Поширенні питання та відповіді

 

ОБИРАЙТЕ СВОЮ ПРОГРАМУ І НАВЧАЙТЕСЯ З РЕЗУЛЬТАТОМ !

Телефонуйте прямо зараз та запишіться на безкоштовне тестування, консультацію та співбесіду з досвідченим методистом/адміністратором, який допоможе підібрати Вам найкращий варіант навчання (форму, інтенсивність, програму):

099-501-74-76

Або заповнюйте форму і ми з Вами обов’язково зв’яжемося

 

Записатися на курси

Для того, щоб пройти тестування та співбесіду, Вам необхідно попередньо записатися за телефоном 099-501-74-76. Запис обов’язковий, оскільки методист/адміністратор має приділити Вам близько 30-40 хвилин, щоб визначити Ваш рівень володіння мовою, встановлені цілі, мотивацію, здатність до навчання, підібрати найбільш зручну форму та програму навчання, місце та час проведення занять. Вступне тестування, обов'язкове для всіх, хто бажає навчатися у центрі освіти Результат, і складається з двох частин: письмової, що охоплює лексико-граматичний аспект мови, та співбесіди, метою якої є перевірка Ваших розмовних навичок.

***Тестування не проводиться, якщо Ви ніколи раніше не вивчали іноземної мови.

Заняття у центрі освіти Результат проводять досвідчені, висококваліфіковані, креативні та енергійні викладачі, віддані своїй професії, виключно з вищою педагогічною освітою, які намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного студента, незалежно від форми навчання.

Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому і тому наш викладацький склад регулярно підвищує рівень свого професіоналізму, відвідуючи методичні семінари та тренінги у Полтаві, в інших містах України та он-лайн. Наші викладачі мають ґрунтовні знання мови чи профільного предмету, вправно застосовують тренінгові та комунікативну методики, успішно розвивають у студентів навички говоріння, читання, письма, аудіювання, застосування мови та розширюють їх граматичний та лексичний запас.

Деякі викладачі навчалися, працювали чи підвищували свою кваліфікацію за кордоном. Більшість наших педагогів мають міжнародні Кембриджські сертифікати, що засвідчують їх педагогічну майстерність на європейському рівні.

Крім того, у нашому центрі ви маєте можливість поспілкуватися з носіями англійської та французької мов.

Ми – єдина приватна школа у Полтаві, яка може похвалитися тим, що викладачі, які ведуть курси підготовки до міжнародного іспиту IELTS, безпосередньо склали цей іспит на 8,5 (із 9).

Підготовкою до міжнародних, вступних чи випускних іспитів курує офіційний екзаменатор Кембриджських іспитів.

Ми дійсно хочемо, щоб наші учні були успішними у навчанні і робимо все можливе для цього. Методисти центру освіти Результат розробили цілу низку рекомендацій та порад по вивченню іноземної мови для того, щоб у наших студентів дійсно були високі результати. Крім того, з нового навчального року ми запускаємо новий безпрецедентний проект Independent Cycle (авторське творіння нашого центру), який допоможе у вивченні іноземної всім нашим студентам.

У центрі освіти Результат застосовуються комунікативна та тренінгова методики викладання, що передбачають максимальне заглиблення в мовний процес, зведення використання рідної мови на занятті до мінімуму та застосування в процесі навчання лише мови вивчення (починаючи з рівня Pre-Intermediate).

Наші методисти та викладачі враховують всі особистісні та психологічні відмінності наших студентів, тому підбирають для кожної групи чи студента індивідуальний підхід та методи навчання, що будуть найбільш продуктивними та ефективними щодо кінцевого результату.

На наших курсах Ви будете вивчати СТАНДАРТ - британську англійську мову, окрім курсу підготовки до міжнародного іспиту TOEFL, на якому вивчається американський варіант. Але завжди цікаво відкрити для себе мову, якою розмовляють не лише у Великобританії. Саме тому наші викладачі охоче нададуть всю необхідну інформацію про відмінності між американським, австралійським, канадським чи ірландським варіантом англійської мови.

