Програма Teenage (рівні TE, TP, TI, TU, TA) має ступеневу структуру. Заняття по програмі Teenage учні відвідують двічі на тиждень, кожен урок триває 90 хвилин. Заняття поділяється на дві частини, між якими проводиться невеличка перерва, гра, перегляд відео, співається пісня (на розсуд викладача). Кожен із циклів занять завершується перевірочними роботами та заліками, що дозволяє вчителю оцінити прогрес учнів, швидкість засвоєння нового матеріалу, а учням закріпити отримані знання на досить тривалий період. Дані про успіхи учнів по закінченню кожного навчального етапу заносяться в спеціальний заліковий журнал, а також в он-лайн журнал. Це дає можливість батькам бути у курсі успішності своєї дитини та отримувати індивідуальні рекомендації викладача. Курси навчання за програмою Teenage розраховані на п’ять Загальноєвропейських рівнів володіння іноземною мовою (А2.1, А2.2, В1, В2, С1.1). Курс включає рольові ігри, дискусії, додаткові роздаткові матеріали, лексичні та граматичні ігри, мозковий штурм, комп*ютерні ігри, пісні, караоке, перегляд мультфільмів, телепередач, уривків фільмів, подкастів. За основу беруться методичні рекомендації та матеріали видатного педагога-методиста Тіма Фалла.

На курсах центру освіти РЕЗУЛЬТАТ Ваші діти зможуть не лише покращити рівень володіння англійською мовою, але й підготуватися до міжнародних Кембриджських іспитів, ДПА та ЗНО. Матеріали даної програми ретельно підібрані відповідно як до інтересів та потреб учнів і викладачів, так і виходячи з вимог сучасних випускних іспитів. З іншого боку, тематика курсів дозволяє учням використовувати набуті знання в ситуаціях реального спілкування. Для більшої мотивації учням пропонується використання власного життєвого досвіду та соціокультурних знань, обговорення тем, що межують з іншими шкільними предметами.

Особливості програми Teenage:

 • підготовка учнів відповідно до нових вимог до рівня володіння англійською мовою з акцентом на екзаменаційні навички та тематику;
 • всебічний розвиток комунікативної компетентності учнів;
 • послідовне та логічне формування та розвиток усіх мовних і мовленнєвих умінь і навичок, необхідних для соціалізації учнів;
 • чітко визначені навчальні цілі та задачі, націленість на конкретний результат кожного уроку та курсу в цілому;
 • активне залучення самостійної роботи з матеріалами курсу на CD-ROM та при формуванні пізнавальної діяльності учнів;
 • соціокультурний підхід до навчання;
 • компіляція з 12 підручників та використання аутентичних тестових завдань ДПА та ЗНО.

Teenage Elementary (ТЕ)

Курс розрахований на учнів, які мають базове уявлення про граматику та розмовну практику англійської мови, але яким бракує систематичності, системності та достатнього словникового запасу.

Програма курсу розрахована на розвиток 4 видів навичок:

 • мовлення
 • аудіювання
 • читання
 • письма.

Курс включає розмовну практику по тематиці повсякденного життя, покращення вимови, засвоєння базової граматики англійської мови, інтенсивне аудіювання в класі та вдома, письмові вправи в рамках домашніх завдань.

Словниковий запас: 1000-1300 лексичних одиниць.

По закінченню курсу учні зможуть вільно вести розмови на загальні теми, навчаться використовувати основні граматичні конструкції та дізнаються про правила узгодження часів.

Teenage Pre-Intermediate (ТР)

Курс розрахований на учнів, що мають певний досвід практики з англійської мови відповідно до рівня Elementary.

Курс включає засвоєння більш складної граматики, розмовну практику по тематиці повсякденного життя, вміння будувати зв’язне висловлювання із 15-18 речень, інтенсивне аудіювання в класі та вдома, письмові вправи в рамках домашніх завдань.

Словниковий запас: 1400-1800 лексичних одиниць.

По закінченню курсу учні можуть пройти підготовку до складання міжнародного Кембриджського іспиту PET (Preliminary English Test).

