Заняття по програмі Playway учні відвідують двічі на тиждень, кожен урок триває 60 хвилин. Заняття поділяється на дві частини, між якими проводиться невеличка перерва, фізкультхвилинка, гра, перегляд мультфільму або виконується проект. Кожен із циклів занять завершується мальовничим проектом, який діти виконують самостійно. Дана методика дозволяє закріпити отримані знання на досить тривалий період. Курси навчання за програмою Playway розраховані на три Загальноєвропейських рівні володіння іноземною мовою (Pre-Primary, Primary та Upper-Primary). Курс включає ігрові заняття, на яких викладачі, окрім основних навчально-методичних комплексів, використовують додаткові матеріали та застосовують різні види діяльності: читання, фізкультхвилинку, мозковий штурм, співи, декламування віршів, скоромовки, чанти, розмальовки, рухливі ігри та спектаклі. За основу беруться методичні матеріали та рекомендації розроблені видатним педагогом-методистом Сюзан Юнузі.

Kids 1

Учні спочатку вчать слова, короткі фрази, а потім переходять до більш довгих речень.

Словниковий запас відповідає темам: Я, Меблі, Іграшки, Мої речі, Кольори, Домашні тварини, Одяг, Частини тіла, Сім’я, Їжа та напої, Числа 1-10, Зима та Різдво, Здоров’я, Розваги, Погода, Свята, Емоції.

Використовуються фрази: «У мене є …», «У мене немає…», «Я люблю…», «Мені не подобається…» тощо.

Учні тренуються впізнавати та самостійно писати своє ім’я англійською мовою та поступово привчаються до письма за допомогою книг і різних візуальних джерел. Учні вчать алфавіт та звуки англійської мови, вчаться писати букви, впізнають ключові слова та наприкінці курсу починають писати окремі слова.

Kids 2

На цьому етапі учні закріпляють і повторюють те, що вчили на першому рівні, а також розширюють свої знання новими.

Учні поступово впізнають нові конструкції та закріплюють матеріал по темам: Дні тижня, Числа 1-20, Моя школа, Мої друзі, Я можу, Дієслова руху, Кімнати та меблі, Прийменники, На канікулах, Їжа та напої, Цирк, Професії, повторюють теми: Зима та Різдво, Здоров’я, Розваги, Погода, Свята, Емоції.

Використовуються фрази: «Я можу…», «Це…», «Він/Вона має…» тощо.

Учні закріплюють самостійне написання свого імені англійською мовою, вчать правила читання англійських слів, повторюють написання букв, впізнають ключові слова та наприкінці курсу починають їх писати.

Kids 3

На цьому рівні учні закріплюють, повторюють та поглиблюють знання з тем, які вони вивчили за перші два курси навчання.

Приблизно в цей же час в учнів активно розвивається пізнавальні здібності. Наприклад, в цей момент вони швидше розуміють правила утворення присвійного відмінка та формування множини іменників. Розвивається пам'ять, розширюється знання про світ. Вони вже розуміють мову як абстрактне поняття та вибір тем на цьому рівні відображає ці зміни.

Словниковий запас відповідає темам: Шкільні речі, Іграшки, Моє тіло, Професії, У парку, Моя сім’я, Одяг, Мій дім, Сніданок/Обід, Форми предметів, У зоопарку, Їжа та напої, Моя спальня, Дієслова, На пляжі.

Використовуються конструкції: «There is/are...», «Let’s...», вивчаються особові та присвійні займенники, форма множини, прийменники, питання різних видів, присвійний відмінок, неозначений артикль, форма заперечення дієслів.

Учні вже більш впевнено читають та пишуть короткі речення. На цьому рівні діти вчаться правильно писати слова англійською.

 

ОБИРАЙТЕ СВОЮ ПРОГРАМУ І НАВЧАЙТЕСЯ З РЕЗУЛЬТАТОМ !

Телефонуйте прямо зараз та запишіться на безкоштовне тестування, консультацію та співбесіду з досвідченим методистом/адміністратором, який допоможе підібрати Вам найкращий варіант навчання (форму, інтенсивність, програму):

099-501-74-76

Або заповнюйте форму і ми з Вами обов’язково зв’яжемося 

Записатися на курси

 

Записатися на курси

 

Як нас знайти

м. Полтава,

вул. Небесної Сотні (Леніна), 4

 

тел.: (0532) 657-157

099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт
з 10:00 до 19:00

 

 Email: rezultat-center@ukr.net 

ПPИЄДНУЙСЯ ДО НАС

youtube

 

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ – ЗВЯ’ЖІТЬСЯ З НАМИ


Наша адреса:

м. Полтава, вул. Небесної Сотні (Леніна), 4  

2 поверх (направо), каб. 22

 
 

Тел.: (0532) 657-157

МТС: 099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт

з 10:00 до 19:00

ВГОРУ