НАЙПРОФЕСІЙНІША КОМАНДА ВИКЛАДАЧІВ ПОЛТАВИ

Наші викладачі мають РЕКОРДНУ для Полтави та області кількість міжнародних кваліфікацій – 30 сертифікатів та дипломів!

Постійний професійний розвиток завдяки конференціям, семінарам, вебінарам, онлайн курсам та тренінгам

Відданість обраній професії, любов до своєї роботи

Професіоналізм наших викладачів сертифіковано на міжнародному рівні такими всесвітньо відомими організаціями, як Кембриджський Університет, Британська Рада та IH World Organisation.

РІВЕНЬ ЦЕНТРУ ОСВІТИ РЕЗУЛЬТАТ УНІКАЛЬНИЙ,
ТОМУ ЩО МИ ГАРАНТУЄМО:

Надійність та лідерство
З 2014 ми займаємо перше місце серед приватних шкіл Полтави та області згідно з безкоштовним рейтингом НБР

Комфорт та зручність
Наша школа розташована в самому центрі міста (3 хвилини від зупинок «Корпусний сад», «Будинок зв’язку», «пл.1100-річчя Полтави» та 5 хв від зуп. «Театральна»/ «Краєзнавчий музей»), має сучасно обладнані навчальні аудиторії та зону очікування

Комунікативна методика та інклюзивне навчання
Ми – єдиний навчальний центр в Полтаві та області, що одночасно пропонує цікаві, а головне ефективні курси.
Навчання перетворюється в задоволення та гарантує швидкий результат.
Студент засвоює англійську так само як і рідну мову, тобто вже з найпершого заняття починає говорити англійською мовою.

Найкращі навчальні програми та матеріали
Наші навчальні програми враховують плани, мотивацію та здібності студентів і повністю відповідають Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти
Ми постійно оновлюємо нашу бібліотеку підручників, аудіо, відео та мультимедійних матеріалів і слідкуємо за новими тенденціями у мові та її викладанні

Контроль якості
Контроль якості викладання з боку методиста та постійне підвищення кваліфікації викладачів.
Контроль за успіхами студентів:

  • Ми консультуємо студентів
  • Ми проводимо регулярні тести
  • Ми забезпечуємо цілодобовий доступ до онлайн щоденника, де ви можете дізнатися домашнє завдання в разі пропуску заняття

Цікаве дозвілля
Ми організовуємо літні англомовні табори, літні інтенсиви, проводимо вечірки та свята для наших студентів.

Система заохочень і пільг
Програма лояльності для постійних клієнтів.
Зручна форма оплати навчання
Безліч безкоштовних бонусів.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Формат навчання

Курс англійської мови розрахований на академічний рік з вересня по червень.

Курс має 6 рівнів.

Особливості: рольові ігри, дискусії, додаткові роздаткові матеріали, лексичні та граматичні ігри, мозковий штурм, завдання онлайн, пісні, перегляд телепередач, уривків фільмів, подкастів, квести, парна робота та робота в групах.

Домашні завдання

Виконуючи завдання в робочому зошиті, студенти закріплюють знання вдома.

Домашня робота – це не тільки письмові завдання, а також відточування вимови та розвиток навичок розуміння на слух.

Студенти з радістю виконують завдання онлайн та працюють з онлайн тренажером по лексиці.

Зміст домашніх завдань тісно пов’язаний із матеріалом, що вивчається в класі.

Атмосфера школи

Ми створюємо мотивувальну та дружню атмосферу для навчання.

Наша школа має сучасно обладнані навчальні аудиторії та зону очікування.

Ви будете вчитися цікаво та з РЕЗУЛЬТАТОМ!

ЩО ВИ БУДЕТЕ ВИВЧАТИ

Ми змінюємо традиційний підхід до вивчення англійської на метод повного занурення в мовне середовище! Тільки жива англійська!

Ви будете з азартом та інтересом використовувати англійську для взаємодії з нашими викладачами, які, у свою чергу, з усією увагою і знанням справи, будуть підтримувати та стимулювати цей інтерес.

Наші студенти, використовуючи англійську як інструмент, будуть вирішувати практичні завдання, які поступово ускладнюються. І, з часом, рівень володіння мовою буде ставати все вище, а навички все досконалішими.

