532) 657-157

099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт
з 10:00 до 19:00

 

 Email: rezultat-center@ukr.net 

ПPИЄДНУЙСЯ ДО НАС

youtube

 

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ – ЗВЯ’ЖІТЬСЯ З НАМИ


Наша адреса:

м. Полтава, вул. Небесної Сотні (Леніна), 4  

2 поверх (направо), каб. 22

 
 

Тел.: (0532) 657-157

МТС: 099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт

з 10:00 до 19:00

ВГОРУ