ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО

Чому варто вчити французьку?

Репетитори французької мови Крім англійської, французька мова є єдиною мовою, якою розмовляють на всіх п’яти континентах, і за прогнозами, до 2050 року віна обжене англійську і стане найбільш широко використовуваною мовою у світі. Багато компаній як місцеві, так і міжнародні цінують співробітників, які можуть спілкуватися французькою мовою, тому знання цієї мови може збільшити ваші кар’єрні можливості.

Якщо ви любитель літератури чи мистецтва, вивчення французької мови допоможе вам розширити художній світогляд завдяки безлічі робіт культурної спадщини. Французька мова також дуже корисна у поїздках Європою. Розуміння мови дозволить вам глибше зрозуміти культуру, історію та ритм кожного міста. Ви потоваришуйте з місцевими жителями.

Чому індивідуальне вивчення французької мови?

Індивідуальні заняття та приватні уроки французької мови онлайн або в класі нашої школи мають безліч плюсів.

Робота, сім’я, обов’язки, інтереси, особистий розвиток – дорослим доводиться балансувати багато аспектів у своєму повсякденному житті, що унеможливлює відвідування групових курсів, де дні та години занять фіксовані. Школа іноземних мов РЕЗУЛЬТАТ йде назустріч нашим учням та пропонує індивідуальний вибір днів та часу занять, а також варіант занять онлайн чи у нас у школі.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО

Виїзні та онлайн-уроки з репетитором у Полтаві, Україні.

Школа РЕЗУЛЬТАТ пропонує індивідуальні заняття не тільки в Полтаві, а й в інших містах України, оскільки для онлайн навчання необхідний лише пристрій з інтернетом (телефон, планшет, ноутбук) та бажання вчитися. Протягом багатьох років ми проводимо курси, репетиторство, групові та індивідуальні уроки французької мови для підлітків, школярів, дошкільнят, дорослих та онлайн-компаній по всій Україні. Наші репетитори доступні з понеділка по неділю у зручному місці або онлайн.

Студенти, які вирішили пройти онлайн або живі заняття, можуть вибрати оптимальний для них варіант занять як за часом, днем, так і частотою занять.

 

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО