Усіх студентів, хто вивчає іноземну мову, розподіляють на шість рівнів:

A Користувач-початківець (А1 - Початківець, A2 - Елементарні знання)

B Незалежний користувач (В1- Середній рівень, B2 - Вище середнього)

C Досвідчений користувач (С1 - Просунутий, C2 - Досвідчений) 

 

Розглянемо кожен рівень більш детально:

А1 - Початківець

- Людина розуміє та використовує знайомі щоденні вирази та найбазовіші фрази, що спрямовані на задоволення конкретних потреб.

- Може представити себе та інших та може задавати питання щодо особистих деталей та відповідати на них. Наприклад, про місце проживання, знайомих та про речі, що він/вона має.

- Може взаємодіяти найпростішим способом, якщо інша людина говорить повільно та чітко і готова допомогти.

А2 - Елементарні знання

- Людина розуміє речення та вирази, що часто використовуються в областях безпосереднього стосунку (наприклад, основну особисту та сімейну інформацію, покупки, місцева географія, працевлаштування).

- Може спілкуватись у простих та рутинних ситуаціях, що вимагають простого і прямого обміну інформацією на знайомі чи побутові теми.

- Може описати у простих словах питання свого походження, найближче середовище та пояснити безпосередні потреби.

В1 - Середній рівень

- Людина розуміє основні ідеї простих чітких даних зі знайомих областей, що регулярно зустрічаються на роботі, в школі, на відпочинку тощо.

- Може спілкуватись в більшості ситуацій, що можуть виникнути під час подорожування в районі, де говорять цією мовою.

- Може скласти зв'язне повідомлення на теми, які знайомі чи які відносяться до особистих інтересів.

- Може описати враження, події, мрії, надії і прагнення, викласти і обґрунтувати свою думку та плани.

В2 - Вище середнього

- Людина розуміє основні ідеї складних текстів на абстрактні і конкретні теми, в тому числі технічні теми, що стосуються його/її спеціалізації.

- Може взаємодіяти з певною мірою побіжності та безпосередності, що робить регулярну взаємодію з носіями мови можливою без напруги для кожної зі сторін.

- Вміє робити чіткі, детальні повідомлення по широкому колу питань і може викласти свій погляд на основну проблему, показати переваги та недоліки різних варіантів.

С1 - Просунутий

- Людина розуміє широкий спектр складних і довгих текстів, розпізнає приховане значення.

- Може висловлюватись вільно і безпосередньо, без особливих труднощів з підбором слів і виразів

- Може використовувати мову гнучко та ефективно для соціальної, наукової і професійної діяльності.

- Може створювати чіткий, добре структурований детальний текст на складні теми, демонструючи володіння організаційними моделями, засобами зв'язку та об'єднанням елементів тексту.

С2 - Досвідчений

- Людина розуміє практично все, що чує або читає.

- Може узагальнити інформацію з різних усних та письмових джерел, поєднувати аргументи та думки у пов'язаний текст.

- Може висловлюватись безпосередньо, дуже вільно і точно, відрізняючи тонкі відтінки значень навіть в найскладніших ситуаціях.

 

Ці описи можна використовувати до будь-якої з мов, що використовується у Європі.

Deutsche Welle вважає, що рівень A1 досягається після 75 годин вивчення німецької мови, A2.1 — за 150 годин, A2.2 за 225 годин, B1.1 — 300 годин, B1.2 — понад 400 годин.

Cambridge ESOL заявляє, що достатньо наступної кількості годин для вивчення англійської мови: A2: 180-200; B1: 350-400; B2: 500-600; C1: 700-800 та C2: 1,000-1,200.

 

НАВЧАЙТЕСЯ НА НАШИХ КУРСАХ І ВИ ДОСЯГНЕТЕ НЕОБХІДНОГО РІВНЯ !

 

Загальні курси розмовної англійської мови для дорослих

Загальні курси – це найповніші курси англійської мови, створені для всіх, хто бажає гарно знати іноземну мову, і не занадто обмежений у часі. Заняття загальних курсів проходять двічі на тиждень і тривають 90 хвилин.

Загальні курси англійської мови складаються з 6 рівнів (А1-С2). Тривалість одного рівня – 10 модулів, 150 академічних годин. Кожен із циклів занять завершується перевірочними роботами та заліками, що дозволяє викладачу оцінити прогрес студентів, швидкість засвоєння нового матеріалу, а останнім закріпити отримані знання на досить тривалий період. Дані про успіхи студентів по закінченню кожного навчального етапу заносяться в спеціальний заліковий журнал та он-лайн журнал. Це дає можливість студентам бути у курсі своєї успішності та отримувати індивідуальні рекомендації викладача. Після проходження кожного із рівнів студенти складають обов’язковий іспит (усний та письмовий), за результатами якого викладач може сформувати рекомендації щодо більш ефективного навчання. Максимальна кількість студентів на занятті – 8. За основу беруться методичні матеріали та рекомендації видатного педагога та лінгвіста Клайва Оксендена.

Навчаючись на даному курсі, розвиваються всі аспекти мови:

  • мовлення,
  • сприйняття на слух,
  • граматику,
  • лексику,
  • читання,
  • письмо.

На заняттях, окрім підручників британських видавництв (Oxford University Press, Cambridge, Longman), використовуються додаткові матеріали та прийоми (аудіо та відео матеріали, ігри (граматичні, лексичні, мовленнєві, рольові), роздатковий матеріал на закріплення граматики, лексики, удосконалення навичок говоріння, комп’ютерні програми, лексичні картки, іноземні книги, газети, журнали). Це дозволяє студентам значно розширити словниковий запас та збагатити своє мовлення новими граматичними формами.

Заняття проходять у невимушеній атмосфері, де кожен студент має можливість спілкуватися, висловлювати свої думки, вносити свої пропозиції. Викладач контролює процес, виправляє помилки студентів, пояснює новий граматичний матеріал, дає завдання на його закріплення (усні та письмові).

Після проходження певного рівня у студентів є можливість скласти іспит і отримати міжнародний сертифікат, що засвідчує володіння іноземною мовою (FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS тощо).

Інтенсивні курси англійської мови

Якщо у Вас не має можливості витрачати 8-9 місяців на рівномірне вивчення та удосконалення мови одного рівня, якщо Ви вважаєте, що два занятті на тиждень для Вас не достатньо, оскільки Ви полюбляєте швидкість у досягненні своїх цілей та високих результатів, якщо Ви готуєтесь до серйозних іспитів чи якщо за певних обставин Вам необхідно оволодіти англійською мовою у найкоротший термін, то інтенсивні курси англійської завжди готові допомогти.

Програма цих курсів розрахована на всі рівні володіння мовою (А1-С2). Ви можете пройти тестування та співбесіду з нашим методистом для визначення Вашого рівня, цілей, потреб, обрати зручну форму, час та місце занять, після чого методисти центру освіти Результат з радістю зарезервують за Вами місце для інтенсивного вивчення англійської мови.

Заняття можуть проходити від 3 разів на тиждень. Програма інтенсивних курсів англійської мови повністю відповідає програмі загальних курсів. Вас не будуть обмежувати у розмовній практиці, іграх (граматичних, лексичних, мовленнєвих, рольових, комп’ютерних), перегляді фільмів, передач, кліпів чи у прослуховуванні улюблених пісень.

Завдяки комунікативній методиці та кропіткій праці кваліфікованих спеціалістів, якість отриманих знань не гірша, ніж на загальних курсах, а в деяких випадках, навіть краща – за рахунок майже щоденної практики мови долається мовний бар’єр, зникають проблеми з розумінням та упізнаванням англійської мови на слух, інтенсивно практикується граматика та письмо.

Таким чином, вже через кілька місяців Ви зможете досить легко спілкуватися на різні теми з носіями мови.

 

ОБИРАЙТЕ СВОЮ ПРОГРАМУ І НАВЧАЙТЕСЯ З РЕЗУЛЬТАТОМ !

Телефонуйте прямо зараз та запишіться на безкоштовне тестування, консультацію та співбесіду з досвідченим методистом/адміністратором, який допоможе підібрати Вам найкращий варіант навчання (форму, інтенсивність, програму): 

099-501-74-76

Або заповнюйте форму і ми з Вами обов’язково зв’яжемося  

Записатися на курси

 

Записатися на курси

 

Як нас знайти

м. Полтава,

вул. Небесної Сотні (Леніна), 4

 

тел.: (0532) 657-157

099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт
з 10:00 до 19:00

 

 Email: rezultat-center@ukr.net 

ПPИЄДНУЙСЯ ДО НАС

youtube

 

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ – ЗВЯ’ЖІТЬСЯ З НАМИ


Наша адреса:

м. Полтава, вул. Небесної Сотні (Леніна), 4  

2 поверх (направо), каб. 22

 
 

Тел.: (0532) 657-157

МТС: 099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт

з 10:00 до 19:00

ВГОРУ