А Вкраїни мова —

Мов те сонце дзвінкотюче,

Мов те золото блискуче,

Вся і давність, і обнова —

Українська мова.

(П. Тичина)

Найбільший скарб народу – це його мова. Саме мова, яка віками, тисячоліттями складалася, шліфувалася на землі предків, передавалася з покоління в покоління, дедалі точніше і повніше відображаючи душу народу й водночас формуючи її. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що мова об’єднує народи в нації й змінює державу. Занепадає мова – зникає і нація. Коли ж мова стає авторитетною, перспективною, необхідною і вживається насамперед національною елітою – сильною і високорозвиненою стає як нація, так і держава.

Українська мова – мова української нації. В ній тисячолітня історія нашого народу – історія тяжка, із злетами і падіннями, осяяна духом свободи та незалежності Української держави.

Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ пропонує ряд програм для учнів 1-11 класів різного напрямку для удосконалення володіння українською мовою та високих результатів на іспитах:

  • загальні курси підготовки до іспитів;
  • тренінгова підготовка до іспитів (загальні, інтенсивні, тренінги вихідного дня), де більша увага приділяється практичним навичкам та застосуванню вже наявних, але не систематизованих, знань;
  • навчання у стандартних групах (5-8 студентів), у VIP-групах (2-4 особи) на замовлення, індивідуально.

Програма підготовчих курсів з української мови має ступеневу структуру і повністю відповідає шкільній програмі. Кожен навчальний етап розрахований на певний рівень знань учнів. Заняття загального курсу/тренінгу у стандартних групах учні відвідують двічі на тиждень, кожен урок триває 60-90 хвилин. Тривалість одного рівня – 10 модулів. Кожен із циклів занять завершується перевірочними роботами та заліками, що дозволяє вчителю оцінити прогрес учнів, швидкість засвоєння нового матеріалу, а учням закріпити отримані знання на досить тривалий період. Дані про успіхи учнів заносяться в спеціальний заліковий журнал по закінченню кожного навчального етапу. Це дає можливість батькам бути у курсі успішності своєї дитини та отримувати індивідуальні рекомендації викладача. Максимальна кількість учнів на занятті – 8 дітей.

 

ОБИРАЙТЕ СВОЮ ПРОГРАМУ І НАВЧАЙТЕСЯ З РЕЗУЛЬТАТОМ !

Телефонуйте прямо зараз та запишіться на безкоштовне тестування, консультацію та співбесіду з досвідченим методистом/адміністратором, який допоможе підібрати Вам найкращий варіант навчання (форму, інтенсивність, програму):

099-501-74-76

Або заповнюйте форму і ми з Вами обов’язково зв’яжемося  

Записатися на курси

 

Записатися на курси

 

Як нас знайти

м. Полтава,

вул. Небесної Сотні (Леніна), 4

 

тел.: (0532) 657-157

099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт
з 10:00 до 19:00

 

 Email: rezultat-center@ukr.net 

ПPИЄДНУЙСЯ ДО НАС

youtube

 

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ – ЗВЯ’ЖІТЬСЯ З НАМИ


Наша адреса:

м. Полтава, вул. Небесної Сотні (Леніна), 4  

2 поверх (направо), каб. 22

 
 

Тел.: (0532) 657-157

МТС: 099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт

з 10:00 до 19:00

ВГОРУ