Мрієте вдало скласти міжнародний іспит? 

  • TOEFL – для навчання/еміграції до США, Канади та інших країн;
  • IELTS – для навчання/еміграції до Великої Британії, Канади, Нової Зеландії, Австралії та інших країн;
  • Кембриджські іспити (KET, PET, FCE, CAE, CPE) – для навчання/еміграції до Великої Британії та інших країн.

 

НАВЧАЙТЕСЯ З РЕЗУЛЬТАТОМ !

 

Міжнародні іспити стають дедалі популярнішими серед тих, хто вивчає іноземну.

Одні здають їх для навчання або роботи за кордоном, інші використовують іспити як стимул для вивчення мови, третім сертифікат необхідний для успішної кар'єри або візи.

 

Чи потрібен Вам сертифікат?

Здачі TOEFL або IELTS уникнути не вдасться, якщо Ваша мета - навчання, робота за кордоном, імміграція в англомовні країни. Але що вибрати тим, хто не збирається їхати за кордон, і чи потрібні їм ці сертифікати взагалі?

Відповідь? І так, і ні. "Так", тому що будь-який з перерахованих вище сертифікатів у деякій мірі краще від шкільних та навіть університетських дипломів, оскільки вказує реальний рівень володіння мовою, а не завищену чи навмисно занижену оцінку лише одного викладача.

Якщо Ви бажаєте отримати більш-менш об’єктивну оцінку Ваших знань іноземної мови (не відкидаємо варіант із везінням!), ласкаво просимо до здачі міжнародних іспитів з англійської, німецької чи французької!

"Ні", тому що не всі іспити однакові, і користь від здачі деяких буде дуже невелика. Наприклад TOEFL і IELTS - екзамени діагностичні ("прийшов і здав"), у той час як підготовка до кембриджських іспитів (FCE, CAE, CPE, BEC) займає багато часу і в процесі підготовки Ви значно покращите свою англійську мову. Саме тому ми рекомендую всім, хто прагне вільного володіння англійською мовою, долати кембриджські іспити сходинка за сходинкою - до CPE.

Якщо Ваша ж мета - робота в американській компанії, Вам, можливо, більше пощастить з TOEFL: деякі компанії його визнають як документ, що підтверджує достатній рівень володіння мовою.

Яким би із сертифікатів Ви не володіли, знання, які Ви одержите під час підготовки до нього, обов'язково допоможуть Вам і на інтерв'ю, і, згодом, на роботі.

Підступи кадрових працівників на кшталт "Let's continue our interview in English" збентежити Вас не повинні. Великі шанси того, що Ви будете знати англійську набагато краще, ніж Ваш інтерв'юер.

 

Розглянемо кожен із екзаменів окремо:

TOEFL  IBT (“Тест з англійської як іноземної”) – міжнародний екзамен з англійської мови як іноземної, що оцінює рівень володіння англійською мовою. TOEFL підготовлений Educational Testing Service (ETS), Принстонським університетом, Нью-Джерсі, США. Тест TOEFL визнається університетами більш, ніж будь-який інший тест у світі, в тому числі 6000 установ у 110 країнах, майже в кожному університеті США, Великобританії, Австралії, Нової Зеландії та Канади, які спираються на TOEFL за кількістю балів для прийняття рішення щодо прийому та надання  стипендії. Основна ціль TOEFL - оцінити рівень підготовки тих, для кого англійська мова не є рідною. Тест застосовується також у ряді інших англомовних і неангломовних країн при вступі до університетів чи коледжів з англомовним навчанням і використовується для оцінки академічних кадрів, оцінки прогресу, виїзних перевірок та в інших ситуаціях.

