Існують мови, територіальне поширення яких зовсім незначне, однак від цього вони не втрачають своєї оригінальності та значимості. Однією з таких мов є польська.

На сьогоднішній день, українці достатньо сильно цікавляться навчанням закордоном, зокрема в Польщі. Лише в минулому академічному році там навчалось близько 7 000 студентів з України, котрі по закінченню навчання отримають диплом європейського зразка. Але варто розуміти, що головною умовою навчання в польському ВУЗі є володіння польською мовою на досить хорошому рівні, оскільки заняття в 90% випадків проводяться саме польською . Потрібно також відзначити, що польська мова є досить схожою з українською, є велика кількість слів схожих за звучанням і за значенням. Але, як і україньска для іноземнців, польська мова зовсім не проста, тому починайте її вивчати заздалегідь.

Яким чином вивчати мову, звичайно, вирішувати тільки Вам, але хотілось би зазначити, що просто самостійне вивчення лексики вдома, перегляд фільмів – це зовсім не те, що заняття в групі з викладачем, адже викладач — це людина, що дасть пораду, в яку сторону рухатись , на що краще звернути увагу, — це людина яка допоможе Вам досягнути потрібного рівня володіння мовою.

Крім бажання навчатися у польських університетах, багато людей вивчає цю мову, тому що працівникам все більшої кількості компаній потрібні знання польської мови для роботи з іноземними партнерами. Окрім практичних "плюсів" вивчення польської, неможливо не відмітити краси та мелодійності цієї мови, а також багатої культури Польщі з їх літературою, живописом, колоритною музикою та танцями.

Перший крок до можливості побачити світ та зробити гарну кар’єру за кордоном – почати вчити польську мову.

Вивчайте польську в Центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ і Ви обов'язково досягнете висот, як мінімум, у навчанні. Методисти центру освіти Результат розробили для Вас та Ваших дітей найкращі програми навчання. Висококваліфіковані, енергійні та творчі викладачі володіють мовою на високому рівні, налагоджують контакт із кожним студентом, проводять заняття цікаво та захоплююче. Вивчення французької у центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ дає Вам переваги перед іншими студентами – навчання, що проводять спеціалісти, розширює світогляд, допомагає подолати мовний бар’єр, а також є гарною вправою для інтелектуального розвитку.

Курси вивчення розроблені з урахуванням усіх можливих нюансів, психологічних особливостей студентів кожної вікової категорії, віку та рівня наявних знань. Така система є гарантом правильного підходу до кожного студента, результатом якої є глибоке знання мови.

Навчання здійснюється за допомогою комунікативної методики, до кожної групи та студента викладачі підбирають індивідуальний підхід, що сприяє створенню позитивної та дружньої атмосфери у процесі вивчення. Мета навчання – розвиток навичок мовлення, письма, читання та аудіювання.

Курси польської мови у Центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ – це ефективно, цікаво та престижно!

Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ пропонує декілька напрямків вивчення польської мови: загальні, інтенсивні, суперінтенсивні курси, курси розмовної мови, тренінги, у стандартних групах (5-8 студентів), у VIP-групах (2-4 особи) на замовлення, індивідуально.

Ми пропонуємо вивчення польської на таких рівнях:

Рівень А1 – початковий (людина, що вивчає мову, розуміє та використовує базові слова, фрази; може представити себе та інших).

Рівень А2 — початковий досвідчений (людина, що вивчає мову, може описати себе, середовище, пояснити свої потреби; може спілкуватися у простих рутинних ситуаціях). Для отримання Карти Поляка та посвідки на проживання в Польщі достатньо рівня А2.

Рівень В1 – середній (людина, що вивчає мову, може описати свої враження, висловити власну думку, може спілкуватися в більшості ситуацій, потрібних для проживання та навчання в Польщі).

Рівень В2 – вище середнього (людина, що вивчає мову, розуміє основні ідеї складних наукових текстів, без жодних проблем спілкується з носіями мови, може викласти свій погляд на будь яку проблему, питання).

ЗНАННЯ МОВИ НА РІВНІ ЩОНАЙМЕНЩЕ В1 ВИМАГАЄТЬСЯ ВІД УЧНІВ ТА СТУДЕНТІВ, ЯКІ ПРАГНУТЬ НАВЧАТИСЯ В ПОЛЬСЬКИХ ВНЗ.

Рівень С1 – просунутий (людина, що вивчає мову, розуміє спектр складних текстів, може вільно висловлюватися на будь-яку тему, має хороший лексичний запас).

Рівень С2 – досвідчений (людина, що вивчаю польську мову, розуміє практично все, що чула або читала, може самостійно узагальнити інформацію з різних джерел). Сертифікат знання мови на рівні С2 вимагається для працевлаштування та при вступі до медичних університетів.

Будьте певні, ми допоможемо вам досягнути того рівня, котрий ви для себе обрали!

Оберіть правильну програму, яка задовольнить ваші цілі на 100%:

Загальні курси польської мови для дітей (від 10 років) та дорослих

Вивчення польської мови на даному курсі включає вивчення лексики, граматики, різноманітних нюансів мови, охоплює такі теми, як: знайомство, хобі, професійна діяльність, сім’я тощо. Заняття включають не лише загальні теми, але й додаткові історичні, культурні та літературні матеріали, що розширюють Ваш світогляд. Кожен рівень (А1-С2) має на меті використання відповідних навчально-методичних комплексів. На заняттях наші студенти виконують вправи на розвиток різних навичок володіння іноземною мовою, прослуховують аудіоматеріали, переглядають відео, беруть участь в іграх та дискусіях, що викликають цікавість до навчання.

Інтенсивні та суперінтенсивні курси польської мови

Програма цих курсів розрахована на всі рівні володіння мовою (А1-С2). Курс одного рівня триває – 3 – 5 місяців. Заняття проходять 3-5 разів на тиждень по 60-90 хвилин. Програма інтенсивних курсів повністю відповідає програмі загальних курсів. Вас не будуть обмежувати у розмовній практиці, іграх (граматичних, лексичних, мовленнєвих, рольових, комп’ютерних), перегляді фільмів, передач, кліпів чи у прослуховуванні улюблених пісень.

Курси розмовної польської мови

Такі курси передбачені для студентів з рівнем володіння мови не нижче А2.2. На заняттях викладачі використовують спеціальні методичні, аудіо- та відеоматеріали. Більша частина навчання проходиться у формі дискусій. Ви розширюєте свій лексичний запас, вчитесь грамотно та легко висловлюватись, долаєте мовний бар’єр. Граматичний матеріал на даному курсі не є важливим аспектом.

Курси підготовки до міжнародних іспитів

Якщо Вам потрібен всесвітньо визнаний сертифікат, що підтверджує рівень Ваших знань, то ласкаво просимо на курси підготовки до міжнародних іспитів. У процесі навчання Ви пізнаєте всі аспекти завдань на іспиті, заняття проводять професійні викладачі у форматі відповідного екзамену.

Сертифікат з польської мови як іноземної є єдиним державним документом, який підтверджує знання польської мови. В іспиті беруть участь особи, котрі хотіли б засвідчити рівень своїх знань польської мови документально. Зазвичай це ті, хто хоче навчатися, працювати в Польщі або отримати громадянство.

Зверніть увагу, що при вступі до польських університетів, однією з вимог є наявність сертифікату про знання мови. Що це означає? Деякі вузи Польщі, наприклад недержавні, вимагають будь-який сертифікат, в якому йдеться про те, що абітурієнт пройшов певний курс польської мови. Державні вузи Польщі вимагають, як правило, саме сертифікат Державної Сертифікаційної Комісії  (якщо його немає, то вуз може провести додатково власний тест на знання польської мови на рівні В1 чи В2, або співбесіду по Скайпу).

По закінченню курсу вивчення польської мови в центрі освіти Результат ви отримуєте сертифікат, в якому вказано кількість відвіданих вами годин, рівень володіння мовою та середня оцінка кожного елемента мови протягом навчального року (говоріння, аудіювання, читання та письмо).

Інформацію про те, чи потрібно вам сертифікат Державної Сертифікаційної Комісії при вступі до вузу, уточнюйте в самому університеті або агенції під час вступної кампанії.

Що ж стосується сертифіката Державної Сертифікаційної Комісії, то на сьогоднішній день його можна отримати з трьох рівнів знання польської мови (усього 6 рівнів: А1, А2, В1, В2, С1, С2):

  • В1 – середній;
  • В2 – вище середнього;
  • С2 – професійний.

Предметом оцінювання є наступні вміння:

  • Аудіювання;
  • Граматика;
  • Письмо;
  • Розуміння тексту;
  • Усне мовлення.

 

ОБИРАЙТЕ СВОЮ ПРОГРАМУ І НАВЧАЙТЕСЯ З РЕЗУЛЬТАТОМ !

Телефонуйте прямо зараз та запишіться на безкоштовне тестування, консультацію та співбесіду з досвідченим методистом/адміністратором, який допоможе підібрати Вам найкращий варіант навчання (форму, інтенсивність, програму):

099-501-74-76

Або заповнюйте форму і ми з Вами обов’язково зв’яжемося  

Записатися на курси
Записатися на курси

 

Як нас знайти

м. Полтава,

вул. Небесної Сотні (Леніна), 4

 

тел.: (0532) 657-157

099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт
з 10:00 до 19:00

 

 Email: rezultat-center@ukr.net 

ПPИЄДНУЙСЯ ДО НАС

youtube

 

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ – ЗВЯ’ЖІТЬСЯ З НАМИ


Наша адреса:

м. Полтава, вул. Небесної Сотні (Леніна), 4  

2 поверх (направо), каб. 22

 
 

Тел.: (0532) 657-157

МТС: 099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт

з 10:00 до 19:00

ВГОРУ