Програма Junior (рівні J1, J2, J3) також має ступеневу структуру. Кожен навчальний етап розрахований на певний рівень знань учнів. Заняття по програмі Junior учні відвідують двічі на тиждень, кожен урок триває 60-90 хвилин. Заняття поділяється на дві частини, між якими проводиться невеличка перерва, гра, перегляд мультфільму чи співається пісня. Кожен із циклів занять завершується перевірочними роботами та заліками, що дозволяє вчителю оцінити прогрес учнів, швидкість засвоєння нового матеріалу, а учням закріпити отримані знання на досить тривалий період. Дані про успіхи учнів по закінченню кожного навчального етапу заносяться в спеціальний заліковий журнал, а також в он-лайн журнал. Це дає можливість батькам бути у курсі успішності своєї дитини та отримувати індивідуальні рекомендації викладача. Курси навчання за програмою Junior розраховані на три Загальноєвропейських рівні володіння іноземною мовою (А2.1, А2.2, А2.3). Курс включає ігри (рухливі, граматичні, лексичні), додаткові роздаткові матеріали, пісні, караоке, пазли, мозковий штурм, перегляд мультфільмів, телепередач, уривків фільмів та спектаклі. За основу беруться методичні рекомендації та матеріали видатних педагогів-методистів Наомі Саймонс та Керол Скінер.

Junior1 (J1)

Курс націлений на дітей, що вже мають базові знання з іноземної мови. Під час курсу формуються навички аудіювання, читання, зв’язного мовлення та письма.

Після першого рівня учні зможуть користуватися лексикою по темам: Телепередачі, Відомі особистості, Канікули, Перегони, Школа у Великобританії, Транспортні засоби, Спортивне приладдя, Матеріали, Комп’ютери, Одиниці виміру, Електричні прибори, В аеропорту, Олімпійські ігри, На концерті. Слова вивчаються разом із антонімами. Поглиблюється знання про Великобританію, розширюється світогляд.

Вивчаються нові модальні дієслова та дієслова-зв’язки, займенники, умовні речення, пасивний стан дієслів, герундій, інфінітив, різні види питань, порівняння прикметників та прислівників, конструкції «used to…», «I wish…», часові форми повторюються та зіставляються у використанні.

Junior 2 (J2)

Другий етап навчання спрямований на поглиблене вивчення англійської мови і розвиває гарне сприйняття мови на слух, покращує знання граматики, відповідні віку учнів, вміння читати адаптовану дитячу літературу англійською мовою. Даний курс дає можливість розширити словниковий запас лексикою по темам: Зовнішність, Характер, Професії та якості працівників, Опис місць, Шкільні предмети, Щоденна рутина, Покупки, Форми, Емоції та реакції, Їжа та напої, У ресторані, Здоров’я, Хвороби, Нещасні випадки, Музеї, Визначні місця, Винахідники, Правила безпеки, Навколишнє середовище та забруднення, Курорт, Погодні умови, Одяг, Свята, Тварини, Зникаючі види, Техніка, Комп’ютер, Інтернет. Граматичні явища вивчаються вже більш глибоко та піддаються аналізу учнями. Розширюється світогляд з різних аспектів життя.

Junior 3 (J3)

Заключний етап навчання за програмою Junior є перехідним та надзвичайно важливим, оскільки на ньому учні удосконалюють вже отримані знанні з граматики, додаючи до них нову інформацію, активізується розвиток навичок мовлення та аудіювання. Цей курс готує учнів до переходу на наступний рівень В1.1, тому успішність складання фінального тестування є необхідною умовою. Після третього рівня учні глибоко поповнять свій лексичний запас по темам: Опис зовнішності та характеру, Одяг та аксесуари, Інтереси та хобі, Типи будинків, Опис погоди, Відпустки та канікули, Аварії та нещасні випадки, Катастрофи, Спорт та приладдя, Тварини у небезпеці, Звуки тварин, Екологія, Види їжі, фільмів, телепередач. Учні вивчать безліч фразових дієслів, сталих словосполучень та граматичних явищ, відсутніх у рідній мові. Навчаться розуміти відтінки прикметників та особливості їх використання у певних контекстах.

  

ОБИРАЙТЕ СВОЮ ПРОГРАМУ І НАВЧАЙТЕСЯ З РЕЗУЛЬТАТОМ !

Телефонуйте прямо зараз та запишіться на безкоштовне тестування, консультацію та співбесіду з досвідченим методистом/адміністратором, який допоможе підібрати Вам найкращий варіант навчання (форму, інтенсивність, програму):

099-501-74-76

Або заповнюйте форму і ми з Вами обов’язково зв’яжемося  

Записатися на курси

 

Записатися на курси

 

Як нас знайти

м. Полтава,

вул. Небесної Сотні (Леніна), 4

 

тел.: (0532) 657-157

099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт
з 10:00 до 19:00

 

 Email: rezultat-center@ukr.net 

ПPИЄДНУЙСЯ ДО НАС

youtube

 

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ – ЗВЯ’ЖІТЬСЯ З НАМИ


Наша адреса:

м. Полтава, вул. Небесної Сотні (Леніна), 4  

2 поверх (направо), каб. 22

 
 

Тел.: (0532) 657-157

МТС: 099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт

з 10:00 до 19:00

ВГОРУ