Тест проходить в режимі онлайн і складається із 4 частин:

- Читання (використовуються фрагменти із університетських підручників певної академічної тематики: біології, археології, антропології, астрології, літератури, історії, фізики тощо. Тест містить від 3 до 5 текстів приблизно по 700 слів. За кожним текстом слідують 12-14 питань. Загальна тривалість секції: 60-100 хвилин, тобто по 20 хвилин на один текст)

- Аудіювання (складається із академічних лекцій та діалогів (дискусій). Під час прослуховування можна робити нотатки. На тесті звучать 4-6 лекцій по 3-5 хвилин, за кожною слідують 6 запитань, а також 2-3 дискусії із 5 запитаннями до кожної. Загалом, аудіювання триває 60-90 хвилин)

- Мовлення (складають за допомогою комп’ютера (через мікрофон та навушники). Секція говоріння триває приблизно 20 хвилин і включає 6 завдань. Перші 2 – незалежні завдання на знайомі теми. На підготовку є 15 секунд, на відповідь – 45 секунд. Інші 4 завдання – комплексні, які вимагають використання більше ніж однієї навички. Спочатку необхідно прочитати та прослухати матеріал, а потім давати відповідь. Під час завдання можна робити нотатки та користуватися ними. Необхідно синтезувати та підсумувати інформацію з прочитаного та прослуханого матеріалу. На підготовку дають 30 секунд, на відповідь – 60 секунд. Відповіді оцінюють сертифіковані фахівці)

- Письмо (займає 50 хвилин і складається з двох частин – комплексного завдання (20 хвилин) та самостійного завдання (30 хвилин). Відповіді друкуються на комп’ютері та оцінюються сертифікованими фахівцями)

Зазвичай, тест займає 4,5 години, після аудіювання передбачена 10-хвилинна перерва.

За кожен розділ тесту бали нараховують окремо, від 0 до 30 балів, в сумі максимальний бал – 120.

Результати тесту дійсні 2 роки, це також слід враховувати.

 

 IELTS - провідний тест англійської мови у світі. Щороку понад 1,2 мільйони кандидатів складають його, відкриваючи шлях до міжнародної освіти та працевлаштування.

 Складайте IELTS, якщо Ви:

- плануєте вступити до англомовної школи, коледжу чи університету

- збираєтеся емігрувати до Великобританії, Канади, Нової Зеландії, Австралії чи іншої англомовної країни

- плануєте відвідувати курси у англомовних країнах

- зацікавлені у вдосконаленні володіння англійською мовою.

Оберіть Ваш модуль

IELTS має дві версії. Рівень кандидата оцінюється за дев’ятибальною шкалою.

Академічний модуль підходить для тих кандидатів, які бажають навчатись в університеті за кордоном. Майже всі університети у Великобританії, Сполучених Штатах та інших країнах вимагають сертифікат Академічного модулю IELTS.

Загальний модуль розроблений для осіб, які прагнуть отримати середню освіту в англомовній країні, емігрувати або взяти участь у тренінгових програмах чи програмах обміну.

Тести на сприйняття на слух і мовлення однакові для обох модулів, проте тести на читання й письмо відрізняються.

Всесвітнє визнання

IELTS визнається понад 6000 інституціями в 120 країнах. Сертифікат вимагається освітніми установами у Великобританії, Австралії, Новій Зеландії, Сполучених Штатах та європейських країнах. Чимало інших організацій використовують IELTS в ході імміграції, підбору персоналу, фахової реєстрації та підвищення кваліфікації.

Екзамен складається з чотирьох частин:

- Аудіювання (30 хвилин)

- Читання (60 хвилин)

- Письмо (60 хвилин)

- Мовлення (11–14 хвилин)

Загальна тривалість іспиту — 2 години 45 хвилин.

Перші три частини складаються в один день, а мовленнєва частина може бути призначена в той самий день, або протягом семи днів до або після дати іспиту

 Чинність результатів

Склавши іспит, ви отримаєте сертифікат з вашим підсумковим балом — від 1 до 9. Сертифікат також містить оцінки всіх чотирьох частин. Результати є чинними протягом двох років.

Кембриджські міжнародні іспити (СІЕ) — це частина екзаменаційного синдикату Кембриджського університету і один з провідних постачальників міжнародних кваліфікацій та екзаменів.

 

Кембриджські іспити з англійської мови для носіїв інших мов (Cambridge ESOL) належать до групи найвідоміших іспитів з англійської мови для іноземців, розроблених Кембриджським університетом. Кембриджські сертифікати  визнаються численними міжнародними університетами, компаніями та органами освіти як підтвердження міжнародно визнаних стандартів володіння англійською мовою.

