ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО

НАЙПРОФЕСІЙНІША КОМАНДА ВИКЛАДАЧІВ ПОЛТАВИ

Наші викладачі мають РЕКОРДНУ для Полтави та області кількість міжнародних кваліфікацій — 30 сертифікатів та дипломів!

Постійний професійний розвиток завдяки конференціям, семінарам, вебінарам, онлайн курсам та тренінгам

Відданість обраній професії, любов до своєї роботи

Професіоналізм наших викладачів сертифіковано на міжнародному рівні такими всесвітньо відомими організаціями, як Кембриджський Університет, Британська Рада та IH World Organisation.

РІВЕНЬ ЦЕНТРУ ОСВІТИ РЕЗУЛЬТАТ УНІКАЛЬНИЙ,
ТОМУ ЩО МИ ГАРАНТУЄМО:

Надійність та лідерство
З 2014 ми займаємо перше місце серед приватних шкіл Полтави та області згідно з безкоштовним рейтингом НБР

Комфорт та зручність
Наша школа розташована в самому центрі міста (3 хвилини від зупинок «Корпусний сад», «Будинок зв’язку», «пл.1100-річчя Полтави» та 5 хв від зуп. «Театральна»/ «Краєзнавчий музей»), має сучасно обладнані навчальні аудиторії та зону очікування

Комунікативна методика та інклюзивне навчання
Ми — єдиний навчальний центр в Полтаві та області, що одночасно пропонує цікаві, а головне ефективні курси.
Навчання перетворюється в задоволення та гарантує швидкий результат.
Студент засвоює англійську так само як і рідну мову, тобто вже з найпершого заняття починає говорити англійською мовою.

Найкращі навчальні програми та матеріали
Наші навчальні програми враховують плани, мотивацію та здібності студентів і повністю відповідають Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти
Ми постійно оновлюємо нашу бібліотеку підручників, аудіо, відео та мультимедійних матеріалів і слідкуємо за новими тенденціями у мові та її викладанні

Контроль якості
Контроль якості викладання з боку методиста та постійне підвищення кваліфікації викладачів.
Контроль за успіхами студентів:

  • Ми консультуємо студентів
  • Ми проводимо регулярні тести
  • Ми забезпечуємо цілодобовий доступ до онлайн щоденника, де ви можете дізнатися домашнє завдання в разі пропуску заняття

Цікаве дозвілля
Ми організовуємо літні англомовні табори, літні інтенсиви, проводимо вечірки та свята для наших студентів.

Система заохочень і пільг
Програма лояльності для постійних клієнтів.
Зручна форма оплати навчання
Безліч безкоштовних бонусів.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Формат навчання

Курс англійської мови розрахований на академічний рік з вересня по червень.

Курс має 6 рівнів.

Особливості: рольові ігри, дискусії, додаткові роздаткові матеріали, лексичні та граматичні ігри, мозковий штурм, завдання онлайн, пісні, перегляд телепередач, уривків фільмів, подкастів, квести, парна робота та робота в групах.

Домашні завдання

Виконуючи завдання в робочому зошиті, студенти закріплюють знання вдома.

Домашня робота – це не тільки письмові завдання, а також відточування вимови та розвиток навичок розуміння на слух.

Студенти з радістю виконують завдання онлайн та працюють з онлайн тренажером по лексиці.

Зміст домашніх завдань тісно пов’язаний із матеріалом, що вивчається в класі.

Атмосфера школи

Ми створюємо мотивувальну та дружню атмосферу для навчання.

Наша школа має сучасно обладнані навчальні аудиторії та зону очікування.

Ви будете вчитися цікаво та з РЕЗУЛЬТАТОМ!

ЩО ВИ БУДЕТЕ ВИВЧАТИ

Ми змінюємо традиційний підхід до вивчення англійської на метод повного занурення в мовне середовище! Тільки жива англійська!

Ви будете з азартом та інтересом використовувати англійську для взаємодії з нашими викладачами, які, у свою чергу, з усією увагою і знанням справи, будуть підтримувати та стимулювати цей інтерес.

Наші студенти, використовуючи англійську як інструмент, будуть вирішувати практичні завдання, які поступово ускладнюються. І, з часом, рівень володіння мовою буде ставати все вище, а навички все досконалішими.