Цей рівень дає гарне розуміння англійської мови, вміння читати адаптовану літературу, хороші знання граматики; можливий культурний обмін, достатньо мовних і мовленнєвих навичок та умінь для знайомств, імміграції, вступу до лінгвістичного ВНЗ.

Teenage Intermediate (ТІ) - дозволить Вашим дітям успішно скласти ДПА та ЗНО !

Курс розрахований на учнів, що мають певний досвід практики з англійської мови відповідно до рівня Pre-Intermediate.

Учням даного рівня рекомендовано читати художню та публіцистичну літературу, прослуховувати аудіозаписи, переглядати фільми англійською мовою та відвідувати розмовні клуби.

Словниковий запас: 2000-2500 лексичних одиниць.

Матеріали, що використовуються на курсі є комбінацією близько 12 підручників.

По закінченню цього курсу учні зможуть розмовляти на різні теми, отримають поглиблені знання з граматики, матимуть можливість здійснювати ділові поїздки, вести бізнес-переговори, навчатися в закордонному чи лінгвістичному ВНЗ. Даний курс – основа для підготовки екскурсоводів.

Teenage Upper-Intermediate (ТU)

Курс розрахований на учнів, що мають певний досвід практики з англійської мови відповідно до рівня Intermediate.

Програма курсу включає засвоєння поглибленої граматики, значно розширює коло тем, на які учні зможуть вести бесіду.

Словниковий запас: 3000-4000 лексичних одиниць.

По закінченню цього курсу учні можуть пройти підготовку до складання міжнародного іспиту IELTS (International English Language Testing System), FCE (First Certificate in English) чи міжнародного іспиту TOEFL (Test of English as a Foreign Language).

Курс дає вільне володіння розмовною мовою в різних ситуаціях, широкий лексичний запас, повне знання граматики, можливість читати неадаптовану літературу англійською мовою. Даний курс – основа для отримання спеціальності «Офіс-менеджера в іноземній фірмі» чи працевлаштування.

Teenage Advanced (ТА)

Курс розрахований на учнів, що мають певний досвід практики з англійської мови відповідно до рівня Upper-Intermediate.

По закінченню цього курсу учні зможуть вільно та швидко говорити практично на будь-яку тему.

Словниковий запас: 4000-6000 лексичних одиниць та більше.

Курс дає вільне володіння розмовною мовою в різних ситуаціях, широкий лексичний запас, повне знання граматики, можливість читати неадаптовану літературу англійською мовою. По закінченню цього курсу учні можуть пройти підготовку до складання міжнародного іспиту IELTS (International English Language Testing System), TOEFL (Test of English as a Foreign Language), CAE (Certificate in Advanced English) чи CPE (Certificate of Proficiency in English) та отримати спеціальність «Діловий перекладач», синхронний перекладач будь-якої складності та тематики, працевлаштуватися.

 

ОБИРАЙТЕ СВОЮ ПРОГРАМУ І НАВЧАЙТЕСЯ З РЕЗУЛЬТАТОМ !

Телефонуйте прямо зараз та запишіться на безкоштовне тестування, консультацію та співбесіду з досвідченим методистом/адміністратором, який допоможе підібрати Вам найкращий варіант навчання (форму, інтенсивність, програму): 

099-501-74-76

 Або заповнюйте форму і ми з Вами обов’язково зв’яжемося  

Записатися на курси

 

Записатися на курси

 

Як нас знайти

м. Полтава,

вул. Небесної Сотні (Леніна), 4

 

тел.: (0532) 657-157

099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт
з 10:00 до 19:00

 

 Email: rezultat-center@ukr.net 

ПPИЄДНУЙСЯ ДО НАС

youtube

 

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ – ЗВЯ’ЖІТЬСЯ З НАМИ


Наша адреса:

м. Полтава, вул. Небесної Сотні (Леніна), 4  

2 поверх (направо), каб. 22

 
 

Тел.: (0532) 657-157

МТС: 099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт

з 10:00 до 19:00

ВГОРУ