Курси німецької мови в Полтаві

Німецька мова – одна з найпоширеніших в Європі. Вивчивши її, ви зможете вільно спілкуватися з більш ніж 80 мільйонами європейців. Хороше знання німецької мови відкриє перед вами колосальні можливості для працевлаштування і кар’єрного зростання у великому числі компаній України, Німеччини, Австрії і безлічі інших країн, а навчання в німецькому ВНЗ гарантує один з найвищих рівнів освіти в Європі і отримання престижного диплому з прекрасною перспективою працевлаштування.

Ми допоможемо вам вивчити німецьку мову досконало і досягти поставлених цілей! Залишилося лише одно – записатися на наші курси!

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ


Формат навчання

Курс німецької мови розрахований на академічний рік з вересня по червень.

Курс має 4 рівні.

Особливості: рольові ігри, дискусії, додаткові роздаткові матеріали, лексичні та граматичні ігри, мозковий штурм, завдання онлайн, пісні, перегляд телепередач, уривків фільмів, подкастів, квести, парна робота та робота в групах.


Домашні завдання

Виконуючи завдання в робочому зошиті, студенти закріплюють знання вдома.

Домашня робота – це не тільки письмові завдання, а також відточування вимови та розвиток навичок розуміння на слух.

Студенти з радістю виконують завдання онлайн та працюють з онлайн тренажером по лексиці.

Зміст домашніх завдань тісно пов’язаний із матеріалом, що вивчається в класі.


Атмосфера школи

Ми створюємо мотивувальну та дружню атмосферу для навчання.

Наша школа має сучасно обладнані навчальні аудиторії та зону очікування.

Ви будете вчитися цікаво та з РЕЗУЛЬТАТОМ!

ЩО ВИ БУДЕТЕ ВИВЧАТИ

    • Ми змінюємо традиційний підхід до вивчення німецької на метод повного занурення в мовне середовище! Тільки жива німецька!
    • Ви будете з азартом та інтересом використовувати німецьку для взаємодії з нашими викладачами, які, у свою чергу, з усією увагою і знанням справи, будуть підтримувати та стимулювати цей інтерес.
    • Наші студенти, використовуючи німецьку як інструмент, будуть вирішувати практичні завдання, які поступово ускладнюються. І, з часом, рівень володіння мовою буде ставати все вище, а навички все досконалішими.
     • Рівень А1.1 та А1.2 – Beginner
     • Рівень А2.1 та А2.2 – Elementary
     • Рівень В1.1 – Pre-Intermediate
     • Рівень В1.2 – Intermediate
     На цьому рівні навчаються ті, хто починає вивчати мову або мають початкові знання німецької. Закладаються основи мови, студенти набувають навичок спілкування у простих ситуаціях, починають говорити, читати, писати та сприймати німецьку мову на слух.
     По закінченню курсу Ви зможете:
     – розуміти та використовувати знайомі щоденні вирази та найбазовіші фрази, що спрямовані на задоволення конкретних потреб.
     – представити себе та інших та ставити питання щодо особистих деталей та відповідати на них. Наприклад, про місце проживання, знайомих та про речі, що він/вона має.
     – взаємодіяти найпростішим способом, якщо інша людина говорить повільно та чітко і готова допомогти.
     По закінченню курсу студенти можуть пройти підготовку до складання міжнародного іспиту Goethe-Zertifikat A1.

     На цьому рівні вивчаються складніші граматичні явища, що дозволяє висловлювати більш абстрактні ідеї та думки. Знання дозволяють розуміти в цілому короткі неадаптовані відрізки тексту. В кінці цього рівня студенти можуть спілкуватись німецькою з іноземцями у нескладних ситуаціях.
     По закінченню курсу Ви зможете:
     – розуміти речення та вирази, що часто використовуються в областях безпосереднього стосунку (наприклад, основну особисту та сімейну інформацію, покупки, місцева географія, працевлаштування).
     – спілкуватись у простих та рутинних ситуаціях, що вимагають простого і прямого обміну інформацією на знайомі чи побутові теми.
     – описати у простих словах питання свого походження, найближче середовище та пояснити безпосередні потреби.
     По закінченню курсу студенти можуть пройти підготовку до складання міжнародного іспиту Goethe-Zertifikat A2.

     На цьому рівні вивчаються складніші граматичні явища, що дозволяє висловлювати більш абстрактні ідеї та думки. Знання дозволяють розуміти більш детально неадаптовані відрізки тексту.
     По закінченню курсу Ви зможете:
     – розуміти основні ідеї простих чітких даних зі знайомих областей, що регулярно зустрічаються на роботі, в школі, на відпочинку тощо.
     – спілкуватись в більшості ситуацій, що можуть виникнути під час подорожування в районі, де говорять цією мовою.
     – скласти зв’язне повідомлення на теми, які знайомі чи які відносяться до особистих інтересів.
     – описати враження, події, мрії, надії і прагнення, викласти і обґрунтувати свою думку та плани.

     На цьому рівні студенти можуть проявити через мову свою особистість. Вони зможуть висловлюватись у різних життєвих ситуаціях, заповнювати прості документи, спілкуватись телефоном, читати книжки та пресу в оригіналі за допомогою словника, розрізняти регіональні варіанти німецької мови.
     По закінченню курсу студенти можуть пройти підготовку до складання міжнародного іспиту Goethe-Zertifikat B1.

     ВІДГУКИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

     Алекс Б.
     Я прошел курс немецкого языка. Мне очень понравилась атмосфера в нашей группе. Спасибо преподавателю за знания!
     Настя С.
     Я проходила курс немецкого языка, все очень понравилось. Спасибо за все! Благодаря этой школе люди изучают новые языки и развиваются.
     Анатолий Б.
     Курс немецкого языка легко воспринимается, преподаватель подает учебный материал доступно для любого уровня подготовки, а также замечает пробелы у студентов и легко восполняет их.
     Міша М.
     Я відвідую курс німецької мови і мені все подобається. РЕКОМЕНДУЮ.
     Анна Б.
     Дуже цікаво і легко навчатися. Після кожного уроку вже є нові знання. Гарні вправи для запам’ятовування. Навчання дійсно РЕЗУЛЬТАТИВНЕ! 🙂