Англійська мова для дітей

10-12 років – ідеальний вік для вивчення англійської мови. В цей час учні добре розуміють необхідність знання іноземної мови і демонструють гарні результати у навчання.

Довіривши своїх дітей професійним викладачам, ви закладете знання, які згодом виростуть в ідеальне розуміння розмовної та письмової англійської! Зручний формат навчання, дружня, творча атмосфера й інтерактивні занятті, здатні відточити навички вашої дитини до ідеального стану, – усе це робить наші курси англійського по-справжньому результативними!

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ


Формат навчання

Курс англійської мови для дітей розрахований на академічний рік з вересня по червень.

Вік: 10 – 12 років

Курс має 3 рівні.

Особливості: граматичні та лексичні ігри, завдання онлайн, проекти, рольові ігри, квести, змагання, парна робота та робота в групах.


Домашні завдання

Виконуючи завдання в робочому зошиті, діти закріплюють знання вдома.

Домашня робота – це не тільки письмові завдання, а також відточування вимови та розвиток навичок розуміння на слух.

Діти з радістю виконують завдання онлайн та на диску до свого підручника.

Зміст домашніх завдань тісно пов’язаний із матеріалом, що вивчається в класі.


Атмосфера школи

Ми створюємо мотивувальну та дружню атмосферу для навчання дітей.

Наша школа має сучасно обладнані навчальні аудиторії та зону очікування для батьків.

Ваша дитина буде вчитися цікаво та з РЕЗУЛЬТАТОМ!

ЩО ВИВЧАТИМУТЬ ВАШІ ДІТИ

За основу беруться навчальні та методичні матеріали розроблені видавництвами Cambridge та Oxford.

Ґрунтовна мовна підготовка дозволяє освоїти знання, необхідні для успішного навчання в школі та здачі міжнародних іспитів. Навчальний процес носить захопливий і активний характер. Наголос робиться на створення граматичної та лексичної бази, розвиток розмовної мови, використання останніх технологій і методик.

Враховуються особливості підліткової психології, інтереси та потреби цієї вікової групи.

Групи та тематична спрямованість формуються в залежності від рівня і віку студентів.

  • Рівень 1
  • Рівень 2
  • Рівень 3
На цей підрівень попадають діти з початковим рівнем володіння англійською.
Після першого рівня учні зможуть користуватися лексикою з тем: Особисті дані, Почуття, Школа, У місті, Їжа тощо.
Граматичні теми включають: дієслово be, різні види питань, однина/множина, прийменники місця/часу, злі чувані та незлі чувані іменники тощо.
Закінчивши курс, діти зможуть ставити та відповідати на особисті питання, робити покупки в магазині, говорити про своїх кумирів, вказувати дорогу тощо.

Курс націлений на дітей, що вже мають базові знання з іноземної мови. Під час курсу формуються навички аудіювання, читання, зв’язного мовлення та письма.
Після цього рівня учні зможуть користуватися лексикою з тем: Прикметники для опису людей, речей, тварин; Спорт, Їжа, Професії тощо.
Граматичні теми включають: теперішні, майбутні та минулі часи тощо.
Закінчивши курс, діти зможуть розповідати про свої плани, висловлювати пропозиції, описувати своє минуле тощо.

Курс націлений на дітей, що вже мають знання з іноземної мови в рамках рівня А2.
Після цього рівня учні зможуть користуватися лексикою з тем: Комп’ютерні та телефонні програми, Комп’ютер, Домашні обов’язки, Дозвілля, Природа, На кухні тощо.
Граматичні теми включають: теперішні, майбутні та минулі часи, модальні дієслова, умовні речення тощо.
Закінчивши курс, діти зможуть обговорювати спортивні теми, телебачення, фільми; говорити про роботу; давати поради, рекомендації тощо.

ВІДГУКИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Сніжана С.(рівень А2)
У викладача добре ставлення до студентів! Викладач намагається всім допомогти та навчити новому, у неї це дуже добре виходить. На уроці ми спілкуємося англійською, розбираємо новий матеріал та граємо у веселі ігри. Викладач робить все, щоб ми не нудьгували, і постійно заохочує нас.

Саша Д. (рівень А1)
В центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ дуже тепла і доброзичлива атмосфера, талановиті вчителі, контактна, організована адміністрація. Наша викладач просто молодчинка: заняття цікаві, захоплюючі, матеріал сприймається легко, невимушено. Подобається проведення занять в ігровій формі, прегляд відеоматеріалів. Щира дяка всім організаторам процесу вивчення англійської мови! Так тримати!

Марта Ч. (рівень А2)
На заняттях ніколи не нудно. Вчителі дуже цікаво навчають новій інформації. Також майже на кожному уроці є пізнавальна гра.

Аня Г. (рівень А2)
На уроках дуже цікаво. Ми не тільки вивчаємо правила та слова, а ще й граємо в різні ігри, співаємо пісні… Навчатися з РЕЗУЛЬТАТОМ цікаво та весело і звісно є результат у навчанні.

Саша П. (рівень А2)
Школа РЕЗУЛЬТАТ – це місце, куди мені хочеться ходити, як частіше. Цікаві уроки, нові знання, кваліфіковані викладачі, згуртованість учнів, а головне результат в вивченні іноземної мови.