Вивчення іноземних мов індивідуально у школі РЕЗУЛЬТАТ

Вивчення іноземних мов, очевидно, потребує часу, якого іноді не вистачає. Найчастіше час, який можна провести з користю, з’являється ввечері або серед дня, коли заняття на курсах ще не почалися або вже були проведені. Тому ми радо повідомляємо про можливість займатися вивченням іноземної мови, коли Вам зручно. Для цього пропонуємо ознайомитися з інформацією про послугу репетитора та індивідуальні заняття.

Навчайтеся у власному темпі та долайте мовний бар’єр на індивідуальних заняттях з професійним викладачем у нашому мовному центрі РЕЗУЛЬТАТ. Не має можливості відвідувати групові заняття? Скористайтеся перевагами індивідуальних мовних онлайн-курсів та насолоджуйтесь вивченням мови у будь-який час та в будь-якому місці.

Індивідуальні заняття з репетитором – які плюси для вас?

Швидко. Зручно. Ефективно.
Запишіться на індивідуальні заняття — виберіть англійську або іншу мову та навчайтеся ще більш ефективно. Під час уроків з досвідченими викладачами ви поринете в мову, завдяки чому швидко позбавитеся від мовного бар’єру.

Індивідуальна англійська в РЕЗУЛЬТАТ дозволяє ідеально підібрати розклад та зміст курсу відповідно до ваших потреб та знань. Навчайтеся у своєму власному темпі та зосередьтеся на темах, які вас цікавлять, щоб незабаром ви могли насолоджуватися швидким прогресом та легким спілкуванням.

Перевірена та ефективна  методика
Правильний та ефективний метод навчання, який ми адаптуємо до ваших знань та прагнень. Тому вивчення іноземних мов дозволить набути впевненості та почати спілкуватися новою мовою в дуже короткі терміни.

Швидкі результати
Почніть спілкуватися іноземною мовою швидше. Витрачайте менше часу на навчання і більше часу на те, що для вас найважливіше.

Розуміння культурних відмінностей
Ми поєднуємо вивчення мови з культурними відмінностями, щоб дати студенту необхідні знання. Завдяки цьому ви легко та швидко адаптуєтеся до нового місця проживання або до роботи в міжнародному середовищі.

Гнучкість та зручність
Яким би способом ви не займалися, у мовній школі РЕЗУЛЬТАТ є рішення, адаптовані до ваших поточних потреб. Вивчайте мову з репетитором онлайн або в центрі.

Приватні заняття для дошкільнят, школярів, підлітків та дорослих – індивідуальний курс розвитку

Якщо ви думаєте освіжити знання в якійсь іноземній мові, якою не користувалися протягом тривалого часу, або почати вивчати нову мову таким чином, щоб на 100% сконцентруватися на ваших мовних потребах, індивідуальні уроки, безумовно, є найкращим рішенням.

Індивідуальна програма курсу буде підготовлена ​​разом з викладачем, що веде заняття, буде намічено траєкторію розвитку мови, а прогрес регулярно контролюватиметься індивідуальним репетитором. Навчальна програма може бути змінена на постійній основі, це особливо цінується батьками дітей, яким доводиться готуватися до іспитів, тестів та мовних конкурсів, розбиратися у конкретних питаннях граматики або поповнювати словниковий запас у певній галузі.

Гнучкий підхід репетитора цінують і дорослі, які разом із репетитором можуть підготуватися до співбесіди під час прийому на роботу, провести презентацію, вести переговори англійською мовою.