Курси підготовки до IELTS

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ


Формат навчання

Курс розрахований на академічний рік з вересня по червень.

Особливості: рольові ігри, дискусії, додаткові роздаткові матеріали, лексичні та граматичні ігри, мозковий штурм, завдання онлайн, перегляд телепередач, уривків фільмів, подкастів, парна робота та робота в групах, ґрунтовна підготовка до іспитів


Домашні завдання

Виконуючи завдання в робочому зошиті, студенти закріплюють знання вдома.

Домашня робота – це не тільки письмові завдання, а також відточування вимови та розвиток навичок розуміння на слух.

Студенти з радістю виконують завдання онлайн та працюють з онлайн тренажером по лексиці.

Зміст домашніх завдань тісно пов’язаний із матеріалом, що вивчається в класі.


Атмосфера школи

Ми створюємо мотивувальну та дружню атмосферу для навчання.

Наша школа має сучасно обладнані навчальні аудиторії та зону очікування.

Ви будете вчитися цікаво та з РЕЗУЛЬТАТОМ!

ЩО ВИ БУДЕТЕ ВИВЧАТИ

– Ми змінюємо традиційний підхід до вивчення англійської на метод повного занурення в мовне середовище! Тільки жива англійська!

– Ви будете з азартом та інтересом використовувати англійську для взаємодії з нашими викладачами, які, у свою чергу, з усією увагою і знанням справи, будуть підтримувати та стимулювати цей інтерес.

– Наші студенти, використовуючи англійську як інструмент, будуть вирішувати практичні завдання, які поступово ускладнюються. І, з часом, рівень володіння мовою буде ставати все вище, а навички все досконалішими.

У програмі курсу:

  • робота із матеріалами минулих років
  • ознайомлення з основними стратегіями успішного виконання екзаменаційних завдань
  • написання пробних іспитів
  • робота над усіма 4-ма мовними навичками (говоріння, письмо, читання та аудіювання)
  • значне розширення словникового запасу на різноманітну тематику

  • IELTS
  • Cambridge Exams(KET, PET, FCE, CAE, CPE)
ielst

IELTS – провідний тест англійської мови у світі. Щороку понад 1,2 мільйона кандидатів складають його, відкриваючи шлях до міжнародної освіти та працевлаштування.

Складайте IELTS, якщо Ви:
– плануєте вступити до англомовної школи, коледжу чи університету
– збираєтеся емігрувати до Великобританії, Канади, Нової Зеландії, Австралії чи іншої англомовної країни
– плануєте відвідувати курси в англомовних країнах
– зацікавлені у вдосконаленні володіння англійською мовою.

Оберіть Ваш модуль
IELTS має дві версії. Рівень кандидата оцінюється за дев’ятибальною шкалою.
Академічний модуль підходить для тих кандидатів, які бажають навчатись в університеті за кордоном. Майже всі університети у Великобританії, Сполучених Штатах та інших країнах вимагають сертифікат Академічного модулю IELTS.
Загальний модуль розроблений для осіб, які прагнуть отримати середню освіту в англомовній країні, емігрувати або взяти участь у тренінгових програмах чи програмах обміну.
Тести на сприйняття на слух і мовлення однакові для обох модулів, проте тести на читання й письмо відрізняються.

Всесвітнє визнання
IELTS визнається понад 6000 інституціями в 120 країнах. Сертифікат вимагається освітніми установами у Великобританії, Австралії, Новій Зеландії, Сполучених Штатах та європейських країнах. Чимало інших організацій використовують IELTS в ході імміграції, підбору персоналу, фахової реєстрації та підвищення кваліфікації.