  • Рівень А1 – Beginner
  • Рівень А2 – Elementary
  • Рівень В1.1 – Pre-Intermediate
  • Рівень В1.2 – Intermediate
  • Рівень В2 – Upper-intermediate
  • Рівень С1 – Advanced
На цьому рівні навчаються ті, хто починає вивчати мову або мають початкові знання англійської. Закладаються основи мови, студенти набувають навичок спілкування у простих ситуаціях, починають говорити, читати, писати та сприймати англійську мову на слух.
По закінченню курсу Ви зможете:
– розуміти та використовувати знайомі щоденні вирази та найбазовіші фрази, що спрямовані на задоволення конкретних потреб.
– представити себе та інших та ставити питання щодо особистих деталей та відповідати на них. Наприклад, про місце проживання, знайомих та про речі, що він/вона має.
– взаємодіяти найпростішим способом, якщо інша людина говорить повільно та чітко і готова допомогти.
На цьому рівні вивчаються складніші граматичні явища, що дозволяє висловлювати більш абстрактні ідеї та думки. Знання дозволяють розуміти в цілому короткі неадаптовані відрізки тексту. В кінці цього рівня студенти можуть спілкуватись англійською з іноземцями у нескладних ситуаціях.
По закінченню курсу Ви зможете:
– розуміти речення та вирази, що часто використовуються в областях безпосереднього стосунку (наприклад, основну особисту та сімейну інформацію, покупки, місцева географія, працевлаштування).
– спілкуватись у простих та рутинних ситуаціях, що вимагають простого і прямого обміну інформацією на знайомі чи побутові теми.
– описати у простих словах питання свого походження, найближче середовище та пояснити безпосередні потреби.
На цьому рівні вивчаються складніші граматичні явища, що дозволяє висловлювати більш абстрактні ідеї та думки. Знання дозволяють розуміти більш детально короткі неадаптовані відрізки тексту.
По закінченню курсу Ви зможете:
– розуміти основні ідеї простих чітких даних зі знайомих областей, що регулярно зустрічаються на роботі, в школі, на відпочинку тощо.
– спілкуватись в більшості ситуацій, що можуть виникнути під час подорожування в районі, де говорять цією мовою.
– Може скласти зв’язне повідомлення на теми, які знайомі чи які відносяться до особистих інтересів.
– Може описати враження, події, мрії, надії і прагнення, викласти і обґрунтувати свою думку та плани.
По закінченню курсу студенти можуть пройти підготовку до складання міжнародного Кембриджського іспиту KET (Key English Test).
На цьому рівні студенти можуть проявити через мову свою особистість. Вони зможуть висловлюватись у різних життєвих ситуаціях, заповнювати прості документи, спілкуватись телефоном, читати книжки та пресу в оригіналі за допомогою словника, розрізняти регіональні варіанти англійської мови.
По закінченню курсу студенти можуть пройти підготовку до складання міжнародного Кембриджського іспиту PET (Preliminary English Test).
На цьому рівні студенти значно поглиблюють та розширюють знання англійської мови. Вони вільно говорять, мають хорошу вимову і багатий словниковий запас. Рівень англійської дозволяє їм розмовляти на складні теми, працювати з клієнтами, обговорювати професійні питання.
По закінченню курсу Ви зможете:
– розуміти основні ідеї складних текстів на абстрактні і конкретні теми, в тому числі технічні теми, що стосуються Вашої спеціалізації.
– взаємодіяти з певною мірою побіжності та безпосередності, що робить регулярну взаємодію з носіями мови можливою без напруги для кожної зі сторін.
– робити чіткі, детальні повідомлення по широкому колу питань і викласти свій погляд на основну проблему, показати переваги та недоліки різних варіантів.

По закінченню курсу студенти можуть пройти підготовку до складання міжнародного Кембриджського іспиту FCE або IELTS.

Після завершення цього рівня студенти зможуть користуватися англійською мовою у будь-якій побутовій, професійній та діловій ситуації. Вони досягають доброго розуміння мови на слух, можуть вести кореспонденцію, брати участь в обговореннях та складати іспити, необхідні для вступу в університети англомовних країн.
По закінченню курсу студенти можуть пройти підготовку до складання міжнародного Кембриджського іспиту FCE, CAE або IELTS.

ВІДГУКИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Аліна М.
Навчання в Центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ приносить лише задоволення. Тільки тут можна знайти у поєднанні: високий рівень знань, зручний графік навчання, унікальний підхід до кожного, веселі та цікаві заняття. Якщо ви бажаєте покращити свій рівень англійської чи будь-якої іншої мови, то раджу робити це в Центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ.

Инна Ш.
Всем огромный привет! Советую всем изучать английский язык со школой РЕЗУЛЬТАТ. Я всегда с хорошим настроением спешу на занятия, так как они проходят в интересной форме с очень веселым и позитивным преподавателем, который с удовольствием объясняет непонятные моменты в ходе изучения новой грамматики. Огромное спасибо нашему преподавателю за терпение и понимание.
На занятиях мы часто играем в интересные игры, которые помогают лучше усвоить и закрепить пройденный материал. В группе очень приятная и дружелюбная обстановка.
Также в эту школу ходит и моя дочка , которой очень нравится посещать занятия и играть в веселые развивающие игры. Уроки очень интересные и увлекательные. Благодаря школе РЕЗУЛЬТАТ у нее хорошие оценки по английскому языку в школе.
Сама школа расположена в центре города, что очень удобно.
Марина Е.
Курсы иностранных языков я выбирала тщательно – хотелось и расположения удобного, и программы интересной, и преподавателя квалифицированного, и, конечно, адекватной стоимости.
В РЕЗУЛЬТАТЕ я нашла то, что искала, – курсы размещаются в самом центре Полтавы и имеют уютные и удобные классы для занятий.
Особый респект преподавателю, которая настолько любит иностранный язык, что глядя на неё, английский язык полюбит каждый её студент, даже тот, кто ранее изучал немецкий.
Занятия в группе английского языка дали мне возможность обрести новых знакомых.
Центр РЕЗУЛЬТАТ также дарит приятные бонусы в виде скидок на обучение, да и вообще имеет адекватные цены.
Спасибо РЕЗУЛЬТАТ! Я к тебе снова за результатом с 1-го сентября 🙂

Галина Ю.
Посещаю РЕЗУЛЬТАТ в течении 2 лет. До этого никогда ранее не занималась изучением английского языка, так как в институте был французский. За 2 года обучения мной получена необходимая база для общения.
В школе используется оптимальная коммуникативная методика на базе Оксфордских учебников, которая позволяет не только получить или расширить собственный словарный запас, но и закрепить владение данных навыков на длительный период, так как предлагаемые для изучения слова многократно повторяются в разных упражнениях и текстах. Кроме того, огромное внимание уделяется пониманию на слух носителей языка и разговорной практике.
Группы в РЕЗУЛЬТАТЕ формируются не только согласно уровню владения языком на момент поступления, руководство школы учитывает возрастные предпочтения, а также временные возможности студентов для посещения занятий.
Групповые занятия не только способствуют повышению собственного уровня владения языком, но и дают возможность познакомиться с новыми людьми, общение с которыми продолжается и в дальнейшем. Прекрасный «релакс» после трудового дня 
Кроме того, при изучении определенных тем или грамматики каждый урок строится на определенный жизненной ситуации, например: первое знакомство с родителями, вредные привычки, путешествия, шоппинг, выбор спутника жизни, знаменитости и др.
На групповых занятиях обычно до 9 человек, при этом учитель строит свою работу таким образом, что каждый из студентов принимает непосредственное участие в общении, даже первоначально застенчивые люди на начальных уроках раскрываются, делают первые шаги в общении на английском.
И самое главное – прекрасные учителя, владеющие высоким уровнем знаний, очень хорошим произношением, еще и с превосходным чувством юмора! Здесь Вы не встретите студентов университетов с начальным уровнем подготовки, решивших подработать в свободное время. Наш преподаватель имеет десятки сертификатов, постоянно повышает свой профессиональный уровень и вообще очень хороший человек, находящий подход к каждому студенту.
Если учитель развивается – значит, его ученики движутся в том же направлении.

Анастасія Г.
Мені дуже подобається вчити англійську в школі РЕЗУЛЬТАТ. Завдяки цій школі я значно підтягла і далі підтягую рівень своєї англійської. Рекомендую всім!
Данило К.
Могу сказать только то, что РЕЗУЛЬТАТ – это лучшая школа в г. Полтава. Преподаватели – профессионалы. Занятие очень интересные. Всем СОВЕТУЮ!!!
Алла Ц.
Я з РЕЗУЛЬТАТОМ майже 2 роки і за цей час я значно покращила свій рівень англійської мови. Вчителі школи – справжні професіонали, які віддаються своїй справі на 100%.

