Курси польської мови в Полтаві

Вивчення польської мови здатне відкрити надзвичайні можливості! Високооплачувана та престижна робота в одній з країн Євросоюзу, участь у міжнародній програмі обміну та підвищення кваліфікації під час стажування в Польщі, навчання в європейському ВНЗ з можливістю отримання диплому, визнаного у більшості країн Європи, – без знань польської мови не обійтися!

Професійні викладачі, величезна бібліотека підручників, аудіо, відео і мультимедійних матеріалів! Незалежно від причин вивчити польську, ви досягнете необхідного результату і після проходження програми по вивченню польської мови зможете без труднощів спілкуватися з будь-яким поляком!

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Формат навчання
Формат навчанняКурс польської мови розрахований на академічний рік з вересня по липень.

Курс має 4 рівні.

Особливості: рольові ігри, дискусії, додаткові роздаткові матеріали, лексичні та граматичні ігри, мозковий штурм, завдання онлайн, пісні, перегляд телепередач, уривків фільмів, подкастів, квести, парна робота та робота в групах.

Домашні завдання
Домашні завданняВиконуючи завдання в робочому зошиті, студенти закріплюють знання вдома.

Домашня робота – це не тільки письмові завдання, а також відточування вимови та розвиток навичок розуміння на слух.

Студенти з радістю виконують завдання онлайн та працюють з онлайн тренажером по лексиці.

Зміст домашніх завдань тісно пов’язаний із матеріалом, що вивчається в класі.

Атмосфера школи
Атмосфера школиМи створюємо мотивувальну та дружню атмосферу для навчання.

Наша школа має сучасно обладнані навчальні аудиторії та зону очікування.

Ви будете вчитися цікаво та з РЕЗУЛЬТАТОМ!

ЩО ВИ БУДЕТЕ ВИВЧАТИ

 • Ми змінюємо традиційний підхід до вивчення польської на метод повного занурення в мовне середовище! Тільки жива польська!
 • Ви будете з азартом та інтересом використовувати польську для взаємодії з нашими викладачами, які, у свою чергу, з усією увагою і знанням справи, будуть підтримувати та стимулювати цей інтерес.
 • Наші студенти, використовуючи польську як інструмент, будуть вирішувати практичні завдання, які поступово ускладнюються. І, з часом, рівень володіння мовою буде ставати все вище, а навички все досконалішими.

Ви будете навчатись по найкращим навчальним матеріалам з Польщі.

Курс пропонує надзвичайно гнучкий цифровий пакет, який неодмінно Вас зацікавить.

Нове видання курсу побудовано на випробуваній та надійній методології та містить унікальні мотивуючі уроки та завдання, які спонукають Вас говорити польською з упевненістю.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО

У чому переваги курсу для Вас:

 • комунікативний підхід дозволяє спілкуватися польською мовою з самого початку навчального процесу
 • ефективне вивчення мови за допомогою самостійного формулювання граматичних правил і їх застосування в комунікативних вправах
 • обробка складних граматичних конструкцій в зрозумілому і візуально привабливому вигляді
 • чітка структура, матеріал поділено на розділи і різними кольорами виділені різні види завдань (комунікативні ситуації, нова лексика, граматика, автентичні матеріали)
 • системний підхід до вивчення всіх чотирьох мовних навичок: читання, письма, говоріння та аудіювання
 • численні поради щодо виконання вправ, веселі ігри роблять процес навчання простішим, більш ефективним і захоплюючим
 • багато матеріалів, що описують повсякденне життя в сучасній Польщі, в комунікативному контексті розглядаються щоденні життєві ситуації і культурні (історичні) події
 • спеціально розроблені тести і матеріал для повторення дозволяють регулярно перевіряти Ваші досягнення
 • екзаменаційний розділ курсу складається із завдань, типових для іспитів на знання польської мови до рівня B1
 • окремий зошит з аудіо і відповідями надає систематичну практику отриманих на уроці знань

 

Навчальні матеріали курсу розраховані на 2-4 семестри і оплачуються до початку навчання

Що входить у комплект:

 1. Підручник
 2. Робочий зошит
 3. Доступ до онлайн-платформи Online Words з додатковими вправами по закріпленню слів. Вчитель може відслідкувати час проведений на платформі та результати виконаних завдань
 4. Аудіо-файли до підручника та робочого зошита

 

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО


НАШ СЕРТИФІКАТ ВИЗНАЮТЬ ПОЛЬСЬКІ УНІВЕРСИТЕТИ

Зверніть увагу, що при вступі до польських університетів, однією з вимог є наявність сертифікату про знання мови.

Що це означає? Деякі виші Польщі, наприклад недержавні, вимагають сертифікат, в якому йдеться про те, що абітурієнт пройшов певний курс польської мови. Державні університети Польщі вимагають, як правило, сертифікат Державної Сертифікаційної Комісії (якщо його немає, то ВНЗ може провести додатково власний тест на знання польської мови на рівні В1 чи В2, або співбесіду по Скайпу).

По закінченню курсу вивчення польської мови в Центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ ви отримуєте сертифікат, в якому вказано кількість відвіданих вами годин, рівень володіння мовою та середня оцінка кожного елемента мови протягом навчального року (говоріння, аудіювання, читання та письмо).

Інформацію про те, чи потрібно вам сертифікат Державної Сертифікаційної Комісії при вступі, уточнюйте в самому університеті або агенції під час вступної кампанії.

 

Обирайте курс, який підійде саме Вам

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО


 

ВІДГУКИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Люба З.Люба З.
Приятно посещать языковые курсы, когда знаешь, что там работает команда профессионалов своего дела. Внимательные преподаватели, методист, администратор всегда помогут решить любую проблему.
Высокий уровень подготовки преподавателей заметен во время учебного процесса.
Спасибо за дружескую атмосферу и новые знания!!! Успехов школе и благодарность коллективу.
Лена П.Лена П.
Мое знакомство со школой приятно удивило. Отзывчивость администрации на 5+. Условия и атмосфера созданные преподавателем – это заряд знаний и улыбки до следующего занятия. Каждое занятие ждешь с нетерпением. И это, мне кажется, ЗДОРОВО. Желаю развития, улыбок и благодарных студентов.
Леся К.Леся К.
Хорошая школа, уроки никогда не были скучными и, правда, помогли в изучении. Легко было учить с нуля с хорошим учителем.
відгук 1Лера П.
Дуже подобається ходити на уроки, бо подобається як пояснюються теми, колектив та вчитель. Все виходить дуже легко. Дуже дякую!
відгук 2Оксана С.
Дуже Вам дякую! Я дуже задоволена! Подобається все. В мене було мало часу для вивчення мови, але навіть за невеликий інтенсивний курс я отримала багато цікавого і потрібного матеріалу. Тому я всім раджу центр освіти РЕЗУЛЬТАТ.
відгук 3Егор Б.
Гарна програма вивчення мови, індивідуальний підхід до кожного учня незалежно від кількості студентів або їх рівня підготовки. Не тільки вивчення по книжкам, а й багато різних міні-ігор. Учитель завжди спонукає спілкуватися мовою, яку вивчаєте. З задоволенням продовжу ходити з наступного навчального року.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО