ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО


Ні для кого не секрет, що популярність польської мови в Україні зростає через поїздки на роботу чи навчання до Польщі. Звичайно, часто знання польського відкриває більше можливостей, дозволяє підібрати більш оплачувану роботу, а іноді й залишитися на ПМП у цій країні.

Репетитори польської мовиДля українців, які збираються їхати до Польщі, ми пропонуємо практичні індивідуальні уроки, які допоможуть у роботі та повсякденному житті. Ви набудете здатності говорити польською мовою і дізнаєтеся про елементи польської культури.

Чому варто пройти розмовний курс польською?

Вам незручно говорити польською мовою і хочете позбавитися страху вступати в розмови польською?

У цьому випадку заняття з розмовної польської мови в нашій школі підійде якнайкраще. Під час індивідуальних занять ви зможете попрактикуватися і поговорити з репетитором на різні теми. Ми навчимо вас вільно використовувати мову завдяки придбаному словниковому запасу. Так ви позбавитеся будь-якого страху говорити і навчитеся обговорювати складніші теми.

Для кого призначено курс індивідуальної польської мови?

Вільне володіння іноземною мовою дуже важливе як в особистому, так і професійному житті, а також під час подорожей світом або робочих поїздок, тому заняття з репетитором підійдуть і для новачків, і для просунутих студентів.

Що ви отримаєте від занять з репетитором?

Безумовно, першою і найважливішою перевагою такого підходу є подолання мовного бар’єру, завдяки якому ви станете сміливішими у спілкуванні з поляками, почнете вільно розмовляти з носіями польської мови, використати відповідну аргументацію та перестанете боятися помилок у промові, яких буде все менше і менше. Під час індивідуальних занять ви можете розраховувати не тільки на підтримку репетитора, але й на різні навчальні матеріали.

 

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО