ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО

Індивідуальний онлайн-курс німецької мови – це найінтенсивніший та найефективніший метод навчання. Перед початком курсу разом із репетитором ви підберете відповідну програму навчання та підлаштуєте графік занять під свій рівень, темп та стиль навчання.

Репетитори німецької мовиЗавдяки динамічному та інноваційному методу навчання ми є однією з найкращих мовних шкіл не лише у Полтаві, а й за її межами. Нашими досвідченими викладачами та методистами було розроблено гнучку програму курсів з вивчення німецької мови з репетитором. Завдяки цьому ми можемо реагувати на індивідуальні потреби, пропонуючи відповідну програму вивчення мови для всіх – незалежно від вашої мети, рівня та тимчасових можливостей.

Чому варто вивчати німецьку мову індивідуально з репетитором?

Німецька мова нині є дуже популярною мовою. Важко говорити про хорошу роботу чи ділові контакти з країнами німецької мовної групи, не знаючи мови на мінімально комунікативному рівні. Якщо вам складно знайти час на заняття за певним графіком, а також цінуєте індивідуальність – цей курс саме для вас. Репетитор зможе не тільки приділити вам всю увагу, але і з більшою точністю контролювати ваш прогрес.

Індивідуальний курс німецької мови

Під час індивідуального курсу ми домовляєтеся про час уроків з урахуванням вільного часу. Ви також можете вибрати частоту та тривалість занять. Повна гнучкість в налаштуванні графіка дуже допомагає, особливо якщо ви зайнята людина. Крім того, курс призначений для людей, які не почуваються комфортно під час навчання у великих групах або є інтровертами за вдачею.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО

Індивідуальні заняття підходять для:

  • дітей
  • молоді
  • дорослих
  • початківців
  • середнього рівня знань
  • просунутих

 

Що ви отримаєте від індивідуального курсу німецького?

Вивчаючи німецьку мову індивідуально, у вас буде можливість вчитися ефективніше та продуктивніше, що дає необхідні знання та навички більшою мірою. Разом з викладачем, використовуючи відповідні дидактичні матеріали, ви вивчите матеріал та познайомитеся з культурою країн-носіїв німецької мови. Завдяки цьому відвідування за кордоном кожного куточку, де можна спілкуватися німецькою, стане більш цінним. Ви зміцните свої мовні навички, такі як аудіювання, читання, письмо і, насамперед, розмовну мову.

 

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО