Програма Children також має ступеневу структуру (рівні C1, C2, C3). Кожен навчальний етап розрахований на певний рівень знань учнів. Заняття по програмі Children учні відвідують двічі на тиждень, кожен урок триває 60-90 хвилин. Заняття поділяється на дві частини, між якими проводиться невеличка перерва, гра, перегляд мультфільму, фізкульт-хвилинка або виконується проект. Кожен із циклів занять завершується перевірочними роботами та заліками, що дозволяє вчителю оцінити прогрес учнів, швидкість засвоєння нового матеріалу, а учням закріпити отримані знання на досить тривалий період. Дані про успіхи учнів по закінченню кожного навчального етапу заносяться в спеціальний заліковий журнал, а також в он-лайн журнал. Це дає можливість батькам бути у курсі успішності своєї дитини та отримувати індивідуальні рекомендації викладача. Курси навчання за програмою Children розраховані на три Загальноєвропейських рівні володіння іноземною мовою (А1.1, А1.2, А1.3). Курс включає ігрові елементи, додаткові роздаткові матеріали, пісні, вірші, чанти, фізкульт-хвилинки, мозковий штурм, скоромовки, перегляд мультфільмів та спектаклі. За основу беруться методичні матеріали та рекомендації видатного педагога-методиста Наомі Саймонс.

Children 1 (C1)

Початковий етап навчання, на якому діти приступають до послідовного вивчення основ іноземної мови, знайомляться з правилами читання буквосполучень, дифтонгів. Учні розширюють свій словниковий запас лексикою по темам: Шкільні речі, Почуття, Види діяльності на дозвіллі, Їжа, Числа 1-100, Шкільні предмети, Моя школа, Заняття після школи, Свята, Святкування, Час, Погода, Одяг, Місця для роботи, На фермі, Охайність, Прибирання, Люди, Порядкові числівники.

Вивчаються граматичні правила, передбачені даною програмою.

Children 2 (C2)

Після другого рівня учні зможуть використовувати слова по темам: Країни, Пори року, Хобі, Мої речі, Водні види спорту, Тварини у зоопарку, Прикметники для опису місць, емоцій, людей, речей, Розпорядок дня, Визначні місця, Їжа, У парку, Транспорт, Кемпінг, Відпустка.

Вивчається, розширюється та поглиблюється запас знань учнів з граматики, передбачений даною програмою.

Children 3 (C3)

Третій етап навчання дає учням гарне сприйняття мови на слух, знання граматики, відповідні віку учнів, вміння читати адаптовану дитячу літературу іноземною мовою. Даний курс дає можливість розширити словниковий запас лексикою по темам: У ресторані, На концерті, У музеї, Спорт, Як пройти…?, У космосі, В аеропорту, Телебачення, Комп’ютер, Хвороби, На кухні, Сім’я та родичі, Нові професії.

Інтенсивно вивчаються граматичні правила, передбачені даною програмою.

 

ОБИРАЙТЕ СВОЮ ПРОГРАМУ І НАВЧАЙТЕСЯ З РЕЗУЛЬТАТОМ !

Телефонуйте прямо зараз та запишіться на безкоштовне тестування, консультацію та співбесіду з досвідченим методистом/адміністратором, який допоможе підібрати Вам найкращий варіант навчання (форму, інтенсивність, програму):

099-501-74-76

Або заповнюйте форму і ми з Вами обов’язково зв’яжемося 

Записатися на курси

 

Записатися на курси

 

Як нас знайти

м. Полтава,

вул. Небесної Сотні (Леніна), 4

 

тел.: (0532) 657-157

099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт
з 10:00 до 19:00

 

 Email: rezultat-center@ukr.net 

ПPИЄДНУЙСЯ ДО НАС

youtube

 

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ – ЗВЯ’ЖІТЬСЯ З НАМИ


Наша адреса:

м. Полтава, вул. Небесної Сотні (Леніна), 4  

2 поверх (направо), каб. 22

 
 

Тел.: (0532) 657-157

МТС: 099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт

з 10:00 до 19:00

ВГОРУ