ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО

Що таке IELTS

International English Language Testing System (ІЕЛТС) – це міжнародний екзамен з англійської мови, розроблений у 1989 році. Тест визначає володіння англійською мовою у людей, які з тих чи інших причин збираються переїхати до англомовного середовища.
Щорічно IELTS складають понад 2 900 000 людей по всьому світу. Центри, які приймають результати іспиту, знаходяться в 140 країнах, більша частина яких відноситься до Британської Співдружності націй. У цілому існує більше 1100 IELTS-центрів, головним чином в Австралії, Канаді, Новій Зеландії, США і, звичайно ж, Великобританії. У багатьох англомовних країнах проходження даного іспиту обов’язкове при отриманні роботи.

Звичайно, щоб добре підготуватися до складання іспитів, слід відвідувати спеціалізовані курси. Сертифікація IELTS має два модулі для складання: Загальний (General Training) та Академічний (Academic).

Готуйтеся до IELTS якісно та результативно в РЕЗУЛЬТАТ!

 

НАБІР НА НОВИЙ СЕМЕСТР!

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО


 

Структура тесту IELTS

Існують два модулі іспиту IELTS, вибір одного чи іншого залежить від мети складання іспиту:

  • Академічний (Academic)
  • Загальний (General Training)

Обидва модуля тестують чотири основні мовні навички: Аудіювання (Listening), Читання (Reading), Письмо (Writing) та Розмовну мова (Speaking).

Завдання у секціях Listening і Speaking є однаковими для обох модулів, у той час як Reading і Writing мають відмінності


Загальна тривалість екзамену – 2 години 45 хвилин

 

Academic vs. General Training

Академічний модуль
призначений для кандидатів, які бажають вчитися у вишах з англійською мовою викладання, на програмах бакалавріату, магістратури, PhD, а також з метою професійного зростання.

Загальний модуль
призначений для кандидатів, які бажають іммігрувати до англомовних країн (Австралія, Канада, Нова Зеландія, Великобританія), а також для тих, хто бажає навчатися в англомовних середніх і середніх спеціальних навчальних закладах.

Обидва модулі оцінюються за однаковими критеріями, різниця полягає лише у темах і словниковому запасі, які використовуються під час іспиту.

Перші три частини іспиту – Аудіювання, Читання і Письмо – проводяться в один день. Іспит з Розмовної мови на розсуд центру може бути призначений у будь-який день протягом семи днів до або після складання перших трьох частин тесту.

Зміст модуля Listening

Кількість питань 40
Кількість секцій 4
Тривалість 40 хвилин
Опис Перші дві секції містять завдання на теми соціального контексту:
секція 1: діалог між двома людьми
секція 2: монолог

 
Другі дві секції містять завдання на освітні теми:
секція 3: діалог між двома головними промовцями
секція 4: монолог на академічну тему

Зміст модуля Reading

Кількість питань 40
Кількість секцій 3
Тривалість 60 хвилин
Опис Academic Reading
складається з трьох довгих текстів (750–950 слів кожен) описового, фактичного, аналітичного або дискурсивного характеру. Це – автентичні тексти, взяті з книг, журналів або газет.
 
General Training Reading
складається з одного довгого тексту розповідного або описового характеру і декількох коротких, фактичних текстів. Це – автентичні тексти з книг, журналів, реклами, оголошень, буклетів, довідників.

Зміст модуля Writing

Кількість питань 40
Кількість секцій 2 (есе та інтегроване завдання)
Тривалість 60 хвилин
Опис 1 завдання: мінімум 150 слів
2 завдання: мінімум 250 слів

 
Academic Writing:
завдання 1: зробити опис, аналіз або пояснення інформації, наданої у графіку, таблиці або діаграмі
 завдання 2: написати есе на задану тему (відстояти точку зору, оскаржити проблему)
*При виконанні обох завдань необхідно використовувати формальний стиль написання.
 
General Training Writing:
завдання 1: написати лист-запит або лист з описом зазначеної проблеми.
*При виконанні завдання можна використовувати напівформальний або формальний стиль.
 
завдання 2: написати есе на задану тему (відстояти точку зору, оскаржити проблему)
*Есе повинно бути у формальному стилі, але відповідь може бути трохи більш особистою, ніж у завданні 2 Academic Writing.

Зміст модуля Speaking

Кількість питань 40
Кількість секцій 3
Тривалість 11-14 хвилин
Опис частина 1 (4–5 хвилин): загальні питання (про себе, родину, дім, роботу, навчання, інтереси)
 
частина 2 (3 хвилини): картка із завданням на задану тему, час підготовки – 1 хвилина, час відповіді – 2 хвилини
 
частина 3 (4–5 хвилин): екзаменатор ставить додаткові питання за темами частини 2

Готуйтеся до IELTS якісно та результативно в РЕЗУЛЬТАТ!

День тесту

Скласти тест успішно вам допоможуть тільки ваші знання. А скласти його спокійно та у комфортній обстановці вам допоможуть у тест-центрі, за умови, що ви будете чітко дотримуватися всіх правил і рекомендацій.
 
1.Ви повинні прибути до тест-центру завчасно
Для цього за деякий час до тесту вам необхідно перевірити точну дату, час і переконатися в тому, що вам нескладно буде знайти тест-центр.

Якщо ви запізнилися – повідомте про це представника тест-центру. Пам’ятайте, вас можуть не допустити до складання тесту.
 

2. З собою необхідно мати документ, що засвідчує особу
Той же, що був зазначений при реєстрації. Таким посвідченням є паспорт, який має номер, ваші ім’я та прізвище, дату народження, фотографію і ваш підпис.

Пам’ятайте, скласти і зареєструватися на іспит можна тільки при наявності паспорта. Вас не допустять до іспиту, якщо потрібні документи не будуть надані.

 

3. Перед тим, як заходити до екзаменаційної кімнати

Переконайтеся, що вимкнули мобільний телефон, який, як і інші ваші особисті речі, необхідно буде залишити у спеціально призначеному для цього місці.

Пам’ятайте, якщо під час тесту виявиться, що ви залишили телефон у себе (навіть якщо він вимкнений) – вас дискваліфікують. З собою можна брати тільки ручку, олівець і гумку. Використовувати маркери або рідину-коректор суворо заборонено.

 

4. Після того, як ви зайшли до екзаменаційної кімнати
Сядьте на своє місце, яке буде позначено настільною карткою (перевірте інформацію, зазначену на ній). Дотримуйтесь інструкцій Адміністратора. Негайно повідомте Адміністратору, якщо вам здалося, що Бланк завдань не той, він неповний або непридатний для читання. Вам слід уважно ознайомитися з інструкціями на бланках завдань і відповідей і дотримуватися всіх викладених вимог.

Пам’ятайте, Адміністратор зможе вам допомогти і проконсультувати вас, якщо щось буде незрозуміло. Для того щоб Адміністратор підійшов, потрібно підняти руку. При цьому важливо знати, що Адміністратор не буде роз’яснювати вам сенс питань, а тільки процедурні моменти. Якщо раптом ви зрозумієте, що на проходження вами тесту в призначений день може вплинути погіршення вашого здоров’я, негайно повідомте про це адміністратора.

 

5. Ставитися до екзаменаційних матеріалів необхідно дбайливо
Їх не можна викидати, виносити з собою, копіювати, тиражувати. Якщо ви скопіюєте або відтворите будь-яку з частин тесту, це притягне за собою відповідальність.

Пам’ятайте, виходячи з екзаменаційної кімнати, ви повинні залишити на місці всі Бланки відповідей і завдань, а також будь-які інші екзаменаційні матеріали.
 

6. Правил поведінки на тесті необхідно строго дотримуватися
Інакше вас дискваліфікують. Ви не повинні розмовляти, відволікати інших учасників, обманювати, списувати чужі відповіді, переривати іспит.

Ні в якому разі не допускається використання словника або електронних пристроїв та технічних засобів. Не можна позичати або передавати в користування іншим кандидатам що-небудь. Суворо заборонено їсти, пити, палити в екзаменаційної кімнаті.
 

7. Будьте дуже уважні при виконанні завдань
Звертайте увагу на те, що всі секції передбачають виконання завдань на час. Залишати екзаменаційну кімнату без попередження і дозволу – заборонено.

Покинути кімнату дозволено тільки після того, як всі необхідні матеріали зберуть і повідомлять вам про те, що ви можете йти.
  

Центр Освіти РЕЗУЛЬТАТ бажає вам успіхів та заслужених результатів на іспиті!

IELTS: результати

Складання IELTS дає можливість отримати результат, який показує рівень володіння англійською мовою. Шкала IELTS відображає результат від 1 (найнижчий бал) до 9 (найвищий) – набраний бал буде відображений у сертифікаті (за кожну секцію і загальний).

Шкала результатів IELTS

Бал IELTS Рівень за шкалою CEFR
3.5 – 4.0 A2
4.5 – 5.0 B1
5.5 – 6.5 B2
7.0 – 7.5

 

C1
8.0 – 9 C2

 

Людина, що склала тест, отримує як загальний результат за весь тест, так і його розшифрування по секціях (Listening, Reading, Writing and Speaking), виражену в балах (цілі і десяті частини). Загальноприйнятими є наступні правила округлення: двадцять п’ять сотих бала (наприклад, 6.25) округлюються до наступних п’яти десятих (IELTS 6.5), сімдесят п’ять сотих (наприклад, 5.75) – до наступного цілого числа (IELTS 6.0).

Сертифікат

Сертифікати друкуються на папері з підвищеним ступенем захисту.

Бланк сертифікату включає в себе:

  • тип модуля, який ви складали (Академічний або Загальний);
  • реєстраційний номер тест-центру і дату складання іспиту;
  • ваш персональний реєстраційний номер;
  • ваші особисті дані (в т. ч. національність, рідна мова, дата народження, номер паспорта) і фотографію;
  • ваш загальний бал від 1 до 9;
  • ваш бал, від 1 до 9, за кожну секцію.

Для додаткового захисту на бланку проставляються печатка тест-центру та друк, що підтверджує справжність сертифіката IELTS.

Результати IELTS стануть доступними для кандидата вже через 13 днів після складання тесту. Центри можуть надіслати Сертифікат вам безпосередньо, тому ви можете не сумніватися в автентичності результату. Важливо пам’ятати, що до тесту ви, заповнюючи аплікаційну форму, можете вказати до п’яти адрес, куди ваші результати будуть доставлені безкоштовно.

 
При отриманні негативного результату засмучуватися не варто!
Маючи на руках розшифровку балів, ви можете підтягти конкретну секцію у Центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ, в якій були складності, після чого скласти іспит з англійської ще раз.

Отримавши сертифікат із потрібним балом, ви можете використовувати його за призначенням.
 

Важливо пам’ятати:

Термін дії сертифіката – 2 роки

Результати тесту IELTS дозволяють мати точне уявлення про рівень знання англійської мови, яким володіє людина на даний момент. З цієї причини термін дії результату (тобто точне відображення здібностей і навичок кандидата) обмежений.

Як правило, кандидат, що має на руках результат більш ніж дворічної давності, повинен надати докази того, що його мовні навички нітрохи не погіршилися.

Центр Освіти РЕЗУЛЬТАТ бажає вам успіхів та заслужених результатів на іспиті!

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО