КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ В ПОЛТАВІ

Збираєтеся на навчання, роботу або на ПМЖ в країни Європи або США? Хочете «підтягнути» мову, вивчити новий рівень польської, французької, німецької або англійської?

Запрошуємо на навчання в невеликих групах з педагогами-професіоналами – набір на новий семестр вже відкритий!

Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ запрошує на курси іноземних мов в Полтаві:

  • Курси англійської з кращими викладачами Полтави. Відкритий запис в усі групи – від дошкільного віку до груп розмовної англійської для дорослих.
  • Складання та підготовка до міжнародних екзаменів з англійської в Полтаві.
  • Вивчення польської мови, історії і культури. Кращий вибір для тих, хто вирушає на роботу або навчання в Польщу.
  • Курси німецької мови. Якісна підготовка до Гете сертифікату.
  • Французька мова для дорослих, студентів, школярів і дітей.
  • Українська мова для 1-11 класів.
  • Комплексна підготовка до складання ЗНО з української мови і літератури.
  • Дошкільна підготовка дітей від 3,5 до 6 років.

Курси з найпрофесійнішими викладачами в Полтаві – швидке і ефективне навчання!

Хочете підготувати дитину до навчання в школі? Спеціально для вас – підготовчі курси до школи і курси іноземних мов «з нуля»! Початковий рівень не має значення – зайняття проводиться для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

Програма занять включає інтерактивну роботу в класі, захоплююче вивчення граматики, лексики, а також максимум розмовної практики. Цікаві домашні завдання допоможуть закріпити матеріал, а перегляди навчальних відео і мультфільмів мовою, що вивчається, прискорять розуміння розмовної мови. Само собою, з дітьми займаються вчителі, що пройшли педагогічну підготовку і сертифікацію TKT, IH CYLT, COBA, IELTS і інших міжнародних кваліфікацій викладання іноземних мов.

Для школярів, студентів і дорослих розроблені цікаві програми, що включають знайомство з культурою, звичаями, святами і історією.

Збираєтесь вступати до польських або французьких університетів? Мрієте про роботу і ПМЖ в Німеччині, Великобританії або США? Приходьте на навчання в РЕЗУЛЬТАТ – всього за декілька місяців занять ви забудете про будь-який мовний і культурний бар’єр!

По закінченню курсів студент отримує сертифікат міжнародного зразка, що підтверджує вивчення мови на певному рівні.

Хочете скласти міжнародний іспит FCE, KET, PET або CAE і отримати міжнародний сертифікат з англійської мови в Полтаві? Тоді вам в РЕЗУЛЬТАТ.

Для вашої зручності пройдіть онлайн-тест для визначення рівня знань та записуйтеся на навчання вже зараз – ласкаво просимо в РЕЗУЛЬТАТ!