Англійська мова для дорослих

Хочете підтягти англійську? Мрієте працювати за кордоном, але без хорошого рівня англійської мрії ризикують так і залишитися мріями? Ми допоможемо реалізувати ваші плани, амбіції та мрії – програми нашого учбового центру дозволять освоїти англійську на необхідному рівні, незалежно від початкового обсягу знань!

Комунікативна методика й інклюзивне навчання дозволять ефективно засвоювати знання, показуючи вражаючий результат! Ви вже з перших уроків почнете говорити англійською. Зручний формат навчання з парною роботою в групах, інтерактивними іграми і по-справжньому мотивувальною атмосферою!

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Формат навчання
Формат навчання

Курс англійської мови розрахований на академічний рік з вересня по червень.

Курс має 6 рівнів.

Особливості: рольові ігри, дискусії, додаткові роздаткові матеріали, лексичні та граматичні ігри, мозковий штурм, завдання онлайн, пісні, перегляд телепередач, уривків фільмів, подкастів, квести, парна робота та робота в групах.

Домашні завдання
Домашні завдання

Виконуючи завдання в робочому зошиті, студенти закріплюють знання вдома.

Домашня робота – це не тільки письмові завдання, а також відточування вимови та розвиток навичок розуміння на слух.

Студенти з радістю виконують завдання онлайн та працюють з онлайн тренажером по лексиці.

Зміст домашніх завдань тісно пов’язаний із матеріалом, що вивчається в класі.

Атмосфера школи
Атмосфера школи

Ми створюємо мотивувальну та дружню атмосферу для навчання.

Наша школа має сучасно обладнані навчальні аудиторії та зону очікування.

Ви будете вчитися цікаво та з РЕЗУЛЬТАТОМ!

Переваги курсу для кожного студента:

 • Ми змінюємо традиційний підхід до вивчення англійської на метод повного занурення в мовне середовище! Тільки жива англійська!
 • Ви будете з азартом та інтересом використовувати англійську для взаємодії з нашими викладачами, які, у свою чергу, з усією увагою і знанням справи, будуть підтримувати та стимулювати цей інтерес.
 • Наші студенти, використовуючи англійську як інструмент, будуть вирішувати практичні завдання, які поступово ускладнюються. І, з часом, рівень володіння мовою буде ставати все вище, а навички все досконалішими.
 • Наш курс має чітку структуру, включаючи регулярне повторення лексики та граматики і розвиток крок за кроком писемного та усного мовлення
 • Ви будете вчитися використовувати англійську мову для спілкування у реальному житті за допомогою різноманітних, цікавих і актуальних тем, текстів і завдань
 • Особливостями наших курсів для дорослих є: рольові ігри, дискусії, додаткові роздаткові матеріали, лексичні та граматичні ігри, мозковий штурм, завдання онлайн, пісні, перегляд телепередач, уривків фільмів, подкастів, квести, парна робота та робота в групах
 • Оновлений курс, що включає нові та оновлені тексти, теми і вправи для аудіювання, які були складені на підставі відгуків викладачів з різних країн
 • ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО

 

Ви будете навчатись по найкращим навчальним матеріалам та програмам Оксфорду та Кембриджу.

Курс пропонує надзвичайно гнучкий цифровий пакет, який неодмінно Вас зацікавить.

Нове видання курсу побудовано на випробуваній та надійній методології та містить унікальні мотивуючі уроки та завдання, які спонукають Вас говорити англійською з упевненістю.

Навчальні матеріали розраховані на 2-4 семестри і оплачуються до початку навчання

Що входить у комплект:

 1. Підручник Student’s Book
 2. Робочий зошит Workbook
 3. Доступ до онлайн-платформи Online Practice з додатковими вправами до курсу. Вчитель може відслідкувати час проведений на платформі та результати виконаних завдань
 4. Доступ до онлайн-платформи Online Words з додатковими вправами по закріпленню слів. Вчитель може відслідкувати час проведений на платформі та результати виконаних завдань
 5. Аудіо-файли до підручника

 

Обирайте курс, який підійде саме Вам

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО


 

ВІДГУКИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Юля С. (рівень В1.2)
Мені дуже подобається ставлення та підхід вчителя до проведення уроків, цікаві ігри на повторення та закріплення матеріалу, а також прослуховування та завдання по англійським сучасним пісням. На мою думку, всі уроки в центрі освіти Результат ідеальні.
Олена У. (рівень В1.2)
Дякую за позитивні уроки, які підвищили мій рівень англійської мови та сприяли більш вільному спілкуванню. Мені подобається спілкування англійською мовою, вивчення граматики та різні способи засвоєння матеріалу, які підбирає для нас вчитель. На мою думку, уроки побудовані на високому рівні, цікаво та інформаційно!
Оксана К. (рівень В2.1)
Дуже подобається навчання у Результаті. Змінювати на інші школи іноземної мови своє навчання не бажаю.
Ірина Л. (рівень C1)
Мені подобається заняття і сам виклад матеріалу. Бо на уроці ми вивчаємо матеріал в часом незвичній формі. Хоч я і займалася в декількох мовних школах, але в центрі освіти Результат мені сподобалося найбільше.
Юрій К. (рівень А2)
Всі заняття проходять весело, цікаво та пізнавально. Викладач – просто супер. Весела та позитивна людина. Ціни помірні. Всім рекомендую.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО