Як відбуватимуться наші заняття на період карантину

Наша команда намагалася зберегти навчальний процес без змін, проте, у зв’язку з введенням карантину з 12 березня згідно Постанови Кабінету міністрів “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”  та Рішення Полтавської міської ради, мовний центр РЕЗУЛЬТАТ вимушений перейти на дистанційне навчання дітей та підлітків, поки ситуація не покращиться, адже ми піклуємося про ваше здоров’я.

Наш методист та викладачі готуються до проведення уроків в онлайн-форматі, у платформі Zoom.

На відміну від Скайп, Zoom забезпечує відмінну якість зв’язку, можливість ділити студентів на пари та групи (як на звичайних офлайн-уроках) та робити записи для студентів на інтерактивній дошці, а ще його не потрібно встановлювати на комп’ютер чи мобільний гаджет — достатньо перейти за посиланням, яке ви отримаєте перед уроком від свого викладача.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СТУДЕНТІВ (усі напрями навчання)

Уроки проходитимуть в нашому центрі за звичним для вас розкладом.
У випадку появи симптомів грипу або інших інфекцій, будь ласка, залишайтесь вдома і зверніться до лікаря. Повідомте нас про вашу відсутність і ми запишемо вас на відпрацювання пропусків після карантину та вашого одужання
Перед початком заняття обов’язково вимити руки з милом та/або обробити дезінфектором. По можливості, одягайте медичну маску/респіратор на занятті
У випадку появи симптомів грипу у викладача заняття будуть проводитись онлайн. Вся інформація буде опублікована в онлайн щоденнику

ДЛЯ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ

16,17,18 березня навчання для дітей і підлітків відбуватимуться в дистанційному режимі: ви отримаєте навчальні відео від своїх викладачів в онлайн щоденнику та домашнє завдання, яка потрібно надіслати викладачу на електронну пошту

З четверга 19.03 всі заняття для дітей та підлітків будуть проходити в онлайн-режимі до поліпшення ситуації.

ЯК БУДЕ ВІДБУВАТИСЬ ОНЛАЙН НАВЧАННЯ

1. Заняття  відбуватимуться у звичний час за вашим розкладом, але у віртуальній аудиторіі, доступ до якої ви отримаєте від свого викладача в онлайн щоденнику.
2. Для комфортного навчання вам буде потрібно:

  • Зручне тихе місце
  • Ми рекомендуємо використовувати комп’ютер чи ноутбук з гарнітурою
  • Якщо немає такої можливості, користуйтесь планшетом або навіть смартфоном з гарнітурою
  • Доступ до мережі інтернет

Таким чином ми будемо вести навчальний процес до кінця дії карантину.

НАВЧАЛЬНІ СЕСІЇ, як працювати у віртуальній аудиторії

Студенти! Поки ми активно готуємося до онлайн-уроків і з нетерпінням чекаємо на відновлення занять за звичним графіком, пропонуємо вам долучитися до наших тренувальних сесій

ДЛЯ ЧОГО?
Ми дуже рекомендуємо приєднатися до тренувальної сесії з членами нашої команди для того, щоб розібратись з тим, як працює Zoom, і перевірити, що:
— ви добре чуєте та бачите викладача,
— викладач вас бачить і чує.

КОЛИ?

Ви можете долучитися до тренувальної сесії, а ми будемо чекати на вас у такий час:

середа у ( інформацію скоро буде додано)

ЯК?
Ми робимо все можливе, щоб ваш досвід навчання онлайн був максимально ефективним та зручним, тому щоб долучитися до тренувальної сесії вам потрібно:

Перейти за посиланням: інформацію скоро буде додано

Приєднатися до сесії через браузер комп’ютера (рекомендуємо обрати Google Chrome, щоб ви могли користуватися усіма можливостями платформи)
або встановити додаток Zoom Cloud Meetings на смартфон чи планшет (у такому разі скористайтеся Meeting ID: інформацію скоро буде додано)

Зверніть увагу, що за цим посиланням відбуватиметься лише тренувальна сесія. Згодом ви отримаєте запрошення на приєднання до активного онлайн-класу.

ВАЖЛИВО

У разі будь-яких змін ми обов’язково своєчасно сповістимо усіх студентів. Сподіваємося, що наш освітній центр повернеться до звичного графіку роботи якнайшвидше.

Дякуємо усім нашим студентам за підтримку та розуміння. Якщо у вас є запитання,  телефонуйте — 0995017476

Більше інформації про те, як захистити себе від коронавірусу (Covid-19) можна знайти за посиланням