Серед різноманітних Кембриджських іспитів найбільш популярними є:

  • Іспити із загальної англійської мови 5 рівнів складності (KET, PET, FCE, CAE та CPE)
  • Іспити з ділової англійської мови (BEC)
  • Іспити для молодих учнів англійської мови (YLE)

Іспити КЕТ і РЕТ складаються з 3 частин (Читання/Письмо, Слухання та Мовлення), а FCE, CAE та CPE складаються з 5 частин (Читання, Письмо, Використання англійської мови, Слухання та Мовлення).

Іспит КЕТ

КЕТ (Ключовий тест з англійської мови) – іспит складають з метою оцінювання основних мовленнєвих вмінь вживати англійську мову у простих життєвих ситуаціях у спілкуванні як з носіями мови, так і з іноземцями. Даний рівень здобувається за 180-200 навчальних годин. КЕТ складають для працевлаштування, а також з особистих міркувань.

Іспит РЕТ

РЕТ (Попередній тест з англійської мови) – дає можливість оцінити мовленнєві вміння кандидатів вживати англійську мову у повсякденних ситуаціях  у спілкуванні як з носіями мови, так і з іноземцями на середньому рівні низького ступеня.  Здобувається  за 375 годин навчання. Його складають  для підвищення свого рівня володіння мовою із перспективою працевлаштування.

Іспит FCE

FCE (Перший сертифікат з англійської мови) – відомий іспит у сфері бізнесу і державної служби  основної серії. Це рівень Незалежного користувача мовою, що складається для працевлаштування, подальшої освіти.  Сертифікат  FCE  часто вимагається під час працевлаштування. Багато  іноземних навчальних закладів визнають FCE як мовну умову для вступу до вузу.

Іспит САЕ

САЕ (Сертифікат з англійської мови підвищеного рівня) є рівнем Компетентного користувача англійською мовою, який може вільно спілкуватися у різноманітних мовленнєвих ситуаціях. САЕ визнається університетами як мовна умова для вступу  у Великій Британії, та в інших англомовних країнах.

Іспит СРЕ

СРЕ (Сертифікат з англійської мови найвищого рівня) Цей сертифікат  показує, що кандидат наближається до мовної компетенції освіченого носія мови. СРЕ  широко визнається у світі  професійними органами і бізнесом як показник дуже високого рівня володіння англійською мовою

Іспит YLE

Іспити для молодих учнів англійської мови (YLE) складаються з трьох рівнів: Початкового (Starters), Поступового (Movers) та Перспективного (Flyers). Найвищий рівень (Перспективний) приблизно дорівнює рівню КЕТ. Іспити призначені для дітей 7-12 років і не мають оцінок “склав”/”не склав” (всі кандидати отримують сертифікати). Для YLE іспитів не існує фіксованих екзаменаційних дат, і кандидати реєструються за попитом.

Іспит ВЕС

ВЕС (Сертифікати ділової англійської мови). Даний сертифікат передбачає три рівні ділової англійської мови:

BEC Preliminary (Попередній екзамен з ділової англійської мови) відповідає загальному рівню Кембриджського іспиту РЕТ.

BEC Vantage (Екзамен з ділової англійської мови підвищеного рівня) придатний для студентів із середнім рівнем володіння мовою .

BEC Higher (Екзамен з ділової англійської мови найвищого рівня) дорівнює САЕ.

  

ОБИРАЙТЕ СВОЮ ПРОГРАМУ І НАВЧАЙТЕСЯ З РЕЗУЛЬТАТОМ !

Телефонуйте прямо зараз та запишіться на безкоштовне тестування, консультацію та співбесіду з досвідченим методистом/адміністратором, який допоможе підібрати Вам найкращий варіант навчання (форму, інтенсивність, програму):

099-501-74-76

Або заповнюйте форму і ми з Вами обов’язково зв’яжемося 

Записатися на курси

 

Записатися на курси

 

Як нас знайти

м. Полтава,

вул. Небесної Сотні (Леніна), 4

 

тел.: (0532) 657-157

099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт
з 10:00 до 19:00

 

 Email: rezultat-center@ukr.net 

ПPИЄДНУЙСЯ ДО НАС

youtube

 

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ – ЗВЯ’ЖІТЬСЯ З НАМИ


Наша адреса:

м. Полтава, вул. Небесної Сотні (Леніна), 4  

2 поверх (направо), каб. 22

 
 

Тел.: (0532) 657-157

МТС: 099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт

з 10:00 до 19:00

ВГОРУ