  • Рівень А1 — Beginner
  • Рівень А2 — Elementary
  • Рівень В1.1 – Pre-Intermediate
  • Рівень В1.2 – Intermediate
  • Рівень В2 – Upper-intermediate
  • Рівень С1 — Advanced
На цьому рівні навчаються ті, хто починає вивчати мову або мають початкові знання англійської. Закладаються основи мови, студенти набувають навичок спілкування у простих ситуаціях, починають говорити, читати, писати та сприймати англійську мову на слух.
По закінченню курсу Ви зможете:
— розуміти та використовувати знайомі щоденні вирази та найбазовіші фрази, що спрямовані на задоволення конкретних потреб.
— представити себе та інших та ставити питання щодо особистих деталей та відповідати на них. Наприклад, про місце проживання, знайомих та про речі, що він/вона має.
— взаємодіяти найпростішим способом, якщо інша людина говорить повільно та чітко і готова допомогти.
На цьому рівні вивчаються складніші граматичні явища, що дозволяє висловлювати більш абстрактні ідеї та думки. Знання дозволяють розуміти в цілому короткі неадаптовані відрізки тексту. В кінці цього рівня студенти можуть спілкуватись англійською з іноземцями у нескладних ситуаціях.
По закінченню курсу Ви зможете:
— розуміти речення та вирази, що часто використовуються в областях безпосереднього стосунку (наприклад, основну особисту та сімейну інформацію, покупки, місцева географія, працевлаштування).
— спілкуватись у простих та рутинних ситуаціях, що вимагають простого і прямого обміну інформацією на знайомі чи побутові теми.
— описати у простих словах питання свого походження, найближче середовище та пояснити безпосередні потреби.
На цьому рівні вивчаються складніші граматичні явища, що дозволяє висловлювати більш абстрактні ідеї та думки. Знання дозволяють розуміти більш детально короткі неадаптовані відрізки тексту.
По закінченню курсу Ви зможете:
— розуміти основні ідеї простих чітких даних зі знайомих областей, що регулярно зустрічаються на роботі, в школі, на відпочинку тощо.
— спілкуватись в більшості ситуацій, що можуть виникнути під час подорожування в районі, де говорять цією мовою.
— Може скласти зв’язне повідомлення на теми, які знайомі чи які відносяться до особистих інтересів.
— Може описати враження, події, мрії, надії і прагнення, викласти і обґрунтувати свою думку та плани.
По закінченню курсу студенти можуть пройти підготовку до складання міжнародного Кембриджського іспиту KET (Key English Test).
На цьому рівні студенти можуть проявити через мову свою особистість. Вони зможуть висловлюватись у різних життєвих ситуаціях, заповнювати прості документи, спілкуватись телефоном, читати книжки та пресу в оригіналі за допомогою словника, розрізняти регіональні варіанти англійської мови.
По закінченню курсу студенти можуть пройти підготовку до складання міжнародного Кембриджського іспиту PET (Preliminary English Test).
На цьому рівні студенти значно поглиблюють та розширюють знання англійської мови. Вони вільно говорять, мають хорошу вимову і багатий словниковий запас. Рівень англійської дозволяє їм розмовляти на складні теми, працювати з клієнтами, обговорювати професійні питання.
По закінченню курсу Ви зможете:
— розуміти основні ідеї складних текстів на абстрактні і конкретні теми, в тому числі технічні теми, що стосуються Вашої спеціалізації.
— взаємодіяти з певною мірою побіжності та безпосередності, що робить регулярну взаємодію з носіями мови можливою без напруги для кожної зі сторін.
— робити чіткі, детальні повідомлення по широкому колу питань і викласти свій погляд на основну проблему, показати переваги та недоліки різних варіантів.

По закінченню курсу студенти можуть пройти підготовку до складання міжнародного Кембриджського іспиту FCE або IELTS.

Після завершення цього рівня студенти зможуть користуватися англійською мовою у будь-якій побутовій, професійній та діловій ситуації. Вони досягають доброго розуміння мови на слух, можуть вести кореспонденцію, брати участь в обговореннях та складати іспити, необхідні для вступу в університети англомовних країн.
По закінченню курсу студенти можуть пройти підготовку до складання міжнародного Кембриджського іспиту FCE, CAE або IELTS.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО

ВІДГУКИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Юля С. (рівень В1.2)
Мені дуже подобається ставлення та підхід вчителя до проведення уроків, цікаві ігри на повторення та закріплення матеріалу, а також прослуховування та завдання по англійським сучасним пісням. На мою думку, всі уроки в центрі освіти Результат ідеальні.
Олена У. (рівень В1.2)
Дякую за позитивні уроки, які підвищили мій рівень англійської мови та сприяли більш вільному спілкуванню. Мені подобається спілкування англійською мовою, вивчення граматики та різні способи засвоєння матеріалу, які підбирає для нас вчитель. На мою думку, уроки побудовані на високому рівні, цікаво та інформаційно!
Оксана К. (рівень В2.1)
Дуже подобається навчання у Результаті. Змінювати на інші школи іноземної мови своє навчання не бажаю.
Ірина Л. (рівень C1)
Мені подобається заняття і сам виклад матеріалу. Бо на уроці ми вивчаємо матеріал в часом незвичній формі. Хоч я і займалася в декількох мовних школах, але в центрі освіти Результат мені сподобалося найбільше.
Юрій К. (рівень А2)
Всі заняття проходять весело, цікаво та пізнавально. Викладач – просто супер. Весела та позитивна людина. Ціни помірні. Всім рекомендую.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО