Помилки та поради при виборі курсів

Порада 1
Вибір курсів за розташуванням
Багато людей обирають курси виключно за принципом розташування: ближче до дому чи роботи. Це величезна помилка. Далеко не всі курси, які знаходяться поряд з вами, пропонують якісні послуги та викладання за міжнародними стандартами.
Рекомендація: Звичайно, ви повинні обирати курси, до яких вам буде зручно добиратися, і саме тому наша школа розташована в самому центрі міста (3 хвилини від зупинок «Корпусний сад», «Будинок зв’язку», «пл.1100-річчя Полтави» та 5 хв від зуп. «Театральна»/ «Краєзнавчий музей»), має сучасно обладнані навчальні аудиторії та зону очікування.
Порада 2
Пошук найдешевших курсів
Бажання зекономити є у всіх, але майже завжди низькі ціни означають, що заняття проводяться або у дуже великих групах, або у непридатних для навчання приміщеннях, або на околиці міста, або дуже часто некваліфікованими «вчителями».
Рекомендація: Обирайте курси, на яких викладають професіонали. Наші викладачі мають РЕКОРДНУ для Полтави та області кількість міжнародних кваліфікацій – 30 сертифікатів та дипломів! Професіоналізм наших викладачів сертифіковано на міжнародному рівні такими всесвітньо відомими організаціями, як Кембриджський Університет, Британська Рада та IH World Organisation.
Порада 3
Послуги приватних репетиторів
Хто такі ці «репетитори»? Дуже часто репетиторами стають студенти навіть перших курсів, які не мають ні відповідної освіти, ні досвіду. Другий варіант – шкільні викладачі, головна ціль яких нерідко лише оплата зі сторони батьків. Шкільні оцінки ростуть, а рівень знань не завжди! Коли учень припиняє навчатися у свого шкільного вчителя, оцінки відразу ж понижаються))) Часто репетитори не дотримуються ні програми, ні міжнародних методик у викладанні. Контроль якості навчання теж відсутній.
Рекомендація: У Центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ ми контролюємо якість викладання та постійно підвищуємо кваліфікації викладачів. Контроль за успіхами студентів проходить за допомогою регулярних тестів, консультування батьків та цілодобового доступу до онлайн щоденника.
Порада 4
Записався на курси – вивчив мову
Постійно відвідувати заняття на хороших курсах – це все, що потрібно для опанування мови? Ні, для того щоб опанувати мову, мало використовувати її двічі на тиждень під час занять. Займатися (а краще використовувати мову для практичних цілей) потрібно кожен день. На заняттях можна спостерігати свої успіхи та помилки, підтримувати інтерес до навчання, отримати розмовну практику. Якщо вам обіцяють мову «без зусиль» з вашої сторони – це поганий знак.
Рекомендація: Методисти Центру освіти Результат розробили цілу низку рекомендацій та порад по вивченню іноземної мови для того, щоб у наших студентів дійсно були високі результати.
Порада 5
Швидко – не значить добре
Дуже часто студенти, які вивчають іноземні мови, націлені на проходження курсу в максимально короткі строки. Інтенсивні курси підходять, на жаль, абсолютно не всім. Ми не живемо в мовному середовищі, в якому ви могли б постійно практикувати іноземну мову, а тому все, що ви швидко вивчите, так швидко і забудеться.
РекомендаціяМи щиро радимо приступати до вивчення мови заздалегідь, а не за 3 дні чи тижні до важливого іспиту, комплексно відпрацьовувати матеріал обраного вами рівня та приділяти час повторенню, таким чином дозволяючи новій інформації засвоюватися.