Англійська мова для підлітків

Це вік, коли треба серйозно замислитися про майбутнє і про вибір життєвого шляху. Чи буде дитина навчатися в учбовому закладі за кордоном або в престижному українському ВНЗ – без фундаментального знання англійської мови їй не обійтися! Як при вступі, так і під час навчання. Ще більшим плюсом (а в деяких випадках і необхідністю) стане підтвердження цих знань сертифікатами міжнародного рівня.

Високий рівень викладачів і наша учбова програма гарантує освоєння англійської мови на будь-якому, навіть найвищому рівні, що дозволить з успіхом пройти будь-яку міжнародну сертифікацію.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ


Формат навчання

Курс англійської мови розрахований на академічний рік з вересня по червень.

Вік: 13 – 17 років

Курс має 5 рівнів.

Особливості: рольові ігри, дискусії, додаткові роздаткові матеріали, лексичні та граматичні ігри, мозковий штурм, комп’ютерні ігри, пісні, караоке, перегляд телепередач, уривків фільмів, подкастів, завдання онлайн, проекти, квести, змагання, парна робота та робота в групах, ґрунтовна підготовка до іспитів


Домашні завдання

Виконуючи завдання в робочому зошиті, студенти закріплюють знання вдома.

Домашня робота – це не тільки письмові завдання, а також відточування вимови та розвиток навичок розуміння на слух.

Студенти з радістю виконують завдання онлайн.

Зміст домашніх завдань тісно пов’язаний із матеріалом, що вивчається в класі.


Атмосфера школи

Ми створюємо мотивувальну та дружню атмосферу для навчання дітей.

Наша школа має сучасно обладнані навчальні аудиторії та зону очікування для батьків.

Ваша дитина буде вчитися цікаво та з РЕЗУЛЬТАТОМ!

ЩО ВИВЧАТИМУТЬ ВАШІ ДІТИ

За основу беруться навчальні та методичні матеріали розроблені видавництвами Cambridge, Oxford та Macmillan.

Ґрунтовна мовна підготовка дозволяє освоїти знання, необхідні для успішного навчання в школі та здачі міжнародних іспитів. Навчальний процес носить захопливий і активний характер. Наголос робиться на створення граматичної та лексичної бази, розвиток розмовної мови, використання останніх технологій і методик.

Враховуються особливості підліткової психології, інтереси та потреби цієї вікової групи.

Групи та тематична спрямованість формуються в залежності від рівня і віку студентів.

Тематика курсів дозволяє учням використовувати набуті знання в ситуаціях реального спілкування. Для більшої мотивації учням пропонується використання власного життєвого досвіду та соціокультурних знань, обговорення тем, що межують з іншими шкільними предметами.

  • Рівень А2 – Elementary
  • Рівень В1.1 – Pre-Intermediate
  • Рівень В1.2 – Intermediate
  • Рівень В2 – Upper-intermediate
  • Рівень С1 – Advanced
Курс розрахований на учнів, які мають базове уявлення про граматику та розмовну практику англійської мови, але яким бракує систематичності, системності та достатнього словникового запасу.

Програма курсу розрахована на розвиток 4 видів навичок:
– мовлення
– аудіювання
– читання
– письма.

Курс включає розмовну практику по тематиці повсякденного життя, покращення вимови, засвоєння базової граматики англійської мови, інтенсивне аудіювання в класі та вдома, письмові вправи в рамках домашніх завдань.

Словниковий запас: 1000-1300 лексичних одиниць.

По закінченню курсу учні зможуть вільно вести розмови на загальні теми, навчаться використовувати основні граматичні конструкції та дізнаються про правила узгодження часів.

Курс розрахований на учнів, що мають певний досвід практики з англійської мови відповідно до рівня Elementary.

Курс включає засвоєння більш складної граматики, розмовну практику по тематиці повсякденного життя, вміння будувати зв’язне висловлювання із 15-18 речень, інтенсивне аудіювання в класі та вдома, письмові вправи в рамках домашніх завдань.

Словниковий запас: 1400-1800 лексичних одиниць.

По закінченню курсу учні можуть пройти підготовку до складання міжнародного Кембриджського іспиту PET (Preliminary English Test).

Цей рівень дає гарне розуміння англійської мови, вміння читати адаптовану літературу, хороші знання граматики.

Після успішного проходження цього курсу наші студенти гарно складають ДПА у 9 класі.

Курс розрахований на учнів, що мають певний досвід практики з англійської мови відповідно до рівня Pre-Intermediate.

Учням даного рівня рекомендовано читати художню та публіцистичну літературу, прослуховувати аудіо, переглядати фільми англійською мовою та відвідувати розмовні клуби.

Словниковий запас: 2000-2500 лексичних одиниць.

Матеріали, що використовуються на курсі є комбінацією близько 5 підручників.

Після успішного проходження цього курсу наші студенти гарно складають ДПА у 11 класі та можуть пройти додатковий курс підготовки до ЗНО або міжнародного Кембриджського іспиту FCE.

Курс розрахований на учнів, що мають певний досвід практики з англійської мови відповідно до рівня Intermediate.

Програма курсу включає засвоєння поглибленої граматики, значно розширює коло тем, на які учні зможуть вести бесіду.

Словниковий запас: 3000-4000 лексичних одиниць.

Після успішного проходження цього курсу наші студенти гарно складають ДПА у 11 класі та ЗНО.

По закінченню цього курсу учням рекомендовано пройти підготовку до складання міжнародного іспиту IELTS, FCE/CAE та покращити свої результати на ЗНО.

Курс дає вільне володіння розмовною мовою в різних ситуаціях, широкий лексичний запас, глибоке знання граматики, можливість читати неадаптовану літературу англійською мовою.

Курс розрахований на учнів, що мають певний досвід практики з англійської мови відповідно до рівня Upper-Intermediate.

По закінченню цього курсу учні зможуть вільно та швидко говорити практично на будь-яку тему.

Словниковий запас: 4000-6000 лексичних одиниць та більше.

Курс дає майже вільне володіння розмовною мовою в різних ситуаціях, широкий лексичний запас, повне знання граматики, можливість читати неадаптовану літературу англійською мовою.

По закінченню цього курсу учні можуть пройти підготовку до складання міжнародного іспиту IELTS чи CAE та отримати дуже високі бали на ЗНО.

ВІДГУКИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Аня Ф. (рівень В1.1)
Назва РЕЗУЛЬТАТ – відповідає дійсності. У мене чудовий викладач, який цікаво та гарно навчає. ДЯКУЮ!
Катерина М. (рівень В1.2)
Як і у всіх, англійська з’явилась в моєму житті ще зі школи. Але через математичний напрям класу та відсутність кваліфікованих педагогів за 11 років я не потоваришувала з іноземною мовою. За 8 місяців з РЕЗУЛЬТАТОМ я зрозуміла, що англійська може стати доступною для вивчення, розуміння і використання. Відтепер мене не лякають іноземні туристи, що заблукають в місті, художня література в оригіналі, цікаві фільми та серіали без перекладу, а головне, моє майбутнє, в якому я з легкістю подорожую, а може і працюю в іншій країні. ДЯКУЮ )))
Юлія В. (рівень В2)
Якщо ви хочете навчатися за динамічною, інтенсивною і водночас цікавою та результативною програмою – тоді центр освіти Результат – це Ваш найкращий вибір. Мені подобається динамічність, елементи спілкування та гри, спрямованість на говоріння, доступна та зрозуміла граматика.
Ксенія Т. (рівень В1.2)
Мені дуже подобається ваша школа Результат. Цікаве викладання уроків, чудова підготовка до тесту – усе це характеризує цю школу. Окрема подяка нашому викладачу 🙂
Таня М. (рівень В1.2)
Завжди прагнула спілкуватися англійською на високому рівні, досконало знати цю мову. Однак був бар’єр, страх зробити помилки, невпевненість у собі. Дякуючи навчальному центру Результат, я зрозуміла, у якому напрямку слід працювати і рухатися. Ці проблеми я вважаю вирішеною. Мені подобається можливість вільного, дружнього спілкування; чергування різних видів занять; приділення уваги граматиці.