Дорогие друзья!

В конце каждого учебного года Вы оставляете свои отзывы об обучении в центре образования РЕЗУЛЬТАТ.

Мы решили провести эксперимент и ввели все Ваши отзывы в специальную программу. Она создала вот такое облако из наиболее часто употребляемых  слов в Ваших отзывах.

Спасибо Вам большое за такие теплые слова )))))

Спасибо большое и всей команде РЕЗУЛЬТАТА за такие хорошие слова со стороны наших студентов!

Вы у нас лучшие!!!

 

Фериде Мамишева (уровень B1.2)

Очень довольна этой школой. Занятия всегда проходят интересно и весело. Также хочу отдельно поблагодарить преподавателей за доступное объяснение материала! За 2 года обучения мне легко удалось овладеть английским. Я считаю, это их заслуга )))) Спасибо вам большое!

 

Миляна Шайдаева (уровень B1.1)

Хорошая школа и преподаватель. Интересный и разнообразный обучающий материал, доступность изложения. При этом вполне приемлемая цена на обучение.

 

Яран Атаев (уровень B1.1)

Мне очень нравиться в Результате! Спасибо огромное преподавателю за все!

 

Саша Кривошей (уровень B1.1)

Дорогой центр образования Результат, уроки английского с Русланом Владиславовичем просто замечательны! По моему, это и есть идеальные уроки )))

 

Ліза Тирнавська (рівень B1.1)

Мені дуже подобається навчатися в Центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ, тому що тут гарно навчають іноземній мові, дають багато нової інформації. Уроки проходять легко та весело. Наш вчитель завжди організовує гарні та цікаві конкурси та ігри. Мій ідеальний урок повністю збігається з нашим, тому мені все подобається і я готова продовжувати тут навчання. I love RESULT.

 

Дарина Шевченко (рівень В2)

У РЕЗУЛЬТАТІ дуже цікаво навчатися. Завдяки порадам вчителя ви можете самовдосконалюватися не лише у класі, але і вдома. Зараз, завдяки додатковим заняттям англійською я маю найвищий рівень володіння мовою у класі і, думаю, знання мови значно допоможе мені у моїй майбутній професії. Я продовжу покращувати свої знання іноземної і надалі з РЕЗУЛЬТАТОМ.

 

Оля Кузуб (рівень А2)

Намагайтесь для оптимального засвоєння матеріалу дотримуватися рекомендацій викладача. Наш викладач, Оксана Олегівна, надає добрі рекомендації по вивченню англійської мови та ділиться досвідом з засвоєння матеріалу, унікальним в своєму роді.

 

Мостова Дарія (рівень А1)

Високий рівень знань, тепла атмосфера в колективі, цікаві заняття, зручний графік навчання, підхід до кожної дитини – все це центр РЕЗУЛЬТАТ.

 

Юля Опанасенко (рівень А2)

Мені подобається підхід до навчання, прекрасний викладач Катерина Вікторівна, легке для розуміння подання навчального матеріалу.

 

Олег Боровик (рівень В1.2)

Курсами задоволений у найвищій мірі. РЕЗУЛЬТАТ дає змогу отримати ґрунтовні знання з предмета. Учителі висококваліфіковані, підготовленість та обізнаність яких перевищує шкільних учителів у декілька разів.

 

Вікторія Зімниця (німецька мова)

Мені подобається ходити на заняття. Я із задоволенням готуюсь до уроку. Також мені подобається викладач. Вона допомагає учням краще освоїти іноземну мову, показує різні сайти для вивчення мови, доступно та легко пояснює матеріал.

 

Наталія Максюта (рівень В1.2)

Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ заслуговує лише схвального відгуку. По-перше, подобається доброзичливість, позитивна атмосфера та бажання самих викладачів навчити своїх студентів. По-друге, та найбільш важливо, це висока якість навчання за розумною ціною. Дійсно РЕЗУЛЬТАТ приносить значний позитивний результат у навчанні та дає змогу здійснити мрії своїм студентам.

 

Інна Шаповал (рівень А2)

Мені подобається навчатися у вашій школі. Дуже рекомендую всім!

 

Геннадий Фетисов (уровень А2)

Мне очень нравиться весь коллектив школы. На отработках я встречался с другими преподавателями. Очень нравиться стиль ведения урока нашей Катериной Викторовной – здесь и требовательность, и строгость, и терпение, и доброта.

