Вибір курсів за місцезнаходженням

Багато людей обирають курси виключно за принципом місцезнаходження: поближче до дому чи роботи. Це величезна помилка. Далеко не всі курси, які знаходяться поряд з вами, дійсно підходять вам. Усі курси різні. Тому інколи краще витратити 30 хвилин на дорогу, але вивчити мову за 6-9 місяців, аніж ходити в найближчу школу, але вчити її 5 років.

Рекомендація: Звичайно, ви повинні обирати курси, до яких вам буде зручно добиратися і центр освіти Результат пропонує навчання майже у всіх районах Полтави, але ми пропонуємо навчальні групи ВИКЛЮЧНО в залежності від самого студента (його цілей, мотивації, здібностей), а не за територіальним принципом.

Пошук найдешевших курсів

Бажання зекономити є у всіх, але майже завжди низькі ціни означають, що заняття проводяться або у дуже великих групах, або у непридатних для навчання приміщеннях, або на околиці міста, або, в найгіршому випадку, некваліфікованими викладачами.

Рекомендація: Обирайте курси, які пропонують доступні ціни (не завищені і не занижені штучно), на яких викладають професіонали. У центрі освіти Результат працюють енергійні, досвідчені та креативні викладачі, педагогічні здібності та навички яких підтверджені міжнародними Кембриджськими сертифікатами з методики викладання.

Послуги приватних репетиторів

Деякі люди обирають послуги репетиторів, тому що це (можливо) дешево і репетитор (можливо) буде проводити заняття у вас вдома. Але хто такі ці «репетитори»? Дуже часто репетиторами стають студенти навіть перших курсів вузів, які не мають ні відповідної освіти, ні досвіду. Другий варіант – шкільні викладачі, головна ціль яких нерідко лише оплата зі сторони батьків. Шкільні оцінки ростуть, а рівень знань не завжди! Коли учень припиняє навчатися у свого шкільного вчителя, оцінки відразу ж понижаються))) Часто репетитори не дотримуються ні програми, ні міжнародних методик у викладанні. Контроль якості навчання теж відсутній.

Рекомендація: Історія з власного досвіду. У центрі освіти Результат навчається учень, який по закінченню навчального року у своїй школі отримав 3 бали, хоча насправді його рівень приблизно 8-10. Того ж літа він разом з батьками поїхав за кордон і сім’я мала звернутися до місцевої поліції. Учень застосував весь багаж своїх знань і допоміг родині, виступивши у ролі перекладача. Висновки робіть самі)))

Міжнародна школа та іноземна назва

Можливо, участь в авторитетній міжнародній мережі і страхує від очевидних ляпів в організації навчання. Але чи реально з позиції звичайного студента розібратися в тому, що ж ЗНАЧИТЬ назва школи, яку пишуть іноземною мовою? Який статус вона має? Це постійний зовнішній контроль занять або просто право проводити їх на своїй території, за яке школа платить гроші іншій організації? Ще один масовий стереотип – назва школи написана англійською. Про якість навчання така назва не говорить абсолютно нічого. Зрозуміло, що курси хочуть заманити більше студентів, тому вибирають собі іноземну назву.

Рекомендація: Викладачі – головні в будь-якому навчальному процесі. Їх, а не назву самих курсів, і слід обирати. У центрі освіти Результат викладачі ніколи не зупиняються у своєму професійному розвитку. Це і вища педагогічна/лінгвістична освіта, і міжнародні сертифікати з методики викладання, і щотижневі конференції, тренінги та семінари (як в Полтаві, так і в інших містах).

Записався на курси – вивчив мову

Постійно відвідувати заняття на хороших курсах – це все, що потрібно для опанування мови? Ні, для того щоб опанувати мову, мало використовувати її двічі на тиждень під час занять. Займатися (а краще використовувати мову для практичних цілей) потрібно кожен день. На заняттях можна спостерігати свої успіхи та помилки, підтримувати інтерес до навчання, отримати розмовну практику. Якщо вам обіцяють мову «без зусиль» з вашої сторони – це поганий знак.

Рекомендація: Методисти центру освіти Результат розробили цілу низку рекомендацій та порад по вивченню іноземної мови для того, щоб у наших студентів дійсно були високі результати. Крім того, з нового навчального року ми запускаємо новий безпрецедентний проект Independent Cycle, який допоможе у вивченні всім нашим студентам.

Швидко – не значить добре

Дуже часто студенти, які вивчають іноземні мови, націлені на проходження курсу в максимально короткі строки. Інтенсивні курси підходять, на жаль, абсолютно не всім. Ми не живемо в мовному середовищі, в якому ви могли б постійно практикувати іноземну мову, а тому все, що ви швидко вивчите, так швидко і забудеться.

Рекомендація: Ми щиро радимо приступати до вивчення мови заздалегідь, а не за 3 дні чи тижні до важливого іспиту, комплексно відпрацьовувати матеріал обраного вами рівня та приділяти час повторенню, таким чином дозволяючи новій інформації засвоюватися.

 

ОБИРАЙТЕ СВОЮ ПРОГРАМУ І НАВЧАЙТЕСЯ З РЕЗУЛЬТАТОМ !

Телефонуйте прямо зараз та запишіться на безкоштовне тестування, консультацію та співбесіду з досвідченим методистом/адміністратором, який допоможе підібрати Вам найкращий варіант навчання (форму, інтенсивність, програму): 

099-501-74-76 

Або заповнюйте форму і ми з Вами обов’язково зв’яжемося   

Записатися на курси

 

Записатися на курси

 

Як нас знайти

м. Полтава,

вул. Небесної Сотні (Леніна), 4

 

тел.: (0532) 657-157

099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт
з 10:00 до 19:00

 

 Email: rezultat-center@ukr.net 

ПPИЄДНУЙСЯ ДО НАС

youtube

 

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ – ЗВЯ’ЖІТЬСЯ З НАМИ


Наша адреса:

м. Полтава, вул. Небесної Сотні (Леніна), 4  

2 поверх (направо), каб. 22

 
 

Тел.: (0532) 657-157

МТС: 099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт

з 10:00 до 19:00

ВГОРУ