Курси французької мови в Полтаві

Мова Вольтера і Дюма, Гюго і Жюля Верна, власників “Ашана” і “Рено” і ще більше 150 французьких підприємств, які на даний момент працюють на українському ринку. Французька мова сьогодні – мова мистецтва і бізнесу. Нові можливості для просування по кар’єрних сходах в представництвах французьких компаній в Україні і необхідна умова для навчання, роботи і просто комфортного життя у Франції, Канаді і низці інших країн.

На наших курсах ви отримаєте можливість освоїти розмовну та письмову французьку будь-якого рівня складності з можливістю складання іспиту і отримання міжнародного сертифікату.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Формат навчання
Формат навчанняКурс французької мови розрахований на академічний рік з вересня по липень

Курс має 6 рівнів.

Особливості: рольові ігри, дискусії, додаткові роздаткові матеріали, лексичні та граматичні ігри, мозковий штурм, завдання онлайн, пісні, перегляд телепередач, уривків фільмів, подкастів, квести, парна робота та робота в групах.

Домашні завдання
Домашні завданняВиконуючи завдання в робочому зошиті, студенти закріплюють знання вдома.

Домашня робота – це не тільки письмові завдання, а також відточування вимови та розвиток навичок розуміння на слух.

Студенти з радістю виконують завдання онлайн та працюють з онлайн тренажером по лексиці.

Зміст домашніх завдань тісно пов’язаний із матеріалом, що вивчається в класі.

Атмосфера школи
Атмосфера школиМи створюємо мотивувальну та дружню атмосферу для навчання.

Наша школа має сучасно обладнані навчальні аудиторії та зону очікування.

Ви будете вчитися цікаво та з РЕЗУЛЬТАТОМ!

ЩО ВИ БУДЕТЕ ВИВЧАТИ

Ми змінюємо традиційний підхід до вивчення французької на метод повного занурення в мовне середовище! Тільки жива французька!

Ви будете з азартом та інтересом використовувати французьку для взаємодії з нашими викладачами, які, у свою чергу, з усією увагою і знанням справи, будуть підтримувати та стимулювати цей інтерес.

Наші студенти, використовуючи французьку як інструмент, будуть вирішувати практичні завдання, які поступово ускладнюються. І, з часом, рівень володіння мовою буде ставати все вище, а навички все досконалішими.

 

Ви будете навчатись по найкращим навчальним матеріалам з Франції.

Курс пропонує надзвичайно гнучкий цифровий пакет, який неодмінно Вас зацікавить.

Нове видання курсу побудовано на випробуваній та надійній методології та містить унікальні мотивуючі уроки та завдання, які спонукають Вас говорити французькою з упевненістю.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО

Переваги курсу саме для Вас:

  • Курс повен цікавих відео, коротеньких серій телесеріалу і, починаючи з рівня В1, навіть автентичних документальних відео
  • Захоплююча та чітка структура курсу
  • Збалансована робота над усіма мовними навичками
  • Чіткий і прагматичний підхід через активне навчання в три етапи (презентація – практика -використання у спілкуванні) з використанням повсякденних ситуацій
  • Ви вчите мову для спілкування в реальному житті
  • Уроки культури та невербальної комунікації допоможуть Вам краще зрозуміти французів

 

Навчальні матеріали курсу розраховані на 2-4 семестри і оплачуються до початку навчання

Що входить у комплект:

  1. Підручник
  2. Робочий зошит
  3. Доступ до онлайн-платформи Online Words з додатковими вправами по закріпленню слів. Вчитель може відслідкувати час проведений на платформі та результати виконаних завдань
  4. Аудіо-файли до підручника та робочого зошита

 

Обирайте курс, який підійде саме Вам

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО


 

ВІДГУКИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Тимур Тимур
З першого моменту мого прибування в школі РЕЗУЛЬТАТ мене щиро зустрів адміністратор, яка з люб’язністю розповіла мені все про навчання. Я прийшов у цю школу, щоб підтягти свій рівень французької мови. Мій вчитель все доступно і зрозуміло пояснює. Всього через 2 тижні навчання я почав відчувати свій прогрес.
ВладиславВладислав
Изучаю французский индивидуально. Мне нравится подход преподавателей и сотрудников к самому процессу. Устраивают подобранные моему уровню учебники. Помимо учебников преподаватель также использует разные дополнительные материалы 🙂

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО