Популярність німецької мови з кожним роком все більше зростає, а все тому, що на сьогоднішній день знання цієї мови вітається в багатьох західних компаніях та часом є однією з основних вимог при працевлаштуванні. Для кар’єрного росту у компанії, що стрімко розвивається, а також просто для спілкування мовою Гете та братів Грімм, вивчайте німецьку!

Мова бізнесу та науки, досягнень та здійснень – знання німецької мови відкриють перед Вами багато нових можливостей! Ви самі переконаєтесь в тому, що німецька мова зовсім не складна, а дуже багатогранна. Починайте вивчати німецьку, якщо Ваші знання обмежуються словом Kaputt, покращуйте свій рівень володіння, навіть якщо читаєте Томаса Манна в оригіналі – ми запропонуємо кожному найзручнішу форму навчання та забезпечимо заслужений результат.

Методисти Центру освіти Результат розробили для Вас та Ваших дітей найкращі програми навчання. Висококваліфіковані, енергійні та творчі викладачі володіють мовою на високому рівні, налагоджують контакт із кожним студентом, проводять заняття цікаво та захоплююче. Вивчення німецької у центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ дає Вам переваги перед іншими студентами – навчання, що проводять спеціалісти, розширює світогляд, допомагає подолати мовний бар’єр, а також є гарною вправою для інтелектуального розвитку.

Курси вивчення розроблені з урахуванням усіх можливих нюансів, психологічних особливостей студентів кожної вікової категорії, віку та рівня наявних знань. Така система є гарантом правильного підходу до кожного студента, результатом якої є глибоке знання мови.

Навчання здійснюється за допомогою комунікативної та тренінгової методик, до кожної групи та студента викладачі підбирають індивідуальний підхід, що сприяє створенню позитивної та дружньої атмосфери у процесі вивчення.

Мета навчання – розвиток навичок мовлення, письма, читання та аудіювання.

Курси німецької мови у центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ – це ефективно, цікаво та престижно!

Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ пропонує декілька напрямків вивчення німецької мови: загальні, інтенсивні, суперінтенсивні курси, курси розмовної мови, тренінги, у стандартних групах (5-8 студентів), у VIP-групах (2-4 особи) на замовлення, індивідуально.

Ми пропонуємо вивчення німецької на таких рівнях:

Grundstufe A1: елeмeнтapний рівень

Початковий рівень знання мови - це володіння базовим набором слів, загальне розуміння чужих фраз, вгадування лексики на рівні інтуїції. З одного боку, цього достатньо для нагальних потреб (дізнатися дорогу, підтримати елементарну розмову), з іншого - мало для плідного навчання в Австрії чи Німеччині. Чужа мова сприймається лише тоді, коли співрозмовник говорить розмірено і чітко, більш складні конструкції із слів знаходяться за межами розуміння.

Grundstufe A2: елeмeнтapний рівень

Рівень знання мови, який утворюється після проходження курсу навчання в школі. Цього цілком достатньо, щоб підтримати нехитру розмову або вибрати відповідний товар в магазині. Людині зрозумілі загальновживані фрази, проте, сприйняття більш складної інформації ускладнене. Володіючи елементарним рівнем знання мови А2, студент може розповісти про себе: країна походження, рівень освіти, окремі аспекти свого життя. Спеціальне навчання у центрі освіти Результат допоможе швидко підняти навик спілкування, і почати розмовляти значно краще.

Mittelstufe В1: достатній рівень

Володіючи непоганим словарним запасом, людина може описувати свої думки, емоції і відчуття, а також говорити на поширені теми: навчання, робота, відпочинок. Достатній рівень володіння дозволить знаходити спільну мову з носіями мови і вести продуктивне спілкування. Людина може не тільки описувати навколишню дійсність, а й висловлювати свою точку зору, добре розуміти співрозмовника, висловлюючи йому свої погляди. Додаткова освіта в курси в нашому центрі дозволять швидко підвищити рівень розуміння і заговорити німецькою, як рідною.

Mittelstufe В2: достатній рівень

Людина може не тільки розуміти співрозмовника, а й читати складні тексти, які безпосередньо пов'язані з його спеціальністю. Саме з цього рівня,  вища освіта в Австрії чи Німеччині в більшості навчальних закладів стає доступною, адже спілкування з носієм мови не викличе ускладнень у студента. Він може вільно вести конспекти лекцій, задавати питання викладачам, а також міркувати про їх предмет. Нові знання накопичуються значно легше, оскільки вони багато в чому корелюють з наявним словниковим запасом. Людина вільно висловлює свою точку зору, а також розуміє різні акценти мови.

Oberstufe C1: високий рівень

Володіючи німецькою мовою на рівні носія, людина може працювати за фахом, повністю вливаючись в культурне середовище. Людині доступне розуміння складних текстів, в тому числі на професійну тему. При певних навичках, людина може не тільки підтримати розмову з незнайомими людьми, а й виступити без підготовки по складній темі. Такий рівень володіння мовою дає можливість брати участь у громадському житті факультету, спілкуватися з потенційним роботодавцем, демонструючи себе з кращого боку. Таким кваліфікованим фахівцям відкрита вища освіта в Європі.

Oberstufe C2: високий рівень

Цей рівень володіння мовою спостерігається тоді, коли освіта в Німеччині чи Австрії є пройденим етапом. По суті, студент стає висококласним фахівцем, який може підготувати письмове чи усне повідомлення, вивчати наукові журнали, виступати з доповіддю на будь-яку тематику. Темп розмовної мови швидкий, при цьому людина розуміє акценти, може підлаштовуватися під співрозмовника і використовувати відтінки мови.

Оберіть правильну програму, яка задовольнить ваші цілі на 100%:

Загальні курси німецької мови для дітей (від 7 років) та дорослих

Вивчення німецької мови на даному курсі включає вивчення лексики, граматики, різноманітних нюансів мови, охоплює такі теми, як: знайомство, хобі, професійна діяльність, сім’я тощо. Заняття включають не лише загальні теми, але й додаткові історичні, культурні та літературні матеріали, що розширюють Ваш світогляд. Кожен рівень (А1-С2) має на меті використання відповідних навчально-методичних комплексів. На заняттях наші студенти виконують вправи на розвиток різних навичок володіння іноземною мовою, прослуховують аудіоматеріали, переглядають відео, беруть участь в іграх та дискусіях, що викликають цікавість до навчання.

Інтенсивні та суперінтенсивні курси німецької мови

Програма цих курсів розрахована на всі рівні володіння мовою (А1-С2). Курс одного рівня триває – 3 – 5 місяців. Заняття проходять 3-5 разів на тиждень по 60-90 хвилин. Програма інтенсивних курсів повністю відповідає програмі загальних курсів. Вас не будуть обмежувати у розмовній практиці, іграх (граматичних, лексичних, мовленнєвих, рольових, комп’ютерних), перегляді фільмів, передач, кліпів чи у прослуховуванні улюблених пісень.

Курси розмовної німецької мови

Такі курси передбачені для студентів з рівнем володіння мови не нижче А2.2. На заняттях викладачі використовують спеціальні методичні, аудіо- та відеоматеріали. Більша частина навчання проходиться у формі дискусій. Ви розширюєте свій лексичний запас, вчитесь грамотно та легко висловлюватись, долаєте мовний бар’єр. Граматичний матеріал на даному курсі не є важливим аспектом.

Курси підготовки до міжнародних іспитів

Якщо Вам потрібен всесвітньо визнаний сертифікат, що підтверджує рівень Ваших знань, то ласкаво просимо на курси підготовки до міжнародних іспитів. У процесі навчання Ви пізнаєте всі аспекти завдань на іспиті, заняття проводять професійні викладачі у форматі відповідного екзамену.

Goethe-Zertifikat A1

Fit in Deutsch 1 та Start Deutsch 1 - іспити для дітей від 10 років та дорослих від 16 років відповідно.

Склавши іспит на Ґете-сертифікат А1, Ви підтверджуєте, що можете спілкуватися німецькою мовою на елементарному рівні. Для досягнення цього рівня в залежності від початкових знань та індивідуальних особливостей виділяється від 80 до 200 академічних годин по 45 хвилин. Екзамен має такі частини: аудіювання (20хвилин); читання та письмо (60-65 хвилин); говоріння (15 хвилин).

Goethe-Zertifikat A2

Fit in Deutsch 2 та Start Deutsch 2 - іспити для дітей від 10 років та дорослих від 16 років відповідно.

Склавши іспит на Ґете-сертифікат А2, Ви підтверджуєте, що можете спілкуватися німецькою мовою на простому рівні. Для досягнення цього рівня в залежності від початкових знань та індивідуальних особливостей виділяється від 200 до 350 академічних годин по 45 хвилин. Екзамен триває 105 хвилин для дітей і 85 для дорослих, з яких 15 хвилин відводиться на говоріння, а решта часу на аудіювання, читання та письмо.

Goethe-Zertifikat B1

Zertifikat Deutsch für Jugendliche (з 12 років) та Zertifikat Deutsch (з 16 років) підтверджують, що Ви володієте солідними базовими знаннями з німецької розмовної мови і орієнтуєтесь в усіх важливих повсякденних мовних ситуаціях.

Для досягнення цього рівня в залежності від початкових знань та індивідуальних особливостей виділяється від 350 до 650 академічних годин по 45 хвилин. Екзамен має такі частини: читання, граматика, словниковий запас (90 хвилин); аудіювання (30хвилин); письмо (30 хвилин); говоріння (15 хвилин).

Zertifikat Deutsch für den Beruf

Сертифікат «Німецька мова для професії» Zertifikat Deutsch für den Beruf відповідає четвертому рівню (B2) відповідно до шестирівневої шкали вмінь та навичок Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти і передбачає впевнене володіння мовою. Тест передбачає, що Ви досягли вже 18 років. Для досягнення цього рівня в залежності від початкових знань та індивідуальних особливостей виділяється від 600 до 800 академічних годин по 45 хвилин. Крім того, необхідно додатково пройти курс професійної німецької мови тривалістю 100-120 академічних годин. Письмова частина (читання, письмо, аудіювання) триває 160 хвилин, а говоріння – 20 хвилин.

Goethe-Zertifikat B2

Goethe-Zertifikat B2 - іспит для тих, хто досяг 16 років.

Ґете-сертифікат B2 підтверджує достатньо високий рівень володіння мовою. Іспит відповідає четвертому рівню (B2) відповідно до шестирівневої шкали вмінь та навичок Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Для досягнення цього рівня в залежності від початкових знань та індивідуальних особливостей виділяється від 600 до 800 академічних годин по 45 хвилин. Письмова частина (читання, письмо, аудіювання) триває 190 хвилин, а говоріння – 10/15 хвилин.

Goethe-Zertifikat C1

Ґете-сертифікат C1 Goethe-Zertifikat C1 підтверджує високий рівень володіння мовою. Іспит відповідає п’ятому рівню (C1) відповідно до шестирівневої шкали вмінь та навичок Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Для досягнення цього рівня в залежності від початкових знань та індивідуальних особливостей виділяється від 800 до 1000 академічних годин по 45 хвилин. Письмова частина (читання, письмо, аудіювання) триває 190 хвилин, а говоріння – 10/15 хвилин.

Goethe-Zertifikat C2: GDS

01.01.2012 Goethe-Zertifikat C2: Großes Deutsches Sprachdiplom замінює три попередніх іспити: Zentrale Oberstufenprüfung (ZOP), Kleines Deutsches Sprachdiplom (KDS) та Großes Deutsches Sprachdiplom (GDS).

Goethe-Zertifikat C2: Großes Deutsches Sprachdiplom передбачає високий рівень володіння мовою та засвічує шостий і найвищий рівень (C2) відповідно до шкали вмінь та навичок Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Для досягнення цього рівня в залежності від початкових знань та індивідуальних особливостей виділяється не менше 1000 академічних годин по 45 хвилин. Письмова частина (читання, письмо, аудіювання) триває 195 хвилин, а говоріння – 15 хвилин.

TestDaF є мовним іспитом для тих, хто вивчає німецьку на просунутому рівні (600-1000 академічних годин). Тест перевіряє такі вміння, як розуміння прочитаного та почутого, письмове та усне висловлювання в сферах, пов´язаних з ВНЗ та навчанням.

Результати іспиту оцінюються за трирівневою шкалою:

- TestDaF рівень 5 (TDN 5)

- TestDaF рівня 4 (TDN 4)

- TestDaF рівень 3 (TDN 3)

Ці рівні відповідають рівням від В2.1 та С2.1. за шкалою Ради Європи.

Сертифікат TestDaF дає диференційовану оцінку по всіх чотирьох уміннях. У документі буде проставлено рівень володіння мовою по кожному пункту окремо. У червні 2004 було укладено новий рамковий порядок проведення іспитів DSH та TestDaF. За ним допуск до іспиту TestDaF регулюється наступним чином: "Іспит TestDaF, складений з результатом не менше ніж "TDN 4" по всіх частинах, вважається достатнім підтвердженням знання мови для необмеженого допуску до навчання на всіх програмах." ВНЗ можуть самостійно приймати рішення щодо прийняття студентів з результатом, нижчим за "TDN 4". TestDaF - це центральний та стандартизований мовний іспит, який розробляється та перевіряється центром TestDaF у м. Хаген. TestDaF пропонується по всьому світу ліцензованими тестовими центрами - на сьогодні п´ять разів на рік - таким чином, його можна скласти у своїй країні.

Як виглядає іспит TestDaF?

Всі теми та завдання іспиту пов´язані зі сферою вищої освіти, оскільки іспит проводиться для тих, хто планує вступати до німецьких ВНЗ на будь-яку спеціальність. Іспит TestDaF складається з чотирьох розділів:

  1. Розуміння прочитаного

У цьому розділі іспиту Ви маєте показати своє вміння розуміти прочитані тексти, тематично та лексично пов´язані зі сферою вищої освіти. Ви маєте опрацювати завдання, де необхідне розуміння як загального змісту, так і окремих деталей, а також інформації, яка не була висловлена безпосередньо у тексті. Пропонується три тексти для читання. Ці тексти мають різні рівні складності, належать до різних стилів та мають різні типи завдань.

Розділ "Розуміння прочитаного" триває 60 хвилин.

  1. Розуміння почутого

У цьому розділі іспиту Ви маєте показати своє вміння розуміти почуті тексти, тематично та лексично пов´язані зі сферою вищої освіти. Ви маєте опрацювати завдання, де необхідне розуміння як загального змісту, так і окремих деталей, а також інформації, яка не була висловлена безпосередньо у тексті. Тексти мають різні рівні складності, належать до різних стилів та мають різні типи завдань.

Розділ "Розуміння почутого" триває 40 хвилин.

  1. Письмове висловлювання

У цьому розділі іспиту Ви маєте показати своє вміння написати зв´язний та добре структурований текст на задану тему. В першій частині тесту Ви маєте описати графічне зображення, наприклад, таблицю. У другій частині тесту Ви маєте висловитись на дискусійну тему.

Розділ "Письмове висловлювання" триває 60 хвилин.

  1. Усне висловлювання

У цьому розділі іспиту Ви маєте показати своє вміння усно спілкуватися у різних ситуаціях у ВНЗ. Цей розділ складається з чотирьох частин та загалом десяти завдань різного рівня складності.

У першій частині Ви маєте отримати інформацію у телефонній розмові. У другій частині Ви маєте запитати або надати інформацію, висловити термінове прохання та когось в чомусь переконати. У третій частині Ви маєте описати графічне зображення, а в четвертій частині - висловити свою думку на певну тему.

Розділ "Усне висловлювання" відбувається за допомогою магнітофону, це означає, що Ви не спілкуєтесь з екзаменатором, як Ви, мабуть, вже звикли. Іспит відбувається, як правило, у фонетичному кабінеті. Ви прослуховуєте завдання на касеті та одночасно можете прочитати їх у екзаменаційних матеріалах. Свої відповіді Ви записуєте на іншу касету. За допомогою цього досягається максимальна об'єктивність і усного розділу іспиту. Перед складанням іспиту Вам варто спробувати висловлювати свої думки на касету.

Розділ "Усне висловлювання" триває 30 хвилин.

 

ОБИРАЙТЕ СВОЮ ПРОГРАМУ І НАВЧАЙТЕСЯ З РЕЗУЛЬТАТОМ !

Телефонуйте прямо зараз та запишіться на безкоштовне тестування, консультацію та співбесіду з досвідченим методистом/адміністратором, який допоможе підібрати Вам найкращий варіант навчання (форму, інтенсивність, програму):

099-501-74-76

Або заповнюйте форму і ми з Вами обов’язково зв’яжемося  

Записатися на курси

 

Записатися на курси

 

Як нас знайти

м. Полтава,

вул. Небесної Сотні (Леніна), 4

 

тел.: (0532) 657-157

099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт
з 10:00 до 19:00

 

 Email: rezultat-center@ukr.net 

ПPИЄДНУЙСЯ ДО НАС

youtube

 

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ – ЗВЯ’ЖІТЬСЯ З НАМИ


Наша адреса:

м. Полтава, вул. Небесної Сотні (Леніна), 4  

2 поверх (направо), каб. 22

 
 

Тел.: (0532) 657-157

МТС: 099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт

з 10:00 до 19:00

ВГОРУ