Міжнародні іспити

Cambridge YLE Starters, Movers та Flyers – це міжнародні іспити з англійської мови для дітей віком від 6 до 12 років.

Багато батьків вже переконалися, що складання Кембриджських екзаменів значно підвищує зацікавленість дітей у вивченні англійської мови. Участь в Кембриджських іспитах також допомагає здобути корисний досвід складання іспитів, а отримані сертифікати стануть доказом серйозного ставлення до навчання при вступі до університету і, головне, підтвердять знання англійської мови на міжнародному рівні.

Основна мета іспитів – допомогти дітям набути впевненості в своїх знаннях, підвищити інтерес до подальшого вивчення англійської мови. Багато батьків, чиї діти проходили тести, підтвердили, що Кембриджські іспити Young Learners це:

 • Мотивація до подальшого вивчення англійської мови;
 • Набуття першого досвіду складання міжнародних іспитів;
 • Набуття впевненості в собі;
 • Яскрава подія, яку дитина запам’ятає;
 • Цікаві, веселі екзаменаційні завдання в ігровій формі;
 • Хороша підготовка до здачі серйозніших іспитів у майбутньому;
 • Велике досягнення в житті, підтверджене міжнародним сертифікатом Кембріджського університету.

Рівні

Іспити YLE поділяються на такі рівні:

 • Starters — нижче рівня А1 (вік – 6-12 років)
 • Movers — на рівні А1 (вік – 7-12 років)
 • Flyers — на рівні А2 (вік – 8-12 років), найвищий бал дорівнює KET (Key English Test).

Під час іспиту перевіряється декілька аспектів володіння англійської: читання, письмо, слухання та мовлення.

Іспити створені за принципом нарощування складності таким чином, що діти починають з простих слів і виразів на рівні Starters і поступово підходять до більш складних мовних одиниць на рівнях Movers та Flyers.

Формат іспитів

 • YLE Starters
 • YLE Movers
 • YLE Flyers

Reading and Writing/Читання та Письмо

Тривалість 20 хв., 5 частин (25 запитань)
Завдання тесту: правильно відмітити правильну картинку, вставити потрібні слова у відповідне місце тексту, правильно скласти слово з літер.

Listening/Аудіювання

Тривалість 20 хв., 4 частини (20 запитань).
Дитина повинна правильно провести лінію від озвученого предмету до слова, розфарбувати відповідний малюнок (перевірка знання кольорів), правильно написати прості знайомі слова та цифри.

Speaking/Говоріння

Тривалість 3-5хв. Проводиться індивідуально з міжнародним екзаменатором.
Дитина дає відповіді на прості запитання про себе, про свою родину, робить простий опис картинки, шукає відмінності на кратинці або в ряду предметів.

Екзамен PRE A1 STARTERS проходить у паперовій формі.

Reading and Writing/Читання та Письмо

Тривалість 30 хв., 6 частин (35 запитань)
Завдання тесту: прочитати слово та співвіднести з картинкою з його значенням, вибрати правильну відповідь з декількох варіантів, у реченні написати та вставити правильний варіант слова (прикметник, дієслово, іменник) в теперішньому та минулому часі.

Listening/Аудіювання

Тривалість 25 хв., 5 частини (25 запитань).
Діти відзначають правильні слова, малюють заданий предмет та розфарбовують його, відмічають дні тижня та ін.

Speaking/Говоріння

Тривалість 5-7 хв. Проводиться індивідуально з міжнародним екзаменатором.
Під час етапу говоріння дитині потрібно описати відмінності однакових малюнків, розказати зміст трьох малюнків, зв’язавши їх в оповідання, вибрати з чотирьох предметів один зайвий та пояснити чому, відповісти на запитання про друзів, шкільне життя, захоплення.

Екзамен A1 MOVERS проходить у паперовій формі.

Reading and Writing/Читання та Письмо

Тривалість 45 хв., 7 частин (44 запитань)
Завдання тесту: прочитати слово та співвіднести з картинкою з його значенням, вибрати правильну відповідь з декількох варіантів, у реченні написати та вставити правильний варіант слова (прикметник, дієслово, іменник) в потрібному часі, підібрати заголовок до тексту, закінчити речення.

Listening/Аудіювання

Тривалість 25 хв., 5 частини (25 запитань).
Завдання тесту: відмітити правильні слова, намалювати заданий предмет та розфарбувати його згідно з завданням, написати слова відповідно до завдання, співвіднести почуте слово та предмет на малюнку за допомогою ліній, прослухати завдання та відмітити правильне слово.

Speaking/Говоріння

Тривалість 7-9 хв. Проводиться індивідуально з міжнародним екзаменатором.
Завдання тесту: на схожих малюнках знайти 6 розбіжностей та описати їх, описати 4 малюнки, які разом складають розповідь, відповісти на питання про школу, друзів, хобі.

Екзамен A2 FLYERS проходить у паперовій формі.

“Жива” англійська

Кембриджські іспити Young Learners ґрунтуються на розвитку мовних навичок: аудіювання, читання, письма та розмовної мови, що перевіряється в відповідних частинах іспиту (кожна дитина здає усну частину, яку приймає кваліфікований екзаменатор), тому на заняттях, в процесі підготовки діти повинні вчитися активно використовувати англійську мову, розмовляти нею. Це буде хорошою практикою і додасть їм впевненості.

Це весело

Наші спостереження підтверджують, що діти отримують задоволення як від підготовки до іспитів Young Learners, так і від самої здачі. Іспити містять такі завдання, як малювання або розфарбовування, головоломки, пазли, що захоплює дітей і є чудовою мотивацією.

Міжнародні стандарти для Вашої дитини

Кембриджські іспити Young Learners встановлюють міжнародні стандарти з англійської мови в початковій шкільній освіті як для самих учнів, так і для викладачів.
Всі кандидати здають іспити за єдиними стандартами і отримують сертифікат Cambridge English.

Сертифікат для кожного

Кожна дитина, яка складає іспит Young Learners, отримує сертифікат того чи іншого рівня: він може мати максимум 5 знаків у вигляді Кембриджського герба по кожному мовному навику (аудіювання, читання, письмо і розмовна мова). Це чітко відображає прогрес Вашої дитини і служить для неї гарною мотивацією для подальшого вивчення англійської мови.

Англійська для всіх

Коли дитина засвоює рівень A2 Flyers за Кембриджською шкалою дитячих іспитів Young Learners, можна починати підготовку до A2 Key (KET) або B1 Preliminary (PET). Це міжнародні сертифікати з англійської мови для дітей старшого віку і підлітків. Починаючи з Young Learners і просуваючись вгору до кожного наступного рівня, дитина ефективно освоює англійську мову.

Найближчі дати проведення іспитів: кінець червня-липень 2019

Орієнтовна вартість іспитів та сертифікатів: 2300-4200 (в залежності від рівня та віку)
Остаточні ціни будуть оголошені ближче до дат іспитів

Хочете, щоб ваша дитина отримала міжнародний кембриджський сертифікат?
Тоді починайте підготовку вже зараз!