Курси польської мови в Полтаві

Вивчення польської мови здатне відкрити надзвичайні можливості! Високооплачувана та престижна робота в одній з країн Євросоюзу, участь у міжнародній програмі обміну та підвищення кваліфікації під час стажування в Польщі, навчання в європейському ВНЗ з можливістю отримання диплому, визнаного у більшості країн Європи, – без знань польської мови не обійтися!

Професійні викладачі, величезна бібліотека підручників, аудіо, відео і мультимедійних матеріалів! Незалежно від причин вивчити польську, ви досягнете необхідного результату і після проходження програми по вивченню польської мови зможете без труднощів спілкуватися з будь-яким поляком!

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ


Формат навчання

Курс польської мови розрахований на академічний рік з вересня по червень.

Курс має 4 рівні.

Особливості: рольові ігри, дискусії, додаткові роздаткові матеріали, лексичні та граматичні ігри, мозковий штурм, завдання онлайн, пісні, перегляд телепередач, уривків фільмів, подкастів, квести, парна робота та робота в групах.


Домашні завдання

Виконуючи завдання в робочому зошиті, студенти закріплюють знання вдома.

Домашня робота – це не тільки письмові завдання, а також відточування вимови та розвиток навичок розуміння на слух.

Студенти з радістю виконують завдання онлайн та працюють з онлайн тренажером по лексиці.

Зміст домашніх завдань тісно пов’язаний із матеріалом, що вивчається в класі.


Атмосфера школи

Ми створюємо мотивувальну та дружню атмосферу для навчання.

Наша школа має сучасно обладнані навчальні аудиторії та зону очікування.

Ви будете вчитися цікаво та з РЕЗУЛЬТАТОМ!

ЩО ВИ БУДЕТЕ ВИВЧАТИ

   • Ми змінюємо традиційний підхід до вивчення польської на метод повного занурення в мовне середовище! Тільки жива польська!
   • Ви будете з азартом та інтересом використовувати польську для взаємодії з нашими викладачами, які, у свою чергу, з усією увагою і знанням справи, будуть підтримувати та стимулювати цей інтерес.
   • Наші студенти, використовуючи польську як інструмент, будуть вирішувати практичні завдання, які поступово ускладнюються. І, з часом, рівень володіння мовою буде ставати все вище, а навички все досконалішими.
    • Рівень А1 – Beginner
    • Рівень A2 – Elementary
    • Рівень В1.1 – Pre-Intermediate
    • Рівень В1.2 – Intermediate
    На цьому рівні навчаються ті, хто починає вивчати мову або мають початкові знання . Закладаються основи мови, студенти набувають навичок спілкування у простих ситуаціях, починають говорити, читати, писати та сприймати польську мову на слух.
    По закінченню курсу Ви зможете:
    – розуміти та використовувати знайомі щоденні вирази та найбазовіші фрази, що спрямовані на задоволення конкретних потреб.
    – представити себе та інших та ставити питання щодо особистих деталей та відповідати на них. Наприклад, про місце проживання, знайомих та про речі, що він/вона має.
    – взаємодіяти найпростішим способом, якщо інша людина говорить повільно та чітко і готова допомогти.

    На цьому рівні вивчаються складніші граматичні явища, що дозволяє висловлювати більш абстрактні ідеї та думки. Знання дозволяють розуміти в цілому короткі неадаптовані відрізки тексту. В кінці цього рівня студенти можуть спілкуватись польською з іноземцями у нескладних ситуаціях.

    По закінченню курсу Ви зможете:
    – розуміти речення та вирази, що часто використовуються в областях безпосереднього стосунку (наприклад, основну особисту та сімейну інформацію, покупки, місцева географія, працевлаштування).
    – спілкуватись у простих та рутинних ситуаціях, що вимагають простого і прямого обміну інформацією на знайомі чи побутові теми.
    – описати у простих словах питання свого походження, найближче середовище та пояснити безпосередні потреби.

    На цьому рівні вивчаються складніші граматичні явища, що дозволяє висловлювати більш абстрактні ідеї та думки. Знання дозволяють розуміти більш детально короткі неадаптовані відрізки тексту.

    По закінченню курсу Ви зможете:
    – розуміти основні ідеї простих чітких даних зі знайомих областей, що регулярно зустрічаються на роботі, в школі, на відпочинку тощо.
    – спілкуватись в більшості ситуацій, що можуть виникнути під час подорожування в районі, де говорять цією мовою.
    – Може скласти зв’язне повідомлення на теми, які знайомі чи які відносяться до особистих інтересів.
    – Може описати враження, події, мрії, надії і прагнення, викласти і обґрунтувати свою думку та плани.

    На цьому рівні студенти можуть проявити через мову свою особистість. Вони зможуть висловлюватись у різних життєвих ситуаціях, заповнювати прості документи, спілкуватись телефоном, читати книжки та пресу в оригіналі за допомогою словника, розрізняти регіональні варіанти мови.

    По закінченню курсу студенти можуть пройти підготовку до складання міжнародного іспиту для отримання сертифікату Державної Сертифікаційної Комісії В1.

   НАШ СЕРТИФІКАТ ВИЗНАЮТЬ ПОЛЬСЬКІ УНІВЕРСИТЕТИ

   Зверніть увагу, що при вступі до польських університетів, однією з вимог є наявність сертифікату про знання мови.

   Що це означає? Деякі виші Польщі, наприклад недержавні, вимагають сертифікат, в якому йдеться про те, що абітурієнт пройшов певний курс польської мови. Державні університети Польщі вимагають, як правило, сертифікат Державної Сертифікаційної Комісії (якщо його немає, то ВНЗ може провести додатково власний тест на знання польської мови на рівні В1 чи В2, або співбесіду по Скайпу).

   По закінченню курсу вивчення польської мови в Центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ ви отримуєте сертифікат, в якому вказано кількість відвіданих вами годин, рівень володіння мовою та середня оцінка кожного елемента мови протягом навчального року (говоріння, аудіювання, читання та письмо).

   Інформацію про те, чи потрібно вам сертифікат Державної Сертифікаційної Комісії при вступі, уточнюйте в самому університеті або агенції під час вступної кампанії.

   ВІДГУКИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

   Люба З.
   Приятно посещать языковые курсы, когда знаешь, что там работает команда профессионалов своего дела. Внимательные преподаватели, методист, администратор всегда помогут решить любую проблему.
   Высокий уровень подготовки преподавателей заметен во время учебного процесса.
   Спасибо за дружескую атмосферу и новые знания!!! Успехов школе и благодарность коллективу.
   Лена П.
   Мое знакомство со школой приятно удивило. Отзывчивость администрации на 5+. Условия и атмосфера созданные преподавателем – это заряд знаний и улыбки до следующего занятия. Каждое занятие ждешь с нетерпением. И это, мне кажется, ЗДОРОВО. Желаю развития, улыбок и благодарных студентов.
   Леся К.
   Хорошая школа, уроки никогда не были скучными и, правда, помогли в изучении. Легко было учить с нуля с хорошим учителем.
   Лера П.
   Дуже подобається ходити на уроки, бо подобається як пояснюються теми, колектив та вчитель. Все виходить дуже легко. Дуже дякую!
   Оксана С.
   Дуже Вам дякую! Я дуже задоволена! Подобається все. В мене було мало часу для вивчення мови, але навіть за невеликий інтенсивний курс я отримала багато цікавого і потрібного матеріалу. Тому я всім раджу центр освіти РЕЗУЛЬТАТ.
   Егор Б.
   Гарна програма вивчення мови, індивідуальний підхід до кожного учня незалежно від кількості студентів або їх рівня підготовки. Не тільки вивчення по книжкам, а й багато різних міні-ігор. Учитель завжди спонукає спілкуватися мовою, яку вивчаєте. З задоволенням продовжу ходити з наступного навчального року.