Курси французької мови в Полтаві

Мова Вольтера і Дюма, Гюго і Жюля Верна, власників “Ашана” і “Рено” і ще більше 150 французьких підприємств, які на даний момент працюють на українському ринку. Французька мова сьогодні – мова мистецтва і бізнесу. Нові можливості для просування по кар’єрних сходах в представництвах французьких компаній в Україні і необхідна умова для навчання, роботи і просто комфортного життя у Франції, Канаді і низці інших країн.

На наших курсах ви отримаєте можливість освоїти розмовну та письмову французьку будь-якого рівня складності з можливістю складання іспиту і отримання міжнародного сертифікату.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ


Формат навчання

Курс французької мови розрахований на академічний рік з вересня по червень

Курс має 6 рівнів.

Особливості: рольові ігри, дискусії, додаткові роздаткові матеріали, лексичні та граматичні ігри, мозковий штурм, завдання онлайн, пісні, перегляд телепередач, уривків фільмів, подкастів, квести, парна робота та робота в групах.


Домашні завдання

Виконуючи завдання в робочому зошиті, студенти закріплюють знання вдома.

Домашня робота – це не тільки письмові завдання, а також відточування вимови та розвиток навичок розуміння на слух.

Студенти з радістю виконують завдання онлайн та працюють з онлайн тренажером по лексиці.

Зміст домашніх завдань тісно пов’язаний із матеріалом, що вивчається в класі.


Атмосфера школи

Ми створюємо мотивувальну та дружню атмосферу для навчання.

Наша школа має сучасно обладнані навчальні аудиторії та зону очікування.

Ви будете вчитися цікаво та з РЕЗУЛЬТАТОМ!

ЩО ВИ БУДЕТЕ ВИВЧАТИ

Ми змінюємо традиційний підхід до вивчення французької на метод повного занурення в мовне середовище! Тільки жива французька!

Ви будете з азартом та інтересом використовувати французьку для взаємодії з нашими викладачами, які, у свою чергу, з усією увагою і знанням справи, будуть підтримувати та стимулювати цей інтерес.

Наші студенти, використовуючи французьку як інструмент, будуть вирішувати практичні завдання, які поступово ускладнюються. І, з часом, рівень володіння мовою буде ставати все вище, а навички все досконалішими.

  • Рівень А1 – Beginner
  • Рівень А2 – Elementary
  • Рівень В1.1 – Pre-Intermediate
  • Рівень В1.2 – Intermediate
На цьому рівні навчаються ті, хто починає вивчати мову або мають початкові знання французької. Закладаються основи мови, студенти набувають навичок спілкування у простих ситуаціях, починають говорити, читати, писати та сприймати французьку мову на слух.
По закінченню курсу Ви зможете:
– розуміти та використовувати знайомі щоденні вирази та найбазовіші фрази, що спрямовані на задоволення конкретних потреб.
– представити себе та інших та ставити питання щодо особистих деталей та відповідати на них. Наприклад, про місце проживання, знайомих та про речі, що він/вона має.
– взаємодіяти найпростішим способом, якщо інша людина говорить повільно та чітко і готова допомогти.
По закінченню курсу студенти можуть пройти підготовку до складання міжнародного іспиту DELF A1.
На цьому рівні вивчаються складніші граматичні явища, що дозволяє висловлювати більш абстрактні ідеї та думки. Знання дозволяють розуміти в цілому короткі неадаптовані відрізки тексту. В кінці цього рівня студенти можуть спілкуватись французькою з іноземцями у нескладних ситуаціях.
По закінченню курсу Ви зможете:
– розуміти речення та вирази, що часто використовуються в областях безпосереднього стосунку (наприклад, основну особисту та сімейну інформацію, покупки, місцева географія, працевлаштування).
– спілкуватись у простих та рутинних ситуаціях, що вимагають простого і прямого обміну інформацією на знайомі чи побутові теми.
– описати у простих словах питання свого походження, найближче середовище та пояснити безпосередні потреби.
По закінченню курсу студенти можуть пройти підготовку до складання міжнародного іспиту DELF A2.
На цьому рівні вивчаються складніші граматичні явища, що дозволяє висловлювати більш абстрактні ідеї та думки. Знання дозволяють розуміти більш детально неадаптовані відрізки тексту.
По закінченню курсу Ви зможете:
– розуміти основні ідеї простих чітких даних зі знайомих областей, що регулярно зустрічаються на роботі, в школі, на відпочинку тощо.
– спілкуватись в більшості ситуацій, що можуть виникнути під час подорожування в районі, де говорять цією мовою.
– Може скласти зв’язне повідомлення на теми, які знайомі чи які відносяться до особистих інтересів.
– Може описати враження, події, мрії, надії і прагнення, викласти і обґрунтувати свою думку та плани.
На цьому рівні студенти можуть проявити через мову свою особистість. Вони зможуть висловлюватись у різних життєвих ситуаціях, заповнювати прості документи, спілкуватись телефоном, читати книжки та пресу в оригіналі за допомогою словника, розрізняти регіональні варіанти мови.
По закінченню курсу студенти можуть пройти підготовку до складання міжнародного іспиту DELF В1.

ВІДГУКИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Тимур
З першого моменту мого прибування в школі РЕЗУЛЬТАТ мене щиро зустрів адміністратор, яка з люб’язністю розповіла мені все про навчання. Я прийшов у цю школу, щоб підтягти свій рівень французької мови. Мій вчитель все доступно і зрозуміло пояснює. Всього через 2 тижні навчання я почав відчувати свій прогрес.
Владислав
Изучаю французский индивидуально. Мне нравится подход преподавателей и сотрудников к самому процессу. Устраивают подобранные моему уровню учебники. Помимо учебников преподаватель также использует разные дополнительные материалы 🙂