ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО

Вам потрібен помітний результат у короткий термін? Ви вважаєте, що певні галузі мови, такі як читання або граматичні структури потребують поліпшення? Ви не маєте часу на традиційний семестровий мовний курс?

Репетитори англійської мови Ви хочете повторити матеріал перед іспитом або, можливо, підготуватися до співбесіди або важливої ​​презентації на роботі?

Незалежно від вашої мети, ми пропонуємо вам швидкий курс індивідуальних занять з репетитором, завдяки якому ви зможете зосередитись на покращенні обраної вами тематики або розвитку словникового запасу та граматичних структур у будь-якій галузі.

Чому варто вивчати англійську з репетитором?

Як відомо англійська мова найпопулярніша у світі та її знання відкриває широкі можливості для школярів, студентів у виборі майбутньої професії, місця роботи та планування майбутнього. Успішне складання іспиту та впевнене знання мови може бути досягнуто за допомогою індивідуальних занять з репетитором. Бажаєте правильно засвоїти матеріал для випускного чи міжнародного іспиту? З РЕЗУЛЬТАТ це можливо!

Ми також пропонуємо індивідуальну підготовку до ЗНО з англійської мови та міжнародних іспитів (KET – A2 Key, PET – B1 Preliminary, FCE – B2 First, CAE – C1 Advanced, IELTS). Індивідуальний підхід дозволяє якісно проводити заняття, репетитор орієнтується у знаннях та можливостях студента, що дозволяє ефективніше підібрати матеріал та методику.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО

Для кого підійде індивідуальний курс англійської для підготовки до іспиту?

Це ідеальний курс для:

  • молодих людей, які бажають повторити пройдений матеріал перед іспитом;
  • студентів, яким потрібний англійський міжнародний сертифікат;
  • тих, хто планує систематизувати свої знання;
  • набуття більшої впевненості в собі та підготовці до екзаменаційного стресу;
  • бажаючих інтенсивно вивчити весь матеріал за короткий час.

 

Репетитор англійської мови складе індивідуальну програму, тому заняття будуть ефективними для:

  • початківців;
  • середнього рівня;
  • просунутих.

З нами ви складете ЗНО та міжнародні іспити з англійської мови!

 

Переваги занять з репетитором?

Насамперед, ви заповните будь-які відставання, отримаєте поради, які допоможуть вам при вивченні, а також систематизуєте свої знання.

В індивідуальному порядку ви отримаєте відповіді на запитання, що Вас цікавлять, а щоб підтвердити свій рівень англійської мови, можна пройти тест на отримання сертифікату. Він підтвердить ваш рівень володіння мовою та стане чудовою підмогою при пошуку роботи та при вступі до університету!

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО