Англійська мова для початківців

Саме батьки закладають фундамент успішного майбутнього своїх дітей, і відмінне знання англійської мови – це величезна стартова перевага в майбутньому дитини!

Незалежно від того, чи вчиться ваша дитина в звичайній або спеціалізованій мовній школі, заняття на наших курсах допоможуть їй з успіхом опанувати шкільну програму, перевершити рівень однолітків і упевнено освоїти розмовну та письмову англійську. Усі заняття проводяться досвідченими педагогами в інтерактивній ігровій формі. Ваша дитина навіть не помітить грань, коли гра перетвориться на серйозне навчання. Вона почне розмовляти англійською легко та просто!

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ


Формат навчання

Курс англійської мови для дітей розрахований на академічний рік з вересня по червень.

Вік: 7 – 9 років

Курс має 4 рівні.

Особливості: граматичні та лексичні ігри, мультфільми, комп’ютерні технології, проекти, вірші, чанти, пісні, скоромовки, рольові ігри

На цьому курсі вивчаються (і багаторазово повторюються) базова лексика і граматика.


Домашні завдання

Виконуючи завдання в робочому зошиті, діти закріплюють знання вдома.

Домашня робота – це не тільки письмові завдання, а також відточування вимови та розвиток навичок розуміння на слух.

Діти з радістю виконують завдання на ігровому диску до свого підручника.

Зміст домашніх завдань тісно пов’язаний із матеріалом, що вивчається в класі.


Атмосфера школи

Ми створюємо мотивувальну та дружню атмосферу для навчання дітей.

Наша школа має сучасно обладнані навчальні аудиторії та зону очікування для батьків.

Ваша дитина буде вчитися цікаво та з РЕЗУЛЬТАТОМ!

ЩО ВИВЧАТИМУТЬ ВАШІ ДІТИ

За основу беруться навчальні та методичні матеріали розроблені видавництвами Cambridge та Oxford.

  • Рівень 1
  • Рівень 2
  • Рівень 3
  • Рівень 4
Приблизно в цей час в учнів активно розвивається пізнавальні здібності. Наприклад, в цей момент вони швидше розуміють правила утворення присвійного відмінка та формування множини іменників. Розвивається пам’ять, розширюється знання про світ. Вони вже розуміють мову як абстрактне поняття та вибір тем на цьому рівні відображає ці зміни.
Словниковий запас відповідає темам: Шкільні речі, Іграшки, Моє тіло, Професії, У парку, Моя сім’я, Одяг, Мій дім, Сніданок/Обід, Форми предметів, У зоопарку, Їжа та напої, Моя спальня, Дієслова, На пляжі.
Використовуються конструкції: «There is/are…», «Let’s…», вивчаються особові та присвійні займенники, форма множини, прийменники, питання різних видів, присвійний відмінок, неозначений артикль, форма заперечення дієслів.
Учні вже більш впевнено читають та пишуть короткі речення. На цьому рівні діти вчаться правильно писати слова англійською.

На цьому рівні діти приступають продовжують знайомитися з правилами читання буквосполучень, дифтонгів.
Учні розширюють свій словниковий запас лексикою з тем: Шкільні речі, Почуття, Види діяльності на дозвіллі, Їжа, Числа 1-100, Шкільні предмети, Моя школа, Заняття після школи, Свята, Святкування, Час, Погода, Одяг, Місця для роботи, На фермі, Охайність, Прибирання, Люди, Порядкові числівники.
Вивчаються такі граматичні правила: однина та множина іменників, різні типи питань, прийменники місця, модальне дієслово can, присвійні займенники, різні пити теперішнього часу тощо.
Учні вже більш впевнено читають та пишуть короткі тексти. На цьому рівні діти вчаться правильно писати фрази та речення англійською.

Після цього рівня учні зможуть використовувати слова з тем: Країни, Пори року, Хобі, Мої речі, Водні види спорту, Тварини у зоопарку, Прикметники для опису місць, емоцій, людей, речей, Розпорядок дня, Визначні місця, Їжа, У парку, Транспорт, Кемпінг, Відпустка.
Вивчається, розширюється та поглиблюється запас знань учнів з граматики, передбачений даною програмою.
Учні зможуть ставити особисті питання, розповідати про свої вихідні, хобі, відпочинок на пляжі, розказувати короткі історії тощо.

Цей етап навчання дає учням гарне сприйняття мови на слух, знання граматики, відповідні віку учнів, вміння читати адаптовану дитячу літературу іноземною мовою.
Даний курс дає можливість розширити словниковий запас лексикою з тем: У ресторані, На концерті, У музеї, Спорт, Як пройти…?, У космосі, В аеропорту, Телебачення, Комп’ютер, Хвороби, На кухні, Сім’я та родичі, Нові професії.
Інтенсивно вивчаються граматичні правила, передбачені даною програмою.
Учні зможуть розповідати про свої звички у харчуванні, музичні вподобання, шкільні поїздки, ділитися планами на майбутнє тощо.

ВІДГУКИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Сніжана С.(рівень А2)
У викладача добре ставлення до студентів! Викладач намагається всім допомогти та навчити новому, у неї це дуже добре виходить. На уроці ми спілкуємося англійською, розбираємо новий матеріал та граємо у веселі ігри. Викладач робить все, щоб ми не нудьгували, і постійно заохочує нас.
Саша Д. (рівень А1)
В центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ дуже тепла і доброзичлива атмосфера, талановиті вчителі, контактна, організована адміністрація. Наша викладач просто молодчинка: заняття цікаві, захоплюючі, матеріал сприймається легко, невимушено. Подобається проведення занять в ігровій формі, прегляд відеоматеріалів. Щира дяка всім організаторам процесу вивчення англійської мови! Так тримати!
Марта Ч. (рівень А2)
На заняттях ніколи не нудно. Вчителі дуже цікаво навчають новій інформації. Також майже на кожному уроці є пізнавальна гра.
Ольга Мормуль (рівень А1)
Ми з донечкою задоволені навчання у РЕЗУЛЬТАТІ, ставленням вчителя до дітей, індивідуальним підходом.
Батьки Дарії М. (рівень А1)
Високий рівень знань, тепла атмосфера в колективі, цікаві заняття, зручний графік навчання, підхід до кожної дитини – все це Центр РЕЗУЛЬТАТ.
Бабушка Игоря Х. (уровень А1.3)
Я учусь в центре образования РЕЗУЛЬТАТ 3 года. Мне очень нравятся интересные уроки, у меня есть друзья в группе, где я учусь – София и Максим. Моя учительница проводит такие увлекательные уроки, что мне всегда хочется идти на занятия.
Мама Марії В. (рівень А1)
Дякую за навчання та увагу до кожного учня, за цікаві уроки та мотивацію до вивчення англійської (свята, конкурси, солодкі сюрпризи). Високий рівень підготовки вчителів та уважне ставлення керівництва до кожного учня.