Екзамен складається з чотирьох частин:
– Аудіювання (30 хвилин)
– Читання (60 хвилин)
– Письмо (60 хвилин)
– Мовлення (11–14 хвилин)
Загальна тривалість іспиту — 2 години 45 хвилин.
Перші три частини складаються в один день, а мовленнєва частина може бути призначена в той самий день, або протягом семи днів до або після дати іспиту

Чинність результатів
Склавши іспит, ви отримаєте сертифікат з вашим підсумковим балом — від 1 до 9. Сертифікат також містить оцінки всіх чотирьох частин. Результати є чинними протягом двох років.

cambridg

Кембриджські іспити з англійської мови для носіїв інших мов (Cambridge ESOL) належать до групи найвідоміших іспитів з англійської мови для іноземців, розроблених Кембриджським університетом. Кембриджські сертифікати визнаються численними міжнародними університетами, компаніями та органами освіти як підтвердження міжнародно визнаних стандартів володіння англійською мовою.

Серед різноманітних Кембриджських іспитів найбільш популярними є:
– Іспити із загальної англійської мови 5 рівнів складності (KET, PET, FCE, CAE та CPE)
– Іспити з ділової англійської мови (BEC)
– Іспити для молодих учнів англійської мови (YLE)

Іспит КЕТ – рівень А2
КЕТ (Ключовий тест з англійської мови) – іспит складають з метою оцінювання основних мовленнєвих вмінь вживати англійську мову у простих життєвих ситуаціях у спілкуванні як з носіями мови, так і з іноземцями. Даний рівень здобувається за 180-200 навчальних годин. КЕТ складають для працевлаштування, а також з особистих міркувань.

Іспит РЕТ – рівень В1
РЕТ (Попередній тест з англійської мови) – дає можливість оцінити мовленнєві вміння кандидатів вживати англійську мову у повсякденних ситуаціях у спілкуванні як з носіями мови, так і з іноземцями на середньому рівні низького ступеня. Здобувається за 375 годин навчання. Його складають для підвищення свого рівня володіння мовою із перспективою працевлаштування.

Іспит FCE – рівень В2
FCE (Перший сертифікат з англійської мови) – відомий іспит у сфері бізнесу і державної служби основної серії. Це рівень Незалежного користувача мовою, що складається для працевлаштування, подальшої освіти. Сертифікат FCE часто вимагається під час працевлаштування. Багато іноземних навчальних закладів визнають FCE як мовну умову для вступу до університету.

cambridg2

Іспит САЕ – рівень С1
САЕ (Сертифікат з англійської мови підвищеного рівня) є рівнем Компетентного користувача англійською мовою, який може вільно спілкуватися у різноманітних мовленнєвих ситуаціях. САЕ визнається університетами як мовна умова для вступу у Великій Британії, та в інших англомовних країнах.

Іспит СРЕ – рівень С2
СРЕ (Сертифікат з англійської мови найвищого рівня) Цей сертифікат показує, що кандидат наближається до мовної компетенції освіченого носія мови. СРЕ широко визнається у світі професійними органами та бізнесом як показник дуже високого рівня володіння англійською мовою

ВІДГУКИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Юля С. (рівень В1.2)
Мені дуже подобається ставлення та підхід вчителя до проведення уроків, цікаві ігри на повторення та закріплення матеріалу, а також прослуховування та завдання по англійським сучасним пісням. На мою думку, всі уроки в центрі освіти Результат ідеальні.
Олена У. (рівень В1.2)
Дякую за позитивні уроки, які підвищили мій рівень англійської мови та сприяли більш вільному спілкуванню. Мені подобається спілкування англійською мовою, вивчення граматики та різні способи засвоєння матеріалу, які підбирає для нас вчитель. На мою думку, уроки побудовані на високому рівні, цікаво та інформаційно!
Оксана К. (рівень В2.1)
Дуже подобається навчання у Результаті. Змінювати на інші школи іноземної мови своє навчання не бажаю.
Ірина Л. (рівень C1)
Мені подобається заняття і сам виклад матеріалу. Бо на уроці ми вивчаємо матеріал в часом незвичній формі. Хоч я і займалася в декількох мовних школах, але в центрі освіти Результат мені сподобалося найбільше.
Юрій К. (рівень А2)
Всі заняття проходять весело, цікаво та пізнавально. Викладач – просто супер. Весела та позитивна людина. Ціни помірні. Всім рекомендую.