У центрі освіти Результат можна обрати 3 варіанти навчання за власним бажанням:

  • Невеликі стандартні групи від 5 до 8 студентів. Це оптимальна кількість людей, при якій використання комунікативної та тренінгової методики є найбільш ефективним.
  • VIP-групи по 2-4 студенти на замовлення.
  • Індивідуальне навчання.

Як правило, графік навчання впродовж обраного курсу залишається незмінним. Однак, якщо у Вас виникає необхідність займатися в інший час, Ви можете звернутися з цим проханням до адміністрації центру освіти Результат. За умови наявності іншої групи Вашого рівня в зручний для Вас час, Ви будете переведені в цю групу.

По закінченню обраного курсу Вам необхідно буде скласти фінальне тестування. При успішному написанні тесту Ви отримуєте сертифікат, що підтверджує пройдений курс. У сертифікаті вказується також середній бал роботи студента за весь навчальний період. Також Ви маєте право продовжити навчання на наступному рівні. Після фінального тестування Ви отримуєте рекомендації щодо подальшого вивчення мови.

Для проходження курсу Вам необхідно придбати комплект підручників (книга студента та робочий зошит). Зробити це можна в нашому книжковому центрі. Однак роздатковий матеріал (більше ніж з 100 ресурсів), ігри, пісні, аудіо- та відеоматеріали, що використовується майже на кожному занятті, методисти та викладачі центру освіти Результат готують для Вас безкоштовно. Також абсолютно безкоштовно Ви отримуєте додаткові компоненти Вашого навчально-методичного комплексу.

Наші ціни на навчання – доступні кожному!

Але і на цьому центр освіти Результат не зупиняється і дарує Вам гнучку систему знижок:

  • Місяць навчання безкоштовно при оплаті повного курсу!
  • Навчання на кількох курсах одночасно – 10% від загальної вартості навчання.
  • Сімейний бюджет (навчання декількох членів сім’ї) – 10% від загальної вартості навчання

*Знижки діють ВИКЛЮЧНО за умови своєчасної оплати навчання

Домашні завдання допомагають Вам запам’ятати та закріпити той матеріал, який Ви вивчали на занятті, і дають можливість попрактикуватися у використанні мови. Вони також допомагають викладачеві переконатися, що Ви зрозуміли та засвоїли пройдений матеріал.

Якщо Ви не виконуєте домашнє завдання, Ви забуваєте 80% із того, що вивчали на уроці, тому Ваш прогрес у навчанні буде набагато повільнішим.

НАВЧАЙТЕСЯ З РЕЗУЛЬТАТОМ !

ОБИРАЙТЕ СВОЮ ПРОГРАМУ І НАВЧАЙТЕСЯ З РЕЗУЛЬТАТОМ !

Телефонуйте прямо зараз та запишіться на безкоштовне тестування, консультацію та співбесіду з досвідченим методистом/адміністратором, який допоможе підібрати Вам найкращий варіант навчання (форму, інтенсивність, програму):

099-501-74-76

Або заповнюйте форму і ми з Вами обов’язково зв’яжемося

 

Записатися на курси
Записатися на курси

 

Як нас знайти

м. Полтава,

вул. Небесної Сотні (Леніна), 4

 

тел.: (0532) 657-157

099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт
з 10:00 до 19:00

 

 Email: rezultat-center@ukr.net 

ПPИЄДНУЙСЯ ДО НАС

youtube

 

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ – ЗВЯ’ЖІТЬСЯ З НАМИ


Наша адреса:

м. Полтава, вул. Небесної Сотні (Леніна), 4  

2 поверх (направо), каб. 22

 
 

Тел.: (0532) 657-157

МТС: 099-501-74-76 

Дзвоніть нам Пн-Пт

з 10:00 до 19:00

ВГОРУ