Аліна Г.
Навчаюсь у школі РЕЗУЛЬТАТ уже 3 роки. Дуже задоволена якістю освіти, веселою та легкою подачею матеріалу. Особливо вдячна викладачу за її гумор та за те, що надихає на вивчення англійської.

Галина С.
РЕЗУЛЬТАТ – це моя перша школа англійської мови, яку я знайшла за допомогою позитивних відгуків в Інтернет. В Центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ займаюсь лише один семестр, але отримала багато позитивних вражень від навчального процесу. Заняття проходять весело, продуктивно, креативно. Кожне заняття наповнене корисною інформацією та індивідуальним підходом до кожного студента. Хочу підкреслити особливо високу педагогічну майстерність нашого викладача. Протягом заняття використовується безліч активностей: ігри, кросворди, відео, бесіди, діалоги, ребуси, Інтернет ресурси і т.д. Так як моя діяльність теж пов’язана з викладанням , то я розумію скільки енергії, вміння та натхнення має кожне заняття. Тому в Центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ вивчаю не тільки англійську, а й педагогічне мистецтво.
Євген О.
Чудова школа, кваліфіковані викладачі, доброзичлива адміністрація. Я задоволений навчанням!

Наталя К.
Рік тому я прийшла до Центру Освіти РЕЗУЛЬТАТ, щоб навчитися спілкуватися іноземною мовою, адже в школі та університеті нас навчали заучувати, а не використовувати у спілкуванні вивчене. З самого початку тебе зустрічають привітні працівники, які з усіх сил намагаються надати якомога більше інформації, зацікавити та надихнути. А от після проходження тестування починається найцікавіше.
Починається сам процес навчання. Всі ми звикли, що навчання – це серйозний процес, котрий вимагає багато сил, концентрації та відповідальності. В РЕЗУЛЬТАТІ ж мені показали зовсім інший підхід до процесу навчання. Перш за все, тебе щороку зустрічають посмішкою і з самого початку налаштовують на позитив. По-друге, всі заняття проходять в дружній атмосфері. Ти, прийшовши на заняття, не лякаєшся своєї неграмотності, ти комфортно можеш задати питання викладачу, тобі завжди прийдуть на допомогу.
Цікава форма занять, де використовується і візуальні матеріали ,і відео, і ігрові картки. Та головне, що заняття проходять інформативно та цікаво.
Окремо хочу виділити викладачів РЕЗУЛЬТАТУ. Це всі молоді спеціалісти, котрі не обтяжені звичками стандартного викладання, тому проводять уроки ординарно. Можна вказати, що навчання проходить в формі легкого спілкування.
На заняття йдеш, навіть після важкого трудового дня, з задоволенням!

Богдана Ш.
Навчатися комфортно і з задоволенням. Викладання матеріалу доступне і зрозуміле. РЕКОМЕНДУЮ!
Елена Р.
Курс интересный, особое спасибо нашему преподавателю. Очень понравились методика обучения, игры, видео, онлайн программа для изучения/повторения слов.
Анна В.
Навчаюсь перший рік в школі РЕЗУЛЬТАТ. Дуже задоволена результатом, методикою навчання, а особливо нашим вчителем. Буду продовжувати навчання, бо хочу досягти своєї мети – розуміти та вільно спілкуватися англійською мовою.
Ирина С.
Качественное обучение, внимательные преподаватели, очень уютная атмосфера.
Занимаюсь год, а мой сын (8 лет) уже 2 года. Он мне даже помогает 🙂 Будем продолжать учить English, чтобы свободно говорить на этом языке. Всем советуем.
Роман М.
Мені ніколи не подобалось вивчати мови. Це здавалось нудним, зовсім не цікавим заняттям, але РЕЗУЛЬТАТ змінив мою думку. Завдяки цьому центру іноземних мов я зміг не тільки підвищити свій рівень знань, а й весело та цікаво провів час. Тепла атмосфера у колективі допомагає спілкуванню іншою мовою. Усім рекомендую Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ.
Світлана П.
Я з радістю приходжу на кожне заняття в РЕЗУЛЬТАТ. Завдяки чудовим урокам нашого викладача я почала впевнено себе почувати, коли спілкуюсь англійською. Всім, хто хоче вивчати англійську мову, рекомендую РЕЗУЛЬТАТ.