 

Алла Фетисова (рівень А2)

Заняття цікаві, результативні, несхожі одне на одне, мають хороший позитивний вплив, одним словом, заняття залежать від викладача, а викладач компетентний, грамотний, має високий позитивний потенціал.

 

Зина Галущенко (уровень В1.2)

In general everything is great! I’m satisfied with almost all.

 

Аліна Кива (уровень В1.2)

Дуже гарні вчителі, гарні діти, гарна якість навчання, дуже швидко розумієш тему або урок.

 

Олена Скрипніченко (рівень В1.1)

Я задоволена своїм навчанням і хочу його продовжувати надалі та вдосконалювати знання. Я вдячна своєму викладачу за зрозумілу форму подачі інформації і коли залишаються запитання завжди відповідає на них.

 

Олег Макаров (рівень В1.1)

У мовній школі РЕЗУЛЬТАТ я навчаюсь вже декілька місяців, я відчуваю, що мій рівень англійської мови покращився. У цій школі привітні викладачі, які проводять заняття у цікавій формі. Дуже дружня атмосфера у групі.

 

Олег Литвиненко (урівень А2)

Обучением в центре образования РЕЗУЛЬТАТ доволен, все доходчиво объясняют. Хотел бы продолжать обучение летом.

 

Сніжана Стешенко (рівень А2)

У викладача добре ставлення до студентів! Викладач намагається всім допомогти та навчити новому, у неї це дуже добре виходить. На уроці ми спілкуємося англійською, розбираємо новий матеріал та граємо у веселі ігри. Викладач робить все, щоб ми не нудьгували, і постійно заохочує нас.

 

Марта Чібішева (рівень А2)

На заняттях ніколи не нудно. Вчителі дуже цікаво навчають новій інформації. Також майже на кожному уроці є пізнавальна гра.

 

Світлана Дерев’янко (рівень А2)

Мені дуже подобається на уроках англійської в центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ. Тут дуже класно. Я б нічого не хотіла змінювати )))

 

Таня Рябіко (рівень А2)

Мені дуже подобається моя група, в ній вчаться розумні, виховані діти. Вчителька теж дуже гарна. Тут добре навчають англійській. Мені подобається ігри на уроках. В мене раніше ніколи не було такого, щоб на уроках ми дивилися фільми чи слухали модні пісні. Мені дуже подобається РЕЗУЛЬТАТ!

 

Катя Протас (рівень А2)

Мені дуже подобається РЕЗУЛЬТАТ. Тут я навчаюсь не сама, а разом з моєю подругою, але ми в різних групах. Ми разом з нею ходимо після школи на заняття до РЕЗУЛЬТАТУ із великим ЗАДОВОЛЕННЯМ )))

 

Дима Иванов (уровень А2)

На уроках весело, интересно и все четко, отличные одногруппники. Я легко подготовился к сдаче ДПА по английскому языку. Всем желаю хорошей сдачи экзаменов.

 

Илья Лукьянчиков (уровень А2)

Когда я пришел в центр образования РЕЗУЛЬТАТ, я думал, что это обычные уроки английского языка. Но оказалось не так. Мой уровень языка стал лучше. Каждый урок дает мне знания. Если вы выбираете, куда пойти для изучения иностранных языков или сдаете ДПА, ЗНО, центр образования РЕЗУЛЬТАТ – отличный выбор. Я буду продолжать учиться ЗДЕСЬ.

P.S. Писал от души!

 

Анна Колінько (рівень А2)

Дуже вимоглива школа. Викладачі приємні та шукають спосіб, який приведе Вас найкоротшою дорогою до знання мови. Дуже зворушливо, що адміністрація та співвласники відносяться з розумінням до зайнятих людей і завжди йдуть їм на зустріч.

 

Игорь Хоружий (уровень А1.3)

Я учусь в центре образования РЕЗУЛЬТАТ 3 года. Мне очень нравятся интересные уроки, у меня есть друзья в группе, где я учусь – София и Максим. Моя учительница, Людмила Ивановна, проводит такие увлекательные уроки, что мне всегда хочется идти на занятия.

 

Таня Ісаєнко (німецька мова)

Рекомендую усім, хто хоче вивчити іноземну мову центр освіти РЕЗУЛЬТАТ !!! Висококваліфіковані викладачі допоможуть вам у здійсненні вашої мрії.

 

Максим Мельников (уровень А2)

Занимаюсь в школе 5 месяцев, ощущаю разницу в понимании английского до и сейчас. Занятия проходят в удобное для меня время, отличный преподаватель. В общем, WELL DONE !

 

Альона Колінько (рівень А2)

У мене було багато вчителів, я була у багатьох мовних школах, але у РЕЗУЛЬТАТІ мені подобається найбільше, бо тут гарні вчителі і загалом тут дуже цікаво, пізнавально. Як по мені, найкраща вчитель – це Оксана Олегівна.

 

Геннадій Баля (рівень А1)

Я цілком задоволений вибором англійської школи. Завдяки високій кваліфікації нашого викладача заняття завжди проходять цікаво та змістовно.

 

Марина Бондарчук (рівень В2)

За цей рік центр освіти РЕЗУЛЬТАТ значно покращив мої знання англійської мови. Дуже впорядкована і зрозуміла система навчання. Дякую викладачеві за такий великий вплив на мою англійську. Наразі, я дійсно спілкуюсь з іноземцями без помітних труднощів для себе. Це важливе досягнення для мене і РЕЗУЛЬТАТ мені в цьому допоміг. Бажаю успіхів вашій школі.

 

Євгеній Похилько (рівень А2)

Гідне навчання з кваліфікованими професійними викладачами.

 

Саша Поляков (уровень В1)

Очень хорошее обучение и терпеливые учителя, которые все хорошо и доступно объясняют.

 

Денис Скрипник (рівень В1)

Я навчався англійській мові у центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ у двох різних викладачів і можу сказати, що в цій школі я навчився багатьом «дрібницям», які є ключовими в іноземній мові. Ця школа –найкращий варіант, щоб ідеально вивчити англійську.

 

Олена Салінієце (рівень А2)

Мені дуже подобається заняття англійською у школі РЕЗУЛЬТАТ. За півтора роки навчання я отримала знання з «нуля». Мені подобаються викладачі, які знають свою справу і допоможуть вивчити мову із задоволенням.

Дуже вдячна адміністрації закладу за індивідуальний підхід.

 

Юлія Пастушенко (рівень С1)

При викладанні іноземної мови використовується тренінгів підхід, що сприяє кращому засвоєнню нового матеріалу.

 

Марія Воробйова (рівень А1)

Дякую за навчання та увагу до кожного учня, за цікаві уроки та мотивацію до вивчення англійської (свята, конкурси, солодкі сюрпризи). Високий рівень підготовки вчителів та уважне ставлення керівництва до кожного учня.

 

Саша Демидченко (рівень А1)

В центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ дуже тепла і доброзичлива атмосфера, талановиті вчителі, контактна, організована адміністрація. Наша викладач просто молодчинка: заняття цікаві, захоплюючі, матеріал сприймається легко, невимушено. Подобається проведення занять в ігровій формі, прегляд відеоматеріалів. Щира дяка всім організаторам процесу вивчення англійської мови! Так тримати!

 

Ольга Мормуль (рівень А1)

Ми з донечкою задоволені навчання у РЕЗУЛЬТАТІ, ставленням вчителя, Оксани Олегівни, до дітей, індивідуальним підходом.

 

Аня Гороховатська (рівень А2)

На уроках дуже цікаво. Ми не тільки вивчаємо правила та слова, а ще й граємо в різні ігри, співаємо пісні… Навчатися з РЕЗУЛЬТАТОМ цікаво та весело і звісно є результат у навчанні.

 

Саша Павлов (рівень А1.3)

Школа РЕЗУЛЬТАТ – це місце, куди мені хочеться ходити, як частіше. Цікаві уроки, нові знання, кваліфіковані викладачі, згуртованість учнів, а головне результат в вивченні іноземної мови.

 

Аня Федоркова (рівень В1.1)

Назва РЕЗУЛЬТАТ – відповідає дійсності. У мене чудовий викладач, який цікаво та гарно навчає. ДЯКУЮ!

 

Євгенія Чуприна (рівень В1.2)

Я в захваті від викладача Альони Ігорівни та РЕЗУЛЬТАТУ взагалі.

 

Марія Батуліна (рівень А2)

Я в захваті від проведених уроків. Дуже подобається дружній колектив і гарний вчитель.

 

Ольга Мормуль (рівень А1)

Ми з донечкою дуже задоволені навчанням у РЕЗУЛЬТАТІ, ставленням вчителя, Оксани Олегівни, до дітей. Дитина із задоволенням відвідує заняття. Навіть коли захворіє, школу не бажає пропускати, проситься до РЕЗУЛЬТАТУ. Навіть дні рахує до одужання! На уроках розповідають про різні свята, тим самим поповнюючи словниковий запас дитини. Займаючись вдома з Марійкою, я бачу розуміння вивченого матеріалу на уроці, бачу РЕЗУЛЬТАТ навчання!

 

Катерина Міхненко (рівень В1.2)

Як і у всіх, англійська з’явилась в моєму житті ще зі школи. Але через математичний напрям класу та відсутність кваліфікованих педагогів за 11 років  я не потоваришувала з іноземною мовою. За 8 місяців з РЕЗУЛЬТАТОМ я зрозуміла, що англійська може стати доступною для вивчення, розуміння і використання. Відтепер мене не лякають іноземні туристи, що заблукають в місті, художня література в оригіналі, цікаві фільми та серіали без перекладу, а головне, моє майбутнє, в якому я з легкістю подорожую, а може і працюю в іншій країні. ДЯКУЮ )))

 

 

 

Юлія Вітко, група дорослих (рівень В2.1)

Якщо ви хочете навчатися за динамічною, інтенсивною і водночас цікавою та результативною програмою – тоді центр освіти Результат – це Ваш найкращий вибір. Мені подобається динамічність, елементи спілкування та гри, спрямованість на говоріння, доступна та зрозуміла граматика.

 

Артем Лаптєв, група дорослих (рівень А2)

Це моя перша школа іноземної мови. Я задоволений. Це краще, ніж мої очікування.

 

Всеволод Кацюба, середня школа (рівень В1.2)

Чудова школа! Мені подобається музика, атмосфера та гарний настрій протягом усього уроку.

 

Вікторія Харченко, початкова школа (рівень А1.2)

Це дуже крута і цікава школа. Мені дуже подобається, коли ми вивчаємо англійську мову та отримуємо нові знання.

 

Сніжана Козленко, початкова школа (рівень А1.2)

Центр освіти Результат – класний! Ми співаємо, вчимо нові слова і нас балують солодощами.

 

Аня Пищита та мама Наталія Юріївна, початкова школа (рівень А1.1)

Нашій донечці дуже подобається навчатися в Центрі освіти Результат. На уроки завжди йде з великим бажанням. За 2 роки навчання спостерігаємо високий рівень отриманих знань. Дуже подобаються викладачі в Центрі освіти Результат, пісні, ігри та диктанти.

 

Настя Чумак, початкова школа (рівень А1.2)

Мені дуже подобається, коли ми граємо, співаємо, а ще, якщо ми добре поводимось, то нам дають солодощі.  На заняттях мені дуже подобається! Я усім задоволена.

 

Мария Левченко, начальная школа (уровень А1.2)

Спасибо за то, что я многому научилась.

 

Анна Югненко, старша школа (рівень В1.2)

Центр освіти Результат дає можливість навчатися різним предметам, вивчати іноземні мови: англійську, німецьку, польську та  ін. Кваліфіковані працівники знаходять підхід до кожного учня для підвищення їхніх знань. У центрі діють різні системи оплати за навчання (наприклад, для сім*ї), які задовольняють умови економічних можливостей самої людини.

 

Наталія Загоруйко, група дорослих (рівень А2)

Мені дуже сподобалося навчання. Я навчилася розмовляти англійською, збільшила свій словниковий запас, на заняттях було цікаво та зрозуміло. Особливо сподобалося дивитися відео англійською, обговорювати його та спілкуватися на різні теми.

 

Жанна Желіба, група дорослих (рівень А2)

Знайшовши випадково оголошення центру, я навіть не могла здогадуватися, що в моєму тижневому графіку з’явиться ще дві години занять. Але я пішла, спробувала і вирішила залишитися на весь рік. А тепер і на наступний теж. Дуже задоволена! Дуже подобається простота викладання матеріалу, стиль, графік занять. Подача матеріалу та побудова занять – у формі гри, що особливо актуально для учнів і студентів всіх вікових категорій. Щира подяка адміністрації та окрема – нашому викладачу, Людмилі Іванівні!

 

Алексей Олексяк, средняя школа (уровень А2)

В центре Результат очень добрый  и хороший учитель. Тему урока объясняют очень детально. Изучая материал, мы играем в разные игры, чтобы было легче учиться. Знания, которые я получил в центре Результат, помогли мне в школе. Спасибо за то, что вы нас учите!

 

Ксенія Токарєва, страша школа (рівень В1.2)

Мені дуже подобається ваша школа Результат. Цікаве викладання уроків, чудова підготовка до тесту – усе це характеризує цю школу. Окрема подяка нашому викладачу, Оксані Віталіївні.

 

Анастасія Ярмола, страша школа (рівень В1.2)

Мені подобається цікавий підхід до навчання, його доступність. Вчителі гарно пояснюють матеріал. Я вчусь тут 2 роки і мене все влаштовує)

 

Ольга Назарова, страша школа (рівень В1.2)

Цей центр навчання іноземним мовам повністю мене задовольняє. Всі працівники привітні, доброзичливі та ввічливі. Високий рівень навчання. Регулярно відвідуючи заняття, ти можеш значно підвищити та покращити свій рівень іноземної мови.

 

Таня Мірошніченко, група дорослих (рівень В1.2)

Завжди прагнула спілкуватися англійською на високому рівні, досконало знати цю мову. Однак був бар’єр, страх зробити помилки, невпевненість у собі. Дякуючи навчальному центру Результат, я зрозуміла, у якому напрямку слід працювати і рухатися. Ці проблеми я вважаю вирішеною. Мені подобається можливість вільного, дружнього спілкування; чергування різних видів занять; приділення уваги граматиці.

 

Юля Сурмиленко, група дорослих (рівень В1.2)

Мені дуже подобається ставлення та підхід вчителя до проведення уроків, цікаві ігри на повторення та закріплення матеріалу, а також прослуховування та завдання по англійським сучасним пісням. На мою думку, всі уроки в центрі освіти Результат ідеальні.

 

Олена Урбанська, група дорослих (рівень В1.2)

Дякую за позитивні уроки, які підвищили мій рівень англійської мови та сприяли більш вільному спілкуванню. Мені подобається спілкування англійською мовою, вивчення граматики та різні способи засвоєння матеріалу, які підбирає для нас вчитель. На мою думку, уроки побудовані на високому рівні, цікаво та інформаційно!

 

Оксана Клочана, група дорослих (рівень В2.1)

Дуже подобається навчання у Результаті. Змінювати на інші школи іноземної мови своє навчання не бажаю.

 

Настя Демидченко, середня школа (рівень А2)

Мені дуже подобається цей заклад. Я люблю сюди ходити. Учителька пояснює всі завдання і ми граємо в різні ігри. Особливо я люблю ігри з неправильними дієсловами і м’ячиком.

 

Віктор Бугаєнко, середня школа (рівень А2)

Мені подобається навчатися в центрі освіти Результат. Мені подобається мій викладач. Гарно пояснює матеріал. Знання, які я отримав в цій школі, допомогли мені в своїй 38 школі отримати гарну оцінку. Бувають дуже цікаві ігри на заняттях. Мені тут дуже подобається.

 

Софія Борщ та мама Юлія Валеріївна, молодша школа (рівень А1.1)

Я бачу, що моїй дитині англійська мова у школі дається легше, їй цікаво. На заняття до центру освіти Результат ходить із задоволенням!

 

Тамаша Мамишева, средняя школа (уровень А2)

Я пришла в английскую школу Результат полностью без знаний языка, меня протестировали и отправили в слабую группу. В школе оценка была 7, а теперь 10 и даже 11, местами 9, т.е. делаем выводы сами.

Я с удовольствием иду в эту школу. Мне нравится коллектив, уроки, учитель, метод обучения. Всегда весело и познавательно. Никогда не бывает скучно. Мне очень нравиться работа в парах, очень внимательный и хорошо объясняющий учитель. На уроках мы слушаем музыку на английском языке, активно все обсуждаем в командах, при этом весело запоминаем материал.

 

Даріна Шевченко, середня школа (рівень В2.1)

Мені подобається форма, у якій проводиться урок, форма викладання матеріалу. Хоча рівень досить високий, вивчати новий матеріал не складно. Атмосфера дуже позитивна.

 

Ірина Логінська, старша школа (рівень В2.1)

Мені подобається заняття і сам виклад матеріалу. Бо на уроці ми вивчаємо матеріал в часом незвичній формі. Хоч я і займалася в декількох мовних школах, але в центрі освіти Результат мені сподобалося найбільше.

 

Інна Шаповал, початкова школа (рівень А1)

Навчанням задоволені. За рік багато чому навчилися.

 

Инна Плаксюк, группа взрослых (уровень В2.1)

Центром образования Результат очень довольна, помогли мне значительно улучшить мой уровень английского. Очень нравится доступность подачи материала и дружественная атмосфера.

