Що таке міжнародний мовний сертифікат?

Міжнародний сертифікат – це документ, що свідчить про ваш рівень володіння іноземною мовою. Видається з дозволу всесвітньо відомих організацій і визнається по всьому світу.

Я маю сертифікат міжнародного зразка, виданий на курсах іноземних мов. Хіба є різниця?
Різниця є. Для отримання міжнародного сертифікату треба здати уніфікований іспит, спеціально розроблений для оцінки володіння мовою. Такі сертифікати є єдиними для всіх країн. Це найвище офіційне свідчення ваших знань, яке обов’язково прийме будь-яка установа.

Натомість сертифікати міжнародного зразка, видані місцевими мовними школами, курсами та агенціями свідчать лише про факт того, що ви пройшли програму цієї мовної школи.

Для чого потрібен міжнародний сертифікат?
Навіть якщо ви чудово володієте іноземною мовою, вам потрібне документальне підтвердження вашого рівня знань. Для цього й існують міжнародні мовні сертифікати.

Кому потрібен міжнародний сертифікат?
Тим, хто планує навчатися або працювати за кордоном, а також тим, хто збирається емігрувати. Часто сертифікат також є стимулом підтягнути мову і збудувати успішну кар’єру – навіть на батьківщині.
Також, згідно з Наказом Міністерства освіти та науки України, випускники 11 класів загальноосвітніх шкіл, які склали іспит PET і мають сертифікат Cambridge English PET або FCE (рівня В1 або В2 відповідно), можуть подати заяву на звільнення від шкільного іспиту з англійської мови. Сертифікат PET зараховується учням як державна підсумкова атестація з внесенням до атестату про повну загальну середню освіту річної та атестаційної оцінки 12 балів з англійської мови.

Як можна отримати міжнародний сертифікат?
Необхідно здати спеціальний іспит з іноземної мови. Іспити проходять на базі уповноважених організацій. Ви можете скласти міжнародний кембриджський іспит з англійської мови у Полтаві в центрі РЕЗУЛЬТАТ

ЗАПИСАТИСЯ НА ІСПИТ

Як можна підготуватися до здачі іспиту?
Наприклад, обравши курси підготовки до міжнародних іспитів у центрі РЕЗУЛЬТАТ Полтава. Наші освітні програми мають два великих плюси: по-перше, вони розроблені таким чином, щоби відповідати найвищим вимогам іспиту. По-друге, ми ставимо собі за мету ваш високий результат тестування.

Є й інші варіанти: самостійне вивчення або підготовка з репетитором.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПІДГОТОВКУ

Що являє собою іспит?
Зазвичай іспит складається з кількох частин: розуміння на слух, письмове завдання, читання, завдання з граматики та лексики і усне мовлення. Іспит буває паперовим або комп’ютерним. Всі іспити розроблені спеціально для тих, хто вивчає іноземну мову, а не є її носієм.

Які бувають міжнародні сертифікати?
Їх багато. Для англійської мови найбільш популярними є IELTS, TOEFL та кембриджські іспити (FCE, CAE, CPE). Серед інших: тести для початківців – Key English Test (КЕТ) і Preliminary English Test (PET), іспити для дітей (YLE Starters / Movers / Flyers), для вчителів англійської мови та інші.

Тим, хто збирається складати іспити з англійської мови, необхідно для початку визначитися, який саме міжнародний сертифікат є найоптимальнішим і дізнатися вимоги до балів.

Де їх видають?
Міжнародний сертифікат можна отримати тільки в акредитованому тест-центрі. В Україні діє низка офіційних центрів, котрі приймають іспити на отримання міжнародного сертифікату.
Запрошуємо скласти міжнародний кембриджський іспит з англійської мови у Полтаві в центрі РЕЗУЛЬТАТ

ЗАПИСАТИСЯ НА ІСПИТ

Після того, як ви визначилися з екзаменом,
необхідно зробити наступні дії:

Пройти діагностичний тест на знання англійської.
Оцінити свій рівень англійської ви можете в центрі РЕЗУЛЬТАТ. Залиште заявку на нашому сайті і ми вас запросимо на діагностичний тест

ЗАПИСАТИСЯ НА ДІАГНОСТИЧНИЙ ТЕСТ

Якщо рівня англійської недостатньо, щоб набрати бажану кількість балів, потрібно визначитися, скільки часу знадобиться для досягнення потрібного рівня знань.
Звертайтесь до нас і ми, опираючись на рекомендації Кембриджу, проконсультуємо вас абсолютно безкоштовно

Ми також рекомендуємо пройти офіційний пробний іспит в центрі РЕЗУЛЬТАТ. Вашу роботу буде надіслано до Кембриджу і ви отримаєте офіційні рекомендації щодо вашої готовності скласти іспит

Дізнайтесь більше інформації та записуйтесь

ОФІЦІЙНІ ПРОБНІ ІСПИТИ

Після проходження підготовки до іспиту та офіційного пробного іспиту потрібно пройти реєстрацію.
Наші спеціалісти вам з радістю допоможуть!

Перед тим, як скласти міжнародний іспит з англійської, краще з’ясувати всі організаційні моменти.
Куди приходити у призначений день, що можна і чого не можна приносити з собою, що буде відбуватися під час іспиту, які строки отримання сертифіката та інше. Знаючи всі подробиці, ви зможете максимально сконцентруватися і скласти тест з англійської на бажаний бал.

При отриманні негативного результату засмучуватися не варто.
Маючи результат іспиту (Statement of Results), ви зможете проаналізувати помилки в конкретній секції, та попрацювавши над ними, скласти іспит повторно.
Найефективніший спосіб – індивідуальні заняття. Ми підберемо вам графік і фахівця у найкоротші строки!

Отримавши сертифікат із потрібним балом, ви маєте змогу подати документи.

Центр міжнародних іспитів РЕЗУЛЬТАТ Полтава – компанія, яка зможе допомогти вам на будь-якому з описаних етапів.

ДІЗНАТИСЯ ПРО МІЖНАРОДНІ ІСПИТИ
ОФІЦІЙНІ ПРОБНІ ІСПИТИ
ЗАПИСАТИСЯ НА ПІДГОТОВКУ
ДАТИ ТА ЦІНИ
ЗАПИСАТИСЯ НА ІСПИТ