 

Анна Безрук, група дорослих (рівень В2.1)

Навчанням у Результаті дуже задоволена, рівень знань швидко покращився без особливих зусиль. На заняттях подобається доступне пояснення граматики та правил, навчання у формі гри, цікаві теми та тексти, додаткові завдання, що виходять за рамки підручника.

 

Виктория Литвин, группа взрослых (уровень А2)

Учиться в школе очень нравится! Спасибо за познавание нового для себя! Есть результат! На уроке нравятся интересные видео, группа, хороший преподаватель!

 

Юля Фесенко, група дорослих (рівень А2)

Дякую Вам за прекрасно побудований курс англійської мови. Завдяки Вашим заняттям я підвищила свій рівень англійської мови. Раджу всім, хто хоче вивчити іноземну мову, відвідати курси у центрі Результат!

 

Наталія Гаврилко, група дорослих (рівень А2)

Прекрасні вчителі, зручний час проведення занять, змістовні підручники, можливість отримати високий рівень знань.

 

Юрій Курись, група дорослих (рівень А2)

Всі заняття проходять весело, цікаво та пізнавально. Викладач – просто супер. Весела та позитивна людина. Ціни помірні. Всім рекомендую.

 

Юлия Шумейко, группа взрослых (уровень А2)

Очень довольна занятиями. Они проходят весело и непринужденно, за что отдельное спасибо преподавателю. Материал доносится легко и понятно. В случае необходимости дают дополнительные копии или объясняют еще раз.

 

Валерія Власенко, початкова школа (рівень А1.1)

Подобається форма викладання і достатній рівень знань. Дитина бажає відвідувати заняття.

 

Ярослав Денисенко, старша школа (рівень В1.2)

Дякую центру Результат за роботу вчителів, які доступно пояснюють матеріал, проводять різні цікаві ігри для засвоєння теми, дають цікаві завдання на засвоєння, находять підхід до кожного з учнів.

 

Тетяна Мороз, син Тимофій, початкова школа (рівень А1.1)

Подобається, що дітей зацікавлюють мультфільмами, кольоровими підручниками та диском. Дякую за цікаві заняття. Знайомим рекомендую.

 

Анастасия Шашова, начальная школа (уровень А1.2)             

Очень много зависит от преподавателя. Книги и программа хорошие, все доступно. Порядок в группе – тоже важный пункт. Уровень за год обучения вырос, но дома заниматься вместе обязательно. Нравится хороший набор лексики, интересные книги, наличие диска с носителями языка, музыкальная разминка, спокойные преподаватель и дополнительные материалы на занятиях.

 

Лариса Приймак, молодша школа (рівень А1.2)

Головним вважаю те, що дитина йде на уроки із задоволенням, з великим бажанням, а якщо це є, то й результат буде обов’язково хороший. Дякуємо за творчий підхід до справи, за чуйність і тепле ставлення до маленьких і дорослих учнів центру.

 

Андрій Варава, середня школа (рівень А2)

Мені дуже подобається займатися в центрі освіти Результат, бо покращилися мої знання з англійської. Я почав дивитися фільми англійською)

 

Артем Бережний, середня школа (рівень В1.2)

У центрі освіти Результат мені подобається те, що вчитель зрозуміло пояснює новий матеріал та проводить різні цікаві вправи, тому надалі я планую навчатися  у цьому навчальному центрі.

 

Жанна Кравцова, середня школа (рівень А2)

Мені подобається тут навчатися, тому що тут працюють висококваліфіковані викладачі та професіонали. Мені цікаво на уроках у Результаті.

 

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК, ТОМУ ЩО

МИ ХОЧЕМО ВИКОНУВАТИ СВОЮ РОБОТУ ЩЕ КРАЩЕ!

by JoomlaShine

Записатися на курси

 

Як нас знайти

м. Полтава,

вул. Небесної Сотні (Леніна), 4

 

тел.: (0532) 657-157

099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт
з 10:00 до 19:00

 

 Email: rezultat-center@ukr.net 

ПPИЄДНУЙСЯ ДО НАС

youtube

 

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ – ЗВЯ’ЖІТЬСЯ З НАМИ


Наша адреса:

м. Полтава, вул. Небесної Сотні (Леніна), 4  

2 поверх (направо), каб. 22

 
 

Тел.: (0532) 657-157

МТС: 099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт

з 10:00 до 19:00